Listopadowy Spot - LUBLIN - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nic sie nie zmienilo wszystko tak jak bylo ustalone czyli 9 listopada niedziela godz. 13
  
 
W niedziele 09.11.2003 odbył sie kolejny Spot w Lublinie. Na samym początku czyli około godziny 13 było tylko trzy samochody i myslalem, że frekwencja po raz kolejny nie bedzie za wysoka, ale ku mojemu zdziweiniu i zebranych osob zaczely zjezdzac sie kolejne pojazdy rodem z FSO. W sumie przewineło sie aż 13 autek co jest jak narazie rekordem w Lublinie. Na spotkaniu było takze 2 autka zastepcze, ktorymi przybyli Orem i Marian wraz z Arturem (padły hamulce w "zielonym fiaciku" ). Jedną z atrakcji był polonez kolegi Czarnego z jedynym slusznym silniczkiem 2.0 DOHC z fiata 132 oraz moj sportowy wydech "Remus Natural" (urwany ostatni tłumik) . Mielismy goscia z Radomia, Lord Vader bo o nim mowa potrzebował pomocy przy wymianie koła, ktora oczywiscie otrzymał, tak to jest jak sie nie zabiera w trase najpotrzebniejszych rzeczy tj. lewarka i klucza do kół. Wiekszosc przybyłych zadeklarowała swój udział w kolejnych spotkaniach, padły tez propozycje żeby ktoryś z kolejnych spotów odbył się w Nowym Dworze niedaleko Ryk na starym lotnisku. Spot uważam za bardzo udany frekwencja wysoka, atmosfera znakomita... Tylko tak dalej.
Lista obcności:
RX
Punko
Magda
Danielek77 z dziwczyną
Magija
Grzesiek
Wujo
Artur
Marian
Qvasiu
MarianK
Jimy
Lord Vader
Orem
Janusz_K
Cebka
Myszka1028
Zbity
Crow
Rav
Plush
Czarny#155 z dziewczyną
Taras
i inni


[ wiadomość edytowana przez: RX dnia 2003-11-09 16:42:07 ]
  
 
No ładne cacko... nic dodac nic ujac... spocik zaliczam do tych udanych i (podobnie jak pierwszy) przeszedl i moje najsmielsze oczekiwania... frekwencja mnie (ale pewnie i nie tylko) extra zaskoczyla... no gites po prostu... klimat sie wyrabia, kazdy cos ma do powiedzenia, cos do pokazania, nakręcenia ... niebawem pojaiwa sie zdjecia, moze nawet jutro bede je mial tylko sie skontaktuje z kolega Januszem_K, ktory wraz ze swoja cyfra byl wszechobecny i uwiecznil dokladnie wszystko!!! (nawet moje zakazane rylo )... moje propozycje na nastepny raz sa takie: spotkac sie jak to powiedzialem "bez kluczykow" (bez autek) w jakiejs barowce ... a na nastepnego spocika moze jakies media zawezwiemy, jakies TV, czy cos, niezla jazda bedzie ... no i kolejna propozycja to "odciazyc" przynajmniej na razie kolege Plusha i wybrac sie na spocika do Chelma, a jak nie to gdzies indziej... wszystko jest do omowienia, a takie sprawy najlepiej omawia sie przy , a nie na zimnie... ...


[ wiadomość edytowana przez: Qvasiu dnia 2003-11-09 16:40:37 ]
  
 
Fakt, bylo niezle, a jakby bylo cieplej to mozna by powiedziec ze bylo baardzo dobrze.
Co do Chelma to zapraszam, tylko nie wiem czy zima to dobry moment do wycieczek krajoznawczych - ale to jest temat do dogadania
  
 
Brawo dla Lublina , jestem pod wrażeniem frekwencji - TAK TRZYMAĆ

btw: Relacja oczywiscie bedzie przekopiowana na działu ZLOTY
  
 
No to mnie sie podoba,extra frekfencja i klimacik.Lublin tak trzymac.Rx,moze nastepnym razem przydadza sie twoje pacholki
  
 
Cytat:
2003-11-09 20:35:15, cebka pisze:
No to mnie sie podoba,extra frekfencja i klimacik.Lublin tak trzymac.Rx,moze nastepnym razem przydadza sie twoje pacholki


Ano trzeba bedzie pachołeczki wykorzystac i cos pokrecic, moze bedzie juz snieżek
Fotki postaram sie dzis wyslac do GDA, oczywiscie jak bede je mial
  
 
No fotoeczki z tego co wiem to juz polecialy... a co do wykorzystania pacholkow RX'a, to juz w raz z nim opracowalismy pewien plan, nawet jak nie bedzie sniegu, chociaz lepiej zeby byl ... ale o tym niebawem...
  
 
... a i tak sobie przypomnialem... prosilbym w miare mozliwosci o jakies namiary od osob, ktore byly na zlociku: numer GG, czy numer na kome czy jakis inny kontaktowy... chodzi o to zeby bylo jak poinformowac, tak poza Forum, o planowanej ustawce na miescie, na male "co nie co"... czaicie o co sie rozchodzi... wiec prosze o jakies info na GG lub na numer mojej komy widoczny w profilu lub na mojego maila...
  
 
...ja tyz byłem i potwierdzam frekfencja zaskakujaca Co do odciazenia Plusha jestem za(mnie tyz prosze uwzglednic przy odciazaniu) Co do Nowego Dworu to musimy sie zorganizowac!!!Miejsce EXTRA-lotnisko zamkniete i gładziutkie jak stół(az szkoda ze nie wykorzystane!!!)Na zimowe slizganie jak znalazł A co do odciazania to ma dosc sprawiedliwe połozenie(niestety oprócz Plusha) z Lublina Łukowa i Radomia(wlasnie serdecznie zapraszamy Radomiaków) po około 60km.Zreszta parking(przy Orlenie) juz mnie kurde dobija Na wiosne proponuje Kazia jak zwykle (uczestników spotu nęciłem zreszta fotkami ze zlotu staruszków).Tak wiec zaczynamy(powoli) myslec wczesniej nad kolejnym wiosenno-krajoznawczo-browarowym Spotem...MOZE ZA WCZESNIE ALE TYM RAZEM PLANUJMY COS WCZESNIEJ I KONKRETNIEJ!!!
SERDECZNE POZDRUFFFKA DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW SPOTU no i czekam na fotki!!!
  
 
Witajcie,
jako że, aktualnie lekko przebudowuje dział ZLOTY a także z powodu braku miejsca na serwerze zapraszam do obejrzenia zdjęć ze spotu trochę nietypowo , poniżej link

09-11-2003 Spot Lublin

oczywiście wybór zdjęć jak i pełna relacja zostanie uzupełniona n stronie wkrótce
  
 
Widzialem zdjecia.
Widac pewnego wspanialego Borewicza
Zgadnijcie czyj.
  
 
...własnie wypatrzylem ze Lublin juz zna lotnisko w Nowym Dworze(Ułęż) zerknijcie na fotki z ich spotu...LOTNISKO...
  
 
Ekipa Parolowa....wyscgi...
to lotnisko to moze i fajna byłaBY sprawa tylko skoro tam sie odbywaja takie wyscigi to pewnie niedlugo zainteresuje sie tym policja (ogladalem podobny przypadek w telewizji -tyle ze chodziło o motory - okolicznej ludnosci zaczelo to przeszkadzac....).

Zeby nie bylo tak ze wszystko cacy, fajnie, spoko, a jak przyjedziemy my to pech zechce ze akurat zbierzemy za poprzedników - niebiescy nie beda sluchac tlumaczen...
Mieszane mam uczycia co do tego pomysłu.