Polonezem też można - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Powodzenia.
  
 
Zawody na jakość dźwięku.
Zobaczymy jak będzie.
GDA - będzie super tło jak wyjdzie ten projekt.
Na tło tego formatu co napisałem przykleję zdjęcia mniejszego formatu., ale jak rysuneczki będą niewielkie, to będzie je bardzo dobrze widać. I do tego adres www, też będzie super widoczny- -taka mała reklama klubu.
Do wszystkich - na razie nie dziękuję)
Przyślijcie jeśli macie jakieś fajne rysunki poloneza caro - jak się uda to schemat też będzie w dechę.
Pozdrawiam wszystkich.
Do jutra
  
 
Cze.
Były Mistrzostwa Europy i już po zawodach.
niestety żadnych sukcesów (poza osobistymi)
7 samochodów w klasie i siódme miejsce.
Niestety Polder na imprezie tej rangi nie ma prawa bytu, ale cóż, z prądem każde gówno płynie a pod prąd tylko szlachetna ryba.
Byłem, widziałem, trochę walczyłem i... poległem:/
102 auta na imprezie i dwa poniżej poziomu: Samara i moja padlinka.
Za rok będzie lepiej; mam nadzieję
Pozdrowienia dla wszystkich
oldmobil
  
 
Nie ma sie co zalamywac bedzie lepiej trzeba zrobic poprawki i do boju
  
 
Witaj.
Nie ma sie co przejmować.Dla ciebie twoja padlinka jest super i wogóle.Nie martw sie co inni mówia .Włożyłes duzo pracy i to sie liczy.Bedzie dobrze.Niejeden by chciał miec taką "padlinke"

Pozdrawiam .
  
 
według mnie i tak sukcesem jest że startowałeś w takich zawodach.
ja CI gratuluje
  
 
Ja też gratuluję i zazdroszczę takiego CAR AUDIO!
P.S. Powiedz jakie auto miało najlepszy sprzęt.
  
 
Pewnie, pewnie. Sukcesem jest juz sam start w takich zawodach. I jakby nie było reprezentowałeś nasz samochód ... to ma duże znaczenie. Gratulacje i tak Ci sie należą ! R


  
 
Nieważne jest miejsce, ważne jest że startowałeś w imprezie międzynarodowej i pokazałeś im, że Polacy nie gęsi, swoje auto mają i są z niego dumni. Very duże gratulacje. Sie ma.
  
 
No i zebrales pewnie doswiadczenia, ktore mamy nadzieje zaprocentuja w przyszlosci.
  
 
najważniejsze, że byłeś, dojechałeś i wróciłeś gratulacje
  
 
Gratuluje i pozdrawiam
  
 
Najważniejszy jest udział !!! Gratuluję i mam cichą nadzieję że jednak nie będą to ostatnie zawody poloneza w takiej imprezie

BTW: czy przydała się plansza o którą prosiłeś ?
  
 
gratulacje - polonez nie umarł i nigdy nie umrze !!!!
  
 
Dzięki Wszystkim za słowa otuchy.
Polonez bezdyskusyjnie zostanie sprzedaNY, o ile znajdzie nabywcę. Nie znaczy to jednak, że zapomnę o klubie
GDA - na 10 godzin przed wyjazdem zrobiliśmy wraz z Zoną i przyjacielem całkowicie nową prezentację, która - jak się okazało -była chyba jedyną w takiej formie na ME!
Mimo wszystko dziękuję.
Pozdrrowienia
  
 
mam wiele szacunku dla Ciebie za podjęcie wyzwania - w końcu promujemy inne wartości : "wolniej jedziesz -DALEJ zajedziesz!" (ponoć ruskie przyslowie)

----------------
dużo zdrówka
zoki
  
 
Znalazłem jedno, jedyne zdjęcie poloneza oldmobila z tych zawodów :



zdjęcie pochodzi ze strony Klub Tuning Polska.