Fotki - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Widze ze wszystko dziala Teraz sie zacznie wklejanie fotek No nie bede oszukiwal. Sniegu nie bylo na dole,a miejscowosc wygladala tragicznie bez "bialej pokrywy". Syf - strumien, a dookola smieci, opony w wodzie itd. Dziwie sie, bo w sumie Korbielow to dosyc popularna miejscowosc, a zaplecze turystyczne nie istnieje. Oprocz pensjonatow nie ma tam nic. Nie mowie o super centrum rozrywki, ale o czystosc i ogolny wyglada miasteczka to mogliby gorale zadbac. A deski do prasowania to takie male hobby
  
 
Jeżeli mieliście transport to trza bylo mieszkać w Żywcu - zawsze jest co robić, albo jeszcze lepiej w Bielsku. Bo Korbilów to wiocha nad wiochy i ja tam już niepojadę dopóki nie poprawią nastawienia w stronę turysty.

To może coś z mojego wyjazdu:

Szrenica.

  
 
Cytat:
2005-01-29 01:21:56, arsen pisze:
sorki o to


NO i kto powie, że ja Arsena nie rozumiem?
  
 
Cytat:
2005-02-09 00:02:30, sebolgdynia pisze:
Leszek ty się nie znasz na nartach się jeździło w XX wieku trochę techniki i się gubisz teraz tylko na deskach, na nartach jeżdżą weterani he he



Część weteranów też się przerzuca na deski .
Ale narty nie są złe... są po prostu... eee... ciut gorsze (mniejsza frajda z jazdy). Na plus przemawia, ze hamować można albo szuuuusem, albo pługiem; w desce pług jest trudno zrobić , za to szuuuusy są fajniejsze
  
 
Cytat:
2005-01-29 00:54:39, arsen pisze:
normalnie nowa moja miłosc


No i to rozumiem. Mnie też bardziej ciągnie do podwyższania samochodów, niż do ich obniżania (szczególnie przy stanie polskich dróg i wysokości krawężników).
  
 
Jezdzilem na nartach 8 lat i nie wykluczone ze do nich wroce. Deska jest tez fajna ale narty maja cos w sobie. Na pewno przyjdzie taki czas ze stane sobie na stoku na 2 deskach zamiast na 1 Tak na marginesie to jezdzi sie na jednym i drugim zupelnie inaczej i jak w zeszlym roku zalozylem narty na nogi to nie mialem pojecia co ze soba zrobic
  
 
ja nadal nie żaba...
  
 
Zachód i ............LADA

  
 
Wczoraj była mała sesja w porcie, a to jeden z efektów

  
 
no to ja też sie pochwalę:


  
 
Bardzo sie przyzwyczaiłem do tego znaczka Jest charakterystyczny.

Ps. Musze załóżyć wycieracznie na reflekfory
  
 
Ależ te "dziewczyny" Ładnie się prezentują!!
Muszę się zabrać za swoją!!! ::


[ wiadomość edytowana przez: krycho dnia 2005-06-09 21:23:52 ]
  
 
nie moge byc gorszy

  
 
To ja się może moim autkiem pochwalę . W sumie Humel miał te fotki na stronę klubową już jakiś czas temu wrzucić, ale ja się jakoś tego doczekać nie mogę. W zasadzie to są te same zdjęcia, co mam w profilu, tylko w duużo lepszej jakości . Nowych jeszcze nie miałem okazji zrobić .



  
 
Czerwono w środku - miałeś tak od oryginału, czy malowane były boczku?
  
 
Cytat:
2005-06-10 10:04:12, MikeB pisze:
Czerwono w środku - miałeś tak od oryginału, czy malowane były boczku?



Mike: od oryginału. I tak najbardziej podoba mi się tapiecrak welurowa . Generalnie nie zamierzam samochodu tuningować tylko go utrzymać w stanie oryginalnym. A jak się kiedyś przesiądę na inny samochód to Łada będzie stała w garażu i jeździła tylko jak będzie ładna pogoda .
  
 
No spoko - ale masz raczej w ładnym stanie, u mnie z tym ciężko dlatego rozglądam się za ładnym baltic'iem
  
 
Jak ona może być w złym stanie jak ma na liczniku 76500 km? Przez ostatnie 2-3 lata samochód praktycznie stał w garażu.
  
 
No właśnie... Tyle, że jak stoi w garazu, gdzie nie ma ruchu powietrza, to też może rdzewieć
  
 
Cytat:
2005-06-10 10:52:44, MikeB pisze:
No właśnie... Tyle, że jak stoi w garazu, gdzie nie ma ruchu powietrza, to też może rdzewieć



O to się już nie martw. Ruch powietrza w tym garażu jest. Robi go chociażby 206 mojej mamy