[OT] Nasza muzyka i mp3 - Strona 27

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
http://www.wrzuta.pl/audio/9R3pvPrbtE/ira_-_londyn_8_15
  
 
www.wrzuta.pl/audio/5WsDutd7Bd/
www.wrzuta.pl/audio/8kRpMuqn18/

  
 
News dnia...
  
 
nullPremiera Jozina po polsku!!
  
 
Rewelacja. Chyba sobie kupię tę płytę jak wyjdzie.
  
 
Jozin po polsku, ale jaja!
Zajebiście lubię Czechów i Słowaków. Staram się nawet nauczyc ich języków, z tym że bardziej ku czeskiemu się mam.
Od jakiegoś czasu (pobytu w Pradze) słucham dużo czeskiej muzyki, najbardziej zaimponował mi czeski bard, Jaromir Nohavica.
Posłuchajcie:
Jaromir Nohavica - Gwiazda - to po prostu przykład kawałka po polsku, ale gośc jest genialny, ma piękne teksty.
Od lat wielu lubię zaspół Buty, kiedyś RMF ich wylansował nieźle, nawet w Sopocie grali...
Buty - Mam jednu ruku dlouhou - poszukuję filmu "Jizda", z którego pochodzi ów klip. Jakby ktoś, gdzieś...to bardzo poproszę.
Najnowszym odkryciem jest Daniel Landa - gościu miał za młodu za uszami bo się ze skinheadami czeskimi bratał(kilim!!)Obecnie śpiewa o Bogu na przykład,się mu zmieniło pozytywnie.Ostatnio stał w ochronie Kultu na warszawskim koncercie, zbratali się z Kazikiem i w najbliższej przyszłości mają z Kultem wspólną trasę po Czechach. Koleś jest muzykiem, aktorem i kierowcą rajdowym.
Daniel Landa - Bila Hora

  
 
Kabaret Klika przedstawia
  
 
!AVE!
  
 
Ave2
  
 
1 lepszy, film w pełni zsynchronizowany, a helmuty... jak to helmuty... gitara, harmonia, bęben, trąba

A skoro jesteśmy przy metalowych klimatach - jak Wam się podoba cover brytnej?

[ wiadomość edytowana przez: DoliN dnia 2008-10-20 23:15:06 ]
  
 
Dolin, to jest chyba dobrze zsynchronizowane
  
 
Cytat:
2008-10-21 19:40:20, menzuramenzura pisze:
Dolin, to jest chyba dobrze zsynchronizowane


Skoro jesteśmy przy Behemocie, to nie sposób zobaczyć połączenia muzy z teledyskiem disco polo
  
 
BoA z Korei. Jak dla mnie rewelka.
  
 
Trochę acid-jazziku.
  
 
Pełna wersja "piosenki o kwiatach"
  
 
Panowie pomozcie, poszukuje kawalka: Audioplacid vs. Coffee-Shop - Connected (Synaesthesia).mp3!!

Ja poleglem, szukalem juz na wszystkie sposoby w google, szlag mi trafil ten kawalek jak kumplowi zgrywalem mp3 na bani i zamiast kopiuj/wklej wzialem pewnie wytnij/wklej Jesli ktos go ma lub wie jak go znalezc bylbym bardzo dźwieczny za pomoc w odnalezieniu go
  
 

0:07 jest nawet logo przypominające logo fso

Chłopcy dyskretnie i nienachalnie wyrazili w ten sposób sympatię do produktów z Żerania.
  
 
Cytat:
2008-11-26 17:53:54, menzuramenzura pisze:
0:07 jest nawet logo przypominające logo fso Chłopcy dyskretnie i nienachalnie wyrazili w ten sposób sympatię do produktów z Żerania.


No nie do końca - ma sygnet z logiem mietka 0:23

[ wiadomość edytowana przez: DoliN dnia 2008-11-26 23:05:59 ]
  
 
Jakiś czas temu było głośno w świecie na temat "Best cover ever". Wygrał cover Europe "Final Countdown". Dzisiaj wszedłęm na profil użytkownika, i okazało się, że ma całkiem bogaty dorobek, a nawet gra na żywo z kolegą! Polecam! Zwłaszcza covery "I believe in a thing..." i "Smeels like a teen spirit".
  
 
Jak ktoś lubi acid-jazz to polecam: Bird - Game.