[OT] Nasza muzyka i mp3 - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Metallica, Iron Maiden, Black Sabbath, Queen, Mars Volta, The White Stripes, Apocaliptyca, Jimi Hendrix, Ennio Morricone, Outkast, Offspring, Republika, Kult, Lady Pank, Proletaryat, Nagły Atak Spawacza. I wielu innych wykonawców m.in. muzyka filmowa i tanie kawałki relaksacyjne.
  
 
Ja lubię KULT,Myslovitz,Republikę,Lady pan i muzykę z filmó Quentina Tarantino
  
 
Lubie melodyjne kawałki. Takich zespołow jak: Aquagen, Jan Wayne, Gabry Ponte, Scooter, Dj Quicsilver, Pulsedriver, ATB, Kate Ryan, Milk Inc, Ziggy X, Klubbingman, Eiffel 65
  
 
Ostatnio w autku słucham Sidneja Polaka,a dziś wrzuciłem sobie płytkę z jakimiś pojechanymi techniawami których słuchaliśmy z Domelem wracając z Sulejowa...echhh piękne wspomnienia...
Domel za kierownicą,muzyka dudni jak w typowym GolfieII z naklepą Pioneer,zimne łokcie i...kanapka atakująca Skórę i GDA jadących za nami(wywiało mi z łapy)
"nie nie nie nie nie nie te czasy już,nie powtórzą się..."
  
 
słucha sie róznych dziwnych kawałków które wpadaja w ucho
wiec trudno mi jest powiedziec konkretnie
  
 
kasia kowalska mi przeszla. teraz slucham glownie chylinskiej. polecam goraca prosbe, hehehe!
  
 
najlepszy jest moment z hornym ale zła też jest niezła ale wole Abra


[ wiadomość edytowana przez: kUpEk dnia 2004-09-29 21:39:53 ]
  
 
Ja ostatnio słucham Sumptuastic (ich stronka), potem Lee Zoo - Dance the jamba hipo(różowy hipopotam z Vivy), Sidney Polak (otwieram wino), Kalwi & Remi - Explosion (polecam stonke ich stronka), Benasi Bross - Hit my heart, Natascha Hagen - cesera (fajny kawałek), Duże Pe - nasze życie (zarąbisty kawałek), 52 Dębiec - Konfrontacje i To my (dwa dobre kawałki), Blue Lagoon - Break my stride (cover fajnej piosenki), O-Zone - Despre Tine (dobry utwór wpadajacy w ucho), Alcazar - This is the world (świetna piosenka), Nadia - Parle Moi, Narchotic Thrust - I like it, Nagie anioły (fajna piosenka ale nie znam wykonawcy). To by było na tyle co słucham w tej chwili. Jak ide na imprezie to tańcze przy byle czym.

PS. Ktoś zna tytuł piosenki hiphopowej która ma w tekscie refren To moje korzenie wiem że się nie zmienie zostane na scenie, nie wiem jak sie nazywa a podoba mi się i bym z chęcią się dowiedział kto ja wykonuje i jak się ona nazywa.
  
 
52 tez moze byc
  
 
CAr słucha hip-hop i techno. Techno mam po siostrze która co sobote chodzi z chłopakiem na dyskę i wraca o 6.00 rano.
A hip-hop mam po sobie. Chodziennie słucham na kopmie i oglądam nasze forum
  
 
Ja właśnie słucham muzyki z Kill Billa vol.2
  
 
a chevy nie wie czego slucha
  
 
A zna ktoś polską grupę SBB (lata 70te of course)? Przy ich rockowo-jazzowo-bluesowych klimatach można odjechać bez trawki Mam prawie całą ich dyskografię na winylach Poza tym klimaty Niemen/Akwarele/Niemen Enigmatic+Breakout świetnie nadaja się do klasycznego 125 - niestety na razie takie połączenie to tylko marzenie. Winyle są, fiata brak.
A Jamiroquai? Do auta jak najbardziej, gość sam jest zdrowo zakręcony na punkcie motoryzacji.
W momentach kiedy potrzeba "kopa" w eter idą kapele z najpiękniejszego okresu w muzyce: 1960-1980 - era brytyjskiej inwazji rocka. Od Beatlesów (tych późnych) po Black Sabbath: Grandfunk Railroad, The Who, Steppenwolf, MC5, Blue Cheer, wczesny David Bowie - jeszcze jako Ziggy Stardust itd.itp. No i wczesne Genesis, Queen, Pink Floyd,...... A potem? Lata 80te to kaszana z wyjątkami w postaci AC/DC czy Metallica. Ostatnio ponownie odkrywam Guns N' Roses. "Estranged" czy klasyczne "November rain" wbija w Groclinka.... Szczególnie gdy się ma przed oczyma utraconą miłość.... Lata 90te- Nirvana, Pearl Jam, Foo Fighters, Soudngarden, Dream Theatre, porąbany Portis Head, Hoover... No i nu rock: Incubus, Staind, Bush.. W tym co lubię musi być rytm i coś troszkę głębszego.
Nie trawię wszelkiego disco (poza prawdziwym disco sprzed 28 lat), techno, "polskiej sceny hiphopowej" itp.
W ogóle music is my life...
M
  
 
Jasne,że ktuś SBB zna Swoją drogą 100 lat nie słyszałem,trzeba osiołka do pracy pogonić
  
 
Krzysztof - przyznam że pytając o SBB liczyłem na Twoją odpowiedź Kilka lat temu wydano ich nagrania na MC/CD niestety w wersji skróconej w porównaniu do winyli. SBB czytane z czarnego krążka przez wkładkę Fonica MF-104, wzmocnione przez wzmacniacz Diora WS 354 i wyrzucone w powietrze przez kolumny Tonsila to pełnia szczęścia......
Aha, w aucie sprawdza się jeszcze TSA.
M
  
 
Mano Negra
  
 
"(...)mi się podobają kawałki które już raz słyszałem(...)"

w autku to od ruskiego disco poprzez chylińską itp po hip-hop
  
 
okresowo kaliber 44.
  
 
ATB ....
  
 
Wszystko co mi sie podoba, czyli jakies 5-10% z wiekszosci gatunkow muzyki, z wyjatkiem muzyki ludowej, disco polo, gangsta rapu, polskiego popu, filharmonicznej muzyki wspolczesnej i innych rzeczy w ktorych jest nadmiar rymow czestochowskich albo dla odmiany nie ma harmonii zupelnie. Mam zbiory wszystkiego od klasyki przez jazz, rock, metal, elektronike, techno, muzyka filmowa, oczywiscie specjalny katalog "poscielowy" dla gosci plci zenskiej itd itp. Dodatkowo podzielone to jest na np. lata '60 '70 '80... itp. Kolekcja ma ponad 5 lat, juz jakies 22 GB juz sie uzbieralo - ponad 6000 empetrojek plus ze 300 plyt CD. Z chetnymi moge sie umowic na copy party


[ wiadomość edytowana przez: Ambrosios dnia 2005-09-01 22:46:54 ]