[OT] Nasza muzyka i mp3 - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Black Sabbath, Iron Maiden, AC/DC, Metallica, Deep Purple, Rush, Budgie, Led Zeppelin, Pink Floyd, Wszelkiego rodzaju Kaziki i Kulty, Róże Europy, Dżem, Camel, Dream Theater, Dire Straits, T.Love, TSA, KSU, Odział Zamknięty, Brygada Kryzys, .....długo jeszcze wymieniać

Generalnie Rock.
Nie pogardze Jazzem i Bluesem, ale musze mieć nastruj

Techno nie słuchuje bo dostaje bólu głowy od tego

Rap.....szybkiego gadania mam dość na wykładach

Wszelkiego rodzaju piszczki też raczej mnie nie rajcują.


Co do stacji radiowych to kiedyś słuchałem tylko PR3 ale po reformach zeszła na psy i raczej tylko okazjonalnie (np cały dzisiejszy dzień grali świetnie)
Teraz jak radio to z internetu np
http://www.metalexpress.no/



[ wiadomość edytowana przez: cosmo dnia 2003-11-25 22:48:34 ]
  
 
Cytat:
2003-11-02 23:48:49, Cosmo pisze:
...Co do stacji radiowych to kiedyś słuchałem tylko PR3 ale po reformach zeszła na psy i raczej tylko okazjonalnie (np cały dzisiejszy dzień grali świetnie)...


Nie zgodze sie z tym.Ze stacji radiowych slucham prawie wylacznie
Trojki oraz Radiostacji (denerwuja mnie teksty ktorymi wala prezenterzy stacji komercyjnych) i uwazam, ze 3-ka caly czas prezentuje wysoki poziom (chociaz zle dni tez im sie zdarzaja).

A co do muzy to slucham glownie Rock&Roll'a, starszej Metalliki,
oraz (jak zlapie faze) Boney M.
Nie pogardze -od czasu do czasu- dobrym Hip-Hopem (rowniez polski) oraz Pop'em.

Umcyk,umcyk raczej odpada .
  
 
Słyszał ktos kwałki Ascetoholix - Suczki
Mezo/Liber -Aniele
Dość ciekawe kawałki, ostatno ciągle chodzą za mną, szczególnie ten pierwszy.
  
 
Cytat:
Słyszał ktos kwałki Ascetoholix - Suczki


ostatnio ta piosenka chodzi za mną.
Kto nie słyszał prosze tu sobie posłuchać
  
 
nie fajne...
  
 
Cytat:
2003-11-25 22:45:59, Jojo pisze:
Cytat:
Słyszał ktos kwałki Ascetoholix - Suczki


ostatnio ta piosenka chodzi za mną.
Kto nie słyszał prosze tu sobie posłuchać



Po prostu życie
  
 
Nie muszę nic pisać i tak prawie wszyscy wiedzą czego ja słucham.
  
 
A ja słucham roznych gatunków muzycznych-lata 80te,współczesne,hip hop i przede wszystkim lubię muzykę przy ktorej mozna świetnie się ruszac-czarną muzykę,R&B i soul
  
 
a ja słucham mojej żony
  
 
Cytat:
2003-11-26 12:21:14, SCHIL pisze:
Nie muszę nic pisać i tak prawie wszyscy wiedzą czego ja słucham.




Czerwiński,Malinowski???
Aaaa wiem Wiśniewski
  
 
Ja tam wole stare i nowe ciezkie i lekkie brzmienie(zalezy co wpadnie w ucho)ale w wiekszosci polskie...w koncu fajno tak pospiewac z radyjem w dlugiej trasie(taka praca) A do fanów starej dobrej polskiej muzy poszukuje płyt lub kaset zespołu KANCELARIA...pamieta to jeszcze ktos????
  
 
Zawsze stawiałem muzykę przed tekstem i nie lubie utworów gdzie właśnie tekst dominuje. Preferuje utwory rockowe począwszy od końca lat 60 np. Deep Purple, Black Sabbath, Led Zeppelin, Whitesnake, do końca lat 80. Później to już nic ciekawego nie ma, a jak już to jest to zbytnio przekombinowane. Z polskiej muzyki to lata 80-te.
  
 
Ja najczęściej słucham w autku polskiej muzyki rockowej, najczęściej z lat 80-tych np.: Lady Pank, T. Love, Emigranci, "stara" Budka Suflera. Choć czasem lubię także posłuchać techno, ale tylko coś w stylu ATB, Paul van Dake lub Blanke@Jones. Natomiast jak mój brat prowadzi to słuchamy Kazika, Kultu lub Melasy, bo jest to jego ulubiona muzyka nie tylko w samochodzie.
  
 
to i ja sie doloze.... u mnie mozna bylo spotkac polskiego rocka (z KULTem na czele, ale stare TLOVE, DEMONO, KOBRANOCKA, TILT, KSU itp dalo sie slyszec), zagranicznego ROCKa, metal, dance, techno, jakis sensowny pop tez sie zdarzyl.

Zas ostatnio? Ostatnio leca w zasadzie 3 kawalki (w zaleznosci od nastroju kazdy z nich leci w kolko) - OWAL/EMCEDWA - Panta Rhei / Kontrast / Jestem Tu. A dlaczego? Za dla mnie osobiscie bardzo madre teksty, ktore przydaja sie w zyciu, by byc czlowiekiem, a nie k... (jak to wiaderny w krollu wyluszczal koledze glownego bohatera o postepowaniu "z zona kolegi we wojsku")

Zas ja jakis czas, znowu pewnie od czasu do czasu olo bedzie krzyczal, ze po&^$%* jestem bo najpierw mnie slychac a potem mnie widac, ale to jak wiosna przyjdzie. Choc to moze nie wypada, bo obecnie nie tylko mi, ale i klubowi wioche robi... cos w tym jest.
 
 
No tez podobaja mi sie te kawałki, ale on ma jeszcze pare dobrych np. Tego chcę, Przepraszam, Pełen pokus.
  
 
to i ja napsze co nieco...
z radyja to radio94 i mazowsze dalej zwane rock radiem, a bardziej tematycznie to Majden Ajron, Helloween, Black Sabbath, Sepultura, Metallica, Dire Straits, jak również kazio, Faith No More, Guano Apes, Tool itd...
pozdrawiam...
  
 
a czy ktoś z Was ( głównie chodzi o OLDTIMERY) zabierając kogoś znajomego, włączył np. Mocarta???? W moim MB ludzie robią takie oczy , wsiada do -jak by nei patrzeć- limuzyna pierwsza klasa, skóra, drewno i inne pierdoły, kilogramy chromu , cisza w środku a ja tu kawałkiem muzyki poważnej , W lusterku to takie miny obserwowałem że do nie jednego programu TV by się nadało.... ogólnei wrażenia są OK, jeszcze nikogo to nei zdenerwowało, wszyscy się przy wysiadaniu są ..... weseli , nei wiem na czym to polega , jakiś dodktorek mógłby się tym zająć...

A jeził ktoś z was po śniegu, w rytm muzyki poważnej , jakieś ostre nawroty, poślizgi.... wrażenia niesamowite... aż sam się śmieje.... a w kamerze jak to wygląda jak się koleś na drodze rozwala, traci kontrole , wjeżdza do rowu, a tu muzyczka poważna w podkładzie.....
  
 
w nawiazaniu do rozbijania sie przy muzyce powaznej przypomniala mi sie pewna historia. otoz ktoras z dawnych panienek, ktore posuwalem, kiedy stala sie juz nudna nie do wytrzymania, bo sie biedaczka zakochala, jako ostatnie slowa ktore mi powiedziala, kiedy ja odwozilem do domu, byly takie, ze miala sen jak jedzie ze mna, spiewa wokaliza, a my sie rozbijamy tym samochodem. poczym wyszla, bogu dzieki. nie wiem jednak czy wokaliza byla na powaznie czy na rozrywkowo. w kazdym badz razie tani kicz, fantazja fana mtv. lepiej by bylo, gdyby usta miala pelne.
  
 
Abradab,no i radio jak leci
  
 
Witam
A ja lubie słuchac Cypress Hill i innych podobnych temu klimatowi
Pozdrawiam