MAŁOPOLSKA --------------- SPOTKANIA OKP - Strona 229

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Focuss ja będę na MOTO. Wpadaj 2oo
  
 
No ja wczoraj odebralem prawko i jecsze motorku nie posiadam ;/ jecsez nic nie kupilem rozgladam sie wlasnie o jak bedziesz to postaram si przyjechac podpytam cie o kilka rad przed zakupem
  
 
Dziekuje wszystkim przybyłym na spotkanie. Byl to jeden z najlepiej obsadzonych spotkan w klubie od lat. Z osób które były na spotkaniu:
1. Gerrif Newell
2. Bzzy
3. Alex_bytom + rodzinką
4. Bufi + druga połowa
5. Arni + rodzinka
6. Didi1102 + druga połowa
7. AsteraOneDg + koledzy
8. Domel + rodzinka
9. Oleksy + druga połowa

No i oczywisicie spoecjalne podziekowania dla kolegi z Małopolski:

10. Focuss + druga połowa.

Spotkanie minęło bardzo niestety szybko. Aż żal bo trzeba będzie teraz czekać na następne. Co do atracji spotkania:

1. Zwiedzanie zakmu w Siewierzu
2. Grill
3. Konkurs wiedzy o Oplu.

W tym miejscu chciałbym wszystkim pogratulować wyników w konkursie bo pytania nie były łatwe. Laureatami konkursu zostali:
I miejsce i 17 punktów zobył Bufi
II miejsce zdobył Focuss
Pragnę również wyróżnić kolegę Didi1102 który niestety przegrał w dogrywce o drugie miejsce z Focussem.

Mamy nadzieję że zapamiętają wszyscy to spotkanie jak najlepiej. Czekamy teraz na następne pomysły co do spotkania i życzymy jak największej frekwencji.
  
 
witam... o obecna sobote i niedziele 23-24 maja .jest tuning show w krakowie .... lecz wszystkie kluby z krakowa sie na niego NIE WYBIERAJA... poniewasz oszaleli z cenami , wymaganiamy i karami pienieznymi !!!!
i krakow sie zbuntowal.....
tuning show sie napewno odbedzie ale beda tam same auta z jakis wsi a dokladnie z innych miast!!! i z tego co wiemy bedzie tak samo jak rok temu ...czyli te same auta( nic nowego i ciekawego) no i ceny wstepu tez moga zaskoczyc....
w zwiazku z tym prawie wszystkie kluby z krakowa sie umowily na wspolny zlot...... moze przyjechac kazdy!! wstep wolny!!! odbedzie sie w niedziele 24 maja okolo godziny 15- na plycie starego lotniska przy ul.Stella-sawickiego od strony os.Dywizjonu 303

http://streetracers.krakow.pl/topics1/tuning-show-2009-vt5693,100.htm
http://streetracers.krakow.pl/topics1/tuning-show-2009-vt5693.htm

ZAPRASZAMY....JEST TO ZLOT PRYWATNY DLA LUDZI Z KRAKOWA
  
 
no ja nie mieszkam w krakowie tylko poza nim, więc wg Twojej wypowiedzi na wsi a jak sam napisałeś
Code:
 ZAPRASZAMY....JEST TO ZLOT PRYWATNY DLA LUDZI Z KRAKOWA 

więc raczej odpadam, pozdro
  
 
No a czy nikt z Małopolski nie wybiera się na Ogólnopolski Zlot?
  
 
no co to wakacje sie zaczely to wszystkich wywialo?
  
 
Cleric ja jestem zawsze ... tylko w regionie obok ... U nas tez troszku sie przycichło ... i nie ma jak spota zrobic.
  
 
Ja jestem, ale tyle roboty ze nie ma czasu nawet ostatni tu zaglądnąć... co tam u Was słychac?

Cleric teraz my robimy spota bo ostatni Śląsk zdeklarował sie ze przyjezdza do nas do Krakowa na Spocik!!
  
 
Czy jest tu ktokolwiek??
  
 
Ya....czasami. Mam pytanie do Wawelskich. Niedaleko rynku (któraś odnoga w stronę zamku) był/jest legendarny Bar Mleczny. Pytanie właśnie czy jest czy był. Różne głosy słychać w sieci a w owym Barze (wielka litera z szacunku) jadłem, kilka lat temu, najlepszy posiłek w życiu. Mam marzenie aby to jeszcze powtórzyć...
  
 
ja nie kjarze miejsca, moze dla tego ze nie jestem z krakowa, moze focuss bedzie widzial, on jest z kraka
  
 
Witam wszystkich kolegów niestety znowu z bardzo daleka, jednak widze że od ostatnich spotkań na których najczęściej bywałem tylko z Clericiem no i czasami pojawiał sie Focuss, to dużo sie nie działo ( a troche już mineło). Zastanawiam sie tylko dlaczego wciąż mam w opisie Forumowicz mimo że w odkąd przystąpiłem do klubu to byłem chyba na 90% lub 95% spotkań zorganizowanych w tym czasie??? Generalnie pozdro 4all i mam nadzieje ze jak wróce to sie może spotkamy
PS. Focuss ja może też na motorku
  
 
No ja ostatnio coraz wiecej praktykuje poruszanie sie a motorku wieczoriami pojezdze chwile... ehh szkoda ze dzis taka pogoda o bym tez cos pojezdzil

wumurzyn na jakim motorku smigasz?
  
 
Jeszcze nie śmigam, jak wróce do kraju to mam zamiar sobie kupić Fazerka albo Kawe ER6, zobaczymy
  
 



UWAGA 2 NOWE KONKURSY !!!!



I. KONKURS "SENATOR 2009 by YOU - VirtualTuning"

Zajmujesz się VirtualTuningiem? To konkurs dla Ciebie! Zapraszamy wszystkich klubowiczów Opel Klub Polska do wspólnego projektowania ... projektowania? Dokładnie! W I edycji konkursu Silesia.OpelKlub.pl dotycącego virtualnego tuningu będziemy przerabiać zdjęcie Opla Senatora B. Cała operacja musi być wykonana na wybranym zdjęciu tego modelu spośród przedstawionego na stronie www.silesia.opelklub.pl . Ogólne warunki to:

- Przerobienie modelu według obecnych standartów projektowych Opla.
- Zastosowanie przeróbek wizualnych polepszającyh wygląd modelu.
- upiększenie tła, jednak nie podmienianie go na inne.



II. KONKURS "MÓJ OPEL NA WAKACJACH"

Zapraszamy wszystkich klubowiczów Opel Klub Polska do wzięcia udziału w konkursie na zdjęcie z wakacji 2009 z twoim samochodem. Na pewno macie w swoich aparatach, płytach, dyskach, pendrivach itp. jakieś ciekawe zdjęcie z wakacji, którym chciałbyś się pochwalić. Jeśli nie to wybierając się na wypad, urlop, długi weekend, wypad do rodziny na grilla, wypad ze znajomymi nad jezioro pamiętaj o aparacie by nie przegapić okazji na wzięcie udziału w konkursie. Cóż pozostaje jeszcze napisać iż za pierwsze 3 miejsca będą nagrody i dyplomy.




Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o zapoznanie się z regulaminami konkurów które są dostępne na stornie www.silesia.opelklub.pl. W razie jakich kolwiek pytań prosimy o konktakt silesia@opelklub.pl bądź pod GG klubowym 8463176. Życzymy miłej zabawy.
  
 
Hmmm, no tak mija prawie miesiąc, a ja dalej nie otrzymałem odpowiedzi?!
  
 
a o co pytales? yyyyy
  
 
Cleric to byl mój post: "Witam wszystkich kolegów niestety znowu z bardzo daleka, jednak widze że od ostatnich spotkań na których najczęściej bywałem tylko z Clericiem no i czasami pojawiał sie Focuss, to dużo sie nie działo ( a troche już mineło). Zastanawiam sie tylko dlaczego wciąż mam w opisie Forumowicz mimo że w odkąd przystąpiłem do klubu to byłem chyba na 90% lub 95% spotkań zorganizowanych w tym czasie??? Generalnie pozdro 4all i mam nadzieje ze jak wróce to sie może spotkamy "
  
 
ja nie wiem czy focuss ma takie uprawnienia zeby to zmienic, moze jak on sie nie odzywa to napisz pw do GSI, on z cala pewnoscia moze to zmienic, tak mi sie przynajmniej wydaje