MAŁOPOLSKA --------------- SPOTKANIA OKP - Strona 230

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
wumurzyn to moze ja ci odpowiem na pytanie ... jeśli chodzi o status klubowy to sytuacja wyglada troszke inaczej. Klubowiczem zostaje sie w momencie jak odbedzie sie min. 2 ogolnopolskie zloty opel klub polska. Nie ma innej mozliwosci. Oczywiscie mozesz probowac uderzyc do GSi z prosba o zmiane ... ale jak cos to radzilbym raczej uderzyc do Focussa aby on zajal sie to sprawa.
  
 
Może ktoś z Małopolski wyskoczy z nami do Browarów tyskich na wycieczkę? Planujemy sie wybrac albo 03 albo 04 października. Jeżeli zainteresowani to pisać na Śląsku lub email do mnie na silesia@opelklub.pl[addsig]
  
 
halo ludki co tam w sprawie spotu.
  
 
witam po dlugiej nieobecnosci, ale nie mialem czasu sie odzywac, dzis poczytam troche co sie dzieje i bed episal... jezeli chodzi o spot to spoko... ja bym si episal raczej... no i mam nadzieje niebawem cos w krakowie zorganizujemy
  
 
Hmmm widze ze juz ni ema z kim zabardzo pisac
  
 
ja jestem. moze byc
kiedy jakis spocik?
  
 
jesli moge wam cos zasugerować to w tentrzynku są fajne ruiny
  
 
ja sie moge opisac na taki spot
zaraz po tym jak naprawie autko
  
 
ok to po wszystkich swietych mam nadzieje pomyslimy cos o spocie
  
 
witam panowie po 4 miesiecznej przerwie widze ze zapowiada sie jakis spot jestem za tylko kiedy??
  
 
widac dalej kiszka z frekfencja
  
 
panowie co jest. ja juz wykupiłem bilet na bramki do krakowa ( na szczescie otwarty ). kiedy jakis spocik organizujecie?
bo ja chetnie , baba momja tez chetna a młody to juz wogule czekam na znak sygnał.
  
 
no w koncu ktos sie odezwał myślałem że wszyscu na małopolsce wymarli
  
 
witam wszystkich serdecznie

coś tu cichawo w małopolse

może jakiś spocik wkońcu się uda?

[ wiadomość edytowana przez: xmariox dnia 2009-11-15 19:27:29 ]
  
 
panowie kto chetny na spota w czwartek o 21 na bora??
  
 
Mozna cos zorganizowac
  
 
@Focuss tylko kiedy i gdzie
  
 
sprobuje co wymyslic dzis
  
 
to czekam na wiadomosc
  
 
hallo i co z tym spotem bo cos nam sie kolega zawiesił i to jakis miesiac. teraz wyjezdzam ale na przykład po swietach jesxtem chetny. napewno cos na slaskim bede organizował a bedziecie chcieli to zapraszam do nas.