MAŁOPOLSKA --------------- SPOTKANIA OKP - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cześć

Dawniej to pod oknami dziewczyn to się grało na gitarach ,
albo serenady spiewało , kwiatka kupiło.

A dzisiaj technika poszła do przodu , chłopaki wygodni są ,
przejedzie , tłumikiem zaryczy (też bym tak robił)
i może na piwo zaprosi.
Masz szczęście , że masz taką sąsiadkę

Zazdroszczę Ci
  
 
A czy ja wiem, czy to pech, czy szczęście mieszkać koło mnie??
Najważniejsze, że jestem z wami tu i teraz
A teraz tak na poważnie... KrzyH80, jest troszkę hmmm jakby to ująć "zdegustowany" tym, że nie piszemy na forum o rzeczach, bardziej przyziemnych i związanych wydaje mi się z motoryzacją...hmmm...a ja sobie tak myślę, że gdybyście tak pisali dużo o motoryzacji, to ja bym "wysiadła", bo tak naprawdę to się na tym nieznam (aż wstyd się przyznać). Co o tym sądziecie?? Bo moje zdanie jest takie...to nasze małe forum, jest po to by pisać na nim o wszystkim, i właśnie o niczym .
Pozdrawiam, i przesyłam całuski
  
 
Nio Chłopcy, a co z zlocikiem?? Była myśl, barwna, i kolorowa, ale widzę że znikła i prysła, jak bańka mydlana...cio??
  
 
No właśnie jak??????

Podajcie jakiś termin , bo muszę potrenować jak do Krakowa trafić
Ale jak będzie taka frekfencja jak w pisaniu postów,
to na pewno tam gdzie mamy się spotkać, będą trzy może cztery
osoby
Ale może się coś ruszy
  
 
No wlasnie dlatego alekstachura zwlekam z podaniem terminu by zorganizowac wiecej osob!! MOze wy mi podpowiecie jak ich obudzic z tego snu zimowego w jaki popadli!! ??
  
 
Czesc,
Widze ze cosik ludziska zaczynacie pisac o konkretach - czyli o zlocie/spotkaniu. Moje zdanie jest takie: skoro jak widac chetnych jest 5 osob, to moze na poczatek sprobojmy zorganizowac cos w takim gronie. Po co od razu porywac sie z motyka na slonce? Zacznijmy od malego grona, bo tak jest najlatwiej dogadac, a jak nam wyjdzie (a mam taka nadzieje) to bedziemy mogli ruszyc na serio z akcja "aktywyzacji" malo aktywnych czlonkow klubu.
  
 

Cześć KrzyH...

Dogadać się zawsze można , Ty załatw słońce ja przywiozę motykę.
Masz rację , że trzeba rozruszać troszkę towarzystwo.
Może to przez pogodę za oknem , brak aktywności
oczywiście klubowej
  
 
Hmmm...wiecie, propozycja wydaje się być bardzo kusząca, tylko kto się na to zgodzi?? Gdzie miało by się odbyc takie spotkanie?? Jak miało by ono wyglądać?? Ja prawdę mówiąc niewyobrażam sobie tego, ale zostawię wszystko na waszej głowie Życzę wam powodzenia, i miłej zabwy przy rozmyślaniu na ten temat
Tak jak pisałam, pomysł wydaje mi się dobry, tylko jednak szkoda, że tak mało osób Zróbcie coś, zmobilizujcie jakoś resztę
  
 
No to rozmyślajmy

Może coś nam przyjdzie do głowy
  
 
Nie panikuj Natka, szare pracuja ... No ale spocik raczej po swietach?? Bo pewnie teraz wszysy zajeci pewnie przygoowaniami! .... moze by tak sie spotkac np w piatek o 20 na chacie i wspolnie ustalimy sobie termin?? co wy na to ?? jezeli zly termin to podajcie inny!

Pozdrawiam
  
 
Nio ja też uważam, że dopiero po świętach, bo ja np. mam tak straaaaaaaaasznie dużo sprzątania Pieczenie ciast, gotowanie itd. Święta zblirzają się wielkimi krokami!! Trzeba się starać A wy Chłopcy myślcie, myślcie. Pozdrawiam
  
 
Cześć.

To ja narazie poczekam bo w tym terminie nie będe mógł.

Będe 21.12. niedziela , a potem 3.01.sobota ale nie mogę na 100%

powiedzieć bo nie mam na to wpływu.

Zresztą ma mi kwiatek urosnąc dla Lerruni , chyba że

wezmę kaktusa też ładny
  
 
Chłopcy moi drodzy, wy jesteście tacy mądrzy, i tacy zorganizowani, że napewno coś wymyślicie na przyszły rok, bo w tym to już chyba nic
Haha nio tak, czekam na kwiatuszka ładniutkiego
  
 
Ciesze sie ze jest jakis odzew - co do tego co mielibysmy robic... to akurat chyba nie jest problem Zawsze mozna pojechac na Czyzyny na stare lotnisko i cosik poswirowac, jako ze okazja moze byc dobra, bo wlasnie snieg spadl Mozna tez zrobic wiele innych rzeczy, juz mniej motoryzacyjnych kregle, kawa, piwo.... mozliwosci jest mnostwo.
  
 
Krzysiu, to się dopiero nazywa "kusząca propozycja" Zresztą, mi to wszystko jest obojętne, ja się mogę dostosować Ja tu niemam nic do gadania, pojadę na "doczepkę" z Focussem Prawda???? Pozdrawiam
  
 
Hello!
Od dwóch tygodni powożę Vectrą A z 1993 roku. Przed jej zakupem dużo dowiedziałem się z takich stron jak ta i bardzo mi to pomogło. Dziękuję wszystkim, którzy dzielili się swoimi dośwaidczeniami.
Do klubu zapisałem się bo pomyślałem sobie że to fajny pomysł.
Na małopolski kącik wstąpiłem zachęcony przez Lerrę, a wcześniej Focuss zaofiarował pomoc w pstryknięciu fotek. Dzięki.
Nie będę opowiadał jak Tym, że urodziłem się w Małkinii ale pozdrawiam alka stachurę: pochodzę z Zagórzan a w Gorlicach chodziłem do ogólniaka.
Teraz mieszkam na RedPrądnik.
Pozdrawiam wszystkich małopolan!
  
 
Dzięki, filasty, że się odezwałeś

[ wiadomość edytowana przez: Lerra dnia 2003-12-15 19:40:55 ]
  
 
Witaj Ziomku,,Filasty,,

Mieszkam przy budowlance, to obok ogólniaka

Cieszę się że mam krajana , chociaż tu wiele przyjaznych
osób można spotkać.

Serdecznie Wszystkich pozdrawiam

  
 
No wlasnie ja tez myslalem o Czyzynach.. bo tam mozna sie fajnei pobawic.... myslalem nawet o ulozeniu jakijs traski tam bo ostatnio tam byly jakies opony i mozna cos ulozyc A ten snieg..... to wielki + w zabawia
  
 
Chłopcy, moj Kochani, chłopcy Upiekłam wczoraj ciasto, szkoda, że tak daleko wszysycy jesteście...poczestowałabym was
Hmmm jak faktycznie będziecie jechać tam na Czyżyny, to ja koniecznie muszę pojechać, i zobaczyć co wy tam wyczyniać będziecie. Stanę zboczku, pooglądam, i pooceniam wasze zdolności Pozdrawiam!!