Ile jest wart mój Fiat 87?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
mam prośbe do znawców chcialbym sprzedac mojego fiata 125p... tylko nie wiem ile za niego cenic zeby sie nie wygłupić. Auto jest sprawne z 87' przejechane 82 tyś km. jestem pierwszym wlascicielem Auto dal mi ojciec pół roku temu on kupil je w salonie... mam do niego 4 zimowki debicy ok 90% bieznika na felgach stalowych teraz stoi nba letnich .. w samochodzie były robione blachy 2 lata wstecz nie widac sladów korozji... jest tam radio blaupunkta na kasety i wiele innych czesci 2 tygodnie temu robilem sprzeglo bo sie slizgało... ile ten kant jest wart pomożcie...

[ wiadomość edytowana przez: PAGAN dnia 2006-07-31 22:12:34 ]
  
 
dołącz fotki to ocenimy
  
 
Dwieście złotych piękny kawalerze

Wart jest tyle ile ktoś będzie w stanie dać.

Coś mi się wydaje, że chcesz na nim zarobić, ojjj nieładnie, nieładnie Nie oczekuj że ktoś tutaj rzuci cenę...
  
 
nie mam narazie cyfrówki pod reka... ale postaram sie jak najszybciej wzucic...
  
 
Jak bym chcial zarobic to bym musial sprzedawac merca albo beemke
  
 
Szukasz tu wróżek? Wiele nie dostaniesz. Sprzedaj lepiej komuś, kto o niego zadba za tyle ile ten kolo da. Pierwszy właściciel to nic nie mówi. Fakty, fakty, a przynajmniej zdjęcia.
Poza tym zmienie ci tytuł watku, bo ten kłuje w oczy.
  
 
No dobra, przepraszam. Ale tak to zabrzmiało...

Co do ceny - ciężko będzie powiedzieć. Naprawdę jest tak, że samochód sprzedaje się za tyle, ile ktoś jest w stanie dać. A z tego co napisałeś to można powiedzieć że pomiędzy 800 a 2500zł. Zależy w jakim jest stanie...

  
 
Rzeczywiście troche kłuje w oczy dobrze ze poprawiłeś...
  
 
918,87 zl



tak jak inni napisali. ile Ci za nie bedzie chcial dac kupiec za tyle je sprzedaz... a cene w przyblizeniu mozna podac przynajmniej po obejrzeniu fotek a juz bardziej po obejrzeniu auta.
  
 
Ma to to gaz ??