NOWE zdjecia mej bidulki :))) - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Napisze jeszcze raz -Jest super , przód bardzo podobny do mojego i dlatego tak mi się podoba , Polecam przerobienie przednich migaczy - to znaczy do tych co są dać biały klosz - przy tej atrapie i chromowanej ramce efekt super - klasyczna włoska stylistyka sportowa .
Jak możesz to daj linka do fotek "przed" na starym forum .
  
 
no wlasnie na starym forum jest stary temat ale pokasowali wszystkie zdjecia moze jakies znajde na kompie to wstawie. a co do migaczy to napisz mi gdzie takie kupic....
  
 
Mnie się całość podoba. Lakier jest superowy, jedynie klapa przy zamku mi sie troche nie podoba, ale samo wytarcie jest QL.
Piękne chromy.
Przypadły mi do gusu również tylne lampy w Twoim wykonaniu, choć jestem chory na półtora od klasyka (6 pionowych czerwonych )
Białe kierunki ma kolega Egon-TKL, wyglądają tak:

a robi się je własnoręcznie z dwóch kompletów zwykłych MR'owskich
Fajne te przełączniki na blaszce - też będe miał coś takiego .

Tak trzymać!


[ wiadomość edytowana przez: Race_D dnia 2003-11-11 13:18:10 ]
  
 
Myśle ze na giełdzie w Słomczynie są do dostania takie kierunki na przód, na tył pewnie też sie znajdą i nie trzeba nic kombinować.
Tak patrze na ten tył i widzę że brakuje mu jeszcze jakieś chromowej końcówki wydechu.
  
 
Tak,tak...Gratuluję to po pierwsze, bo widać zadatki na naprawdę pieknego Fiaciorka.Przednie kierunki od MR są w chromie i nie rażą.Szkoda tyłu Kosa wg.mnie nie jest to szczep elementów klasyka do MR-a (spójrz choćby na stare ograniczniki drzwi),ale równiez nijak nie mogę sobie wytłumaczyć szerokich wlotów na słupkach... PG prosimy o wyjaśnienia .
  
 
a wiec co do wlotow z mr-a to nie tylko wloty zostaly zalozone ale caly dach. z powodu RDZY RDZY RDZY. rdza byla na okolo starych wlotow (wsumie rdzy to tam juz nawet nie bylo) a jak sciagnelismy chrom to zszedl razem z rynienkami. To byl powod nowego dachu i wlotow. Ojciec wogole nie zgodzil sie na przerobke nowych blach. bo to niby dodatkowe spawy i szpachla i stweirdzil ze bedzie ta m gnilo.
  
 
tak mi sie przypomnialo po paru latach od stworzenia tematu.. a teraz stoi se bidulka w garazu









[ wiadomość edytowana przez: PG dnia 2007-02-08 00:31:45 ]
  
 
czemu stoi w garażu? nie na chodzie, czy jak?
  
 
pg ma dupowoza
wypasiony jest ten fiacik
  
 
Cytat:
2007-02-08 08:58:57, HNT pisze:
czemu stoi w garażu? nie na chodzie, czy jak?


wszystko z nim ok. zapier.... az milo
tyle tak jak cehu napisal. dupowoz jest wiec kantem sie nie jezdzi w okresie zimowym..