Piekny F125p w Tadzykistanie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam witam wszystkich serdecznie !!! Tak na wstepie chcialem sie pochwalic iz widzialem Pieknego F125 na drodze mojej ostatniej wedrowki, nie wiem w sumie jakim wiatrem go tam zanioslo, ale ale !! Kolezanka robila zdjecia, jak na razie nie posiadam, czekam az wroci z Chin .... Acz rozmawialem z gosciem, w sumie to tam malo co zostalo z oryginalnych czesci, Ale !! I tak to jest 125p-ka ))

Przepraszam, dawno mnie tutaj nie bylo, no to grzecznie sie witam ...... Kiedys sie narazilem Ha ha ;-p

Milego dnia wszystkim zycze ...
  
 
Cytat:
2003-11-15 04:25:34, stormbringer pisze:
(...) Kiedys sie narazilem Ha ha ;-p


ee ja już nie pamiętam

czekamy na fotki z niecierpliwością, jezeli nie będziesz miał gdzie ich wrzucić w internecie to podeślij do mnie
  
 
My tu pamiętliwi nie jesteśmy. A fotki chętnie zobaczymy.
  
 
Dokładnie. Witamy ponownie i czekamy na fotki.

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
Cytat:

2003-11-15 04:25:34, stormbringer pisze:
(...) Kiedys sie narazilem Ha ha ;-p




Mi nie
Ale widzę kolega zamienił garbusa na toyotę
  
 
Cytat:


2003-11-15 04:25:34, stormbringer pisze:
(...) Kiedys sie narazilem Ha ha ;-p




Mi nie
Ale widzę kolega zamienił garbusa na toyotę
====================================


Wydaje mi sie ze nie podawalem iz VW to byl Garbus, acz nie jest to wazne.... Sentyment sentymentem, ale przyjemnosc z prowadzenia czerpie prowadzac autka z bardziej dynamicznym silniczkiem Mam od kilku dni, a juz dotarlem i zdazylem nawet sprawdzic na siodemce Gosc z Fokusa co za mna sie podczepil i ktorego prowadzilem, na stacji mi podziekowal za : "Wspaniala i Dynamiczna jazde" .... Nie to zebym sie chwalil, poprostu nie czesto sie spotyka z ludzka zyczliwoscia
  
 
Czekamy na zdjecia!
Jaki to byl model: klasyk do 1975, czy juz MR 75 ?

Pozdrawiam
Adamus