Grill do plusów do Caro 95

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mój stary "grill" jest już nieco poplamiony i zaczyna pękać. Chciałem się dowiedzieć czy da się od ręki wstawić tam zakupiony w sklepie daewoo od caro+ lub atu + ?

Mógłbym kupić i zrobić przymiarkę, a potem jakoś dociąć, ale dosyć drogo trafiłem - 56 zł.

Były jeszcze osłony wlotu chłodnicy na zimę - plastikowe za 38 zł. Coś mi się wydaje że można taniej....

  
 
a nie lepiej zrobic gril samemu?z siadki?plus ma inny nosek szkoda zachodu
  
 
po 57zl chodza nowe w motozbytach!! na gieldzie na pewno dostaniesz taniej..ale faktycznie najlepszym sposobem wydaje mi sie zrobienie samemu z siatki!! i bedziesz mial design inny nisz wiekszosc poldkow
  
 
Allright, tylko gdzie szukać nowego "fabrycznego" Grilla do poldka ? Nie wiem czy takie coś jest na giełdach ? W Lubinie jest giełda, może się przejadę.

Mój jak już mówiłem - nieco popękany. Z niego już nic dobrego nie zrobię, a na złomie to 95 % poldków które tam są ma skasowany akurat przód...
  
 
Nie wiem jak w Lublinie ale w na wybrzezu to na giełdzie można kupić tak samo w Słomczynie czy na Śląsku
  
 
a ja dalej jak osiol z uporem powtazam ZROB GO SAM
  
 
zobacz jak Alan ma to zrobione- na żywca wyglada tak samo ciekawie jak na fotach!!
  
 
Scooby bo sie zaczerwienie