Samara-zebra, czyli do kompletu...:))

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mariusznia, wygląda na to, że Twoja Niva ma koleżankę. Dzisiej przeglądałem ogłoszenia na różnych stronach z ogłoszeniami motoryzacyjnymi i zobaczcie jaką Samarę zobaczyłem na jednym z takich ogłoszeń:
. Także mamy już w klubie Nivkę zebrę, a teraz ktoś chce sprzedać Samarkę zebrę. Fajno by było gdyby ktoś, kto to kupi zapisał się do klubu. Albo ktoś z forum "giełda" kto ma zamiar kupić właśnie Samarę by mógł wziąść właśnie tą i zapisać się do nas. Możnaby wtedy zacząć kompletować łady-zebry i z każdego typoszeregu mieć po jednym modelu: Niva to wiadomo - Mariusznia, potem ta Samara, potem jeszcze ktoś z Żigulakiem by musiał się trafić i ktoś z Dziesiątką. No i w ten sposób mógłby powstać kącik ład-zeber).
PS. A na chwilę obecną nie ma w klubie kogoś takiego co chce/musi przemalować swoją ładę? Jeżeli taki by się znalazł to by mógł pomalować właśnie niestandardowo, typu jakieś łaty (niekoniecznie biało-czarne).


[ wiadomość edytowana przez: mily_byd dnia 2003-11-11 14:44:13 ]
  
 
Bardzo... ŁADnA
Cieszę się, że łaciatomania się rozprzestrzenia
  
 
a ja sobie chyba kupie prawdziwą zebre i tez ją zarejestruje w klubie-ba a nawet moge sie z kims poscigać!!!!!!!!!!!!
ojej zax wierzchem jedzie-nie moze być na kłocie!!!!
hihihi
pozdrawiam
  
 
Jeszcze w marcu chodził mi po głowie pomysł zrobienia WŁadzi na zebre albo krowe. Teraz już sam nie wiem czemu z tego zrezygnowałem. Musze jeszcze raz sprawe przemyśleć