Przestała dobrze grzać- dlaczego??? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No to szybciutko- trening czyni mistrza
Ja tez sie dzis przyjrzałem dokładnie temu zaworkowi , ale wyglada mi na nowy (nie wierzę,ze ma 27 lat, no i co najważniejsze(odpukać) nie widze żby tam coś ciekło.
Aha no i mam podłączone pdgrzewanie gaźnika do podstawki
  
 
Paweł - mój tez po 15 latach wyglądał jak nówka, ale póki nie cieknie nie ruszaj, bo nie ma sensu. Ja w sklepie wybierałem chyba w 20stu zaworków i mam nadzieje, ze to bedzie akurat ten.
  
 
Racja - lepiej tego nie ruszać
Ale mam zapasie dość ciekawy zaworek do łady- wyglada zupełnie inaczej niże ten oryginalny. Dostalem go w prezencie od Arnolda na Węgrzech, Ponoć sa extra, a Zoli mówił ,że nie z nimi żadnych problemów Robi jakiś przywatny warszta na węgrzech.Widocznie z noramlnymi mieli podobne problemy jak ty Leszek.
Paweł
  
 
To jak ten mi sądzie, to zamówie, przez któregoś z was, albo sam odbiore na zlocie taki zaworek. Ale wole nie krakać. Jak narazie ładnie grzeje i nie cieknie i to jest plus!
  
 
Klaczyslaw a o którą rurkę ci dokładnie chodzi metalową dochodzącą do zaworu i przechodzącą do komory silnika czy wygiętą dokręcaną do głowicy czy też metalową długą dochodzącą do samej pompy wody czy może jakiś wężyk gumowy sprecyzuj to postaram się poszukać w łodzi