PIERWSZY JESIENNO-ZIMOWY OGÓLNOPOLSKI - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No i zaczyna się nareszcie "ruch w interesie"...No jasne, że wybieram "Sylwka z Espero" !! ...i kobietkę też zabiorę. Tylko jednego się boję usłyszeć ....a mianowicie odp. na pytanie: "...wievel Kosten ??..."
  
 
No wiec ja moge jechac... kobitka tez sie zgodzila co mnie bardzo

Tak wiec czekam na "rozklad jazdy"
  
 
Obudźta się znawcy Koniakowa, Istebnej i okolic typu Bielsko-Biała!!!...Sylwek tuż tuż ...ruszcie troszkę temata bo okaże się,że za 2 tygodnie to już za późno coby cosik zaklepać !!...no i ponawiam pytanko: "...wievel Kosten ??..."

  
 
o w koncu dopchałem sie do internetu !! wekend spędziłem we wroclawiu a wczoraj w domu mi sieć padła. Więc dlatego taka nieobecność.

Ale już pisze co i jak tzn zadnych konkretów
Dziś dzwonie do babki odnośnie sylwestra czy można wynając u niej !! bo jak narazie tylko o andrzejki pytalem po drugie zapytam tez o koszty myśle że będą standartowe tzn takie jak pisałem.

Pozdrawiam !!!

Raffsa
  
 

No to jest tak jak się obawiałem na sylwestra w koniakowie brak miejsc !!!
Mają zarezerwowany cały tydzien tj. 29.12.03-4.01.04r.

Panowie i Panie JAKIES PLANY !! bo mnie koncepcja się wyczerpała.

  
 
JASNA CHOLERA!! ...a tak fajnie żarło ...aż mi się pisać nie chce!! ...pustka w głowie i zero ochoty na cokolwiek....liczyliśma na tego Sylwka!!...K...mać !!!
  
 
O widze że temat ucichł czyli nikt niema żadnych propozycji co do miejsca bo pomysł to myślę że jest ŚWIETNY

Pozdrawiam

Raffsa

  
 
Cytat:
2003-11-21 14:39:37, raffsa pisze:
O widze że temat ucichł czyli nikt niema żadnych propozycji co do miejsca bo pomysł to myślę że jest ŚWIETNY

Pozdrawiam

Raffsa




Do Szczecina Dominik ma fajne towarki
  
 
szczecin to moze tak ale towarki to moja sie


raffsa
  
 
Pomysł wystartował ZDECYDOWANIE ZA PÓŹNO jak widzę...nawet nie ma co startować bo Sylwek na 99% już wszędzie zaklepany...szczególnie w planowanych przez nas górkach!...NIESTETY....cholernie ciężko jest się skrzyknąć ....i aż się dziwię teraz i to baaaardzooo .,że w Katowicach taki miły zlocik się nam udał i różne ludziska nawet z połowy Polski przyjechały!!...
Co do jesienno-zimowego zlota....tak mnie to niepowodzenie pomysłu "zabiło", że brak mi ciągle nastroja do kolejnego pomysłu!...mam doła i już!
  
 
bogdan1, niepotrzebna frustracja
Przyjdzie czas, że znów się Zlot uda (III)
Myślę, że koniec roku jest czasem raczej przeznaczonym na wszelkiego rodzaju podumowania (w pracy i niestety budżetu domowego) co niestety nie sprzyja zbytnio wybuchom optymizmu ...
Ale przyjdzie WIOSNA i znów nasze Esperaki odzyskają blask i powiozą swoich "kierowników" na wyznaczone miejsce Zlotu
A więc, aby do WIOSNY
  
 
Niby rację masz Andrzeju ale przynam Ci tylko 35%.
Tutaj własnie chodziło o Sylwestra ze zlotem Espero!!...takiego zlotu jeszcze nikt nie wymyślił !!...gotów się jestem zalożyć ....No i każdy z nas, komu udało by się zjechać miałby myślę także absolutnie inne niż normalnie dostępne powitanie Nowego Roku !!....A tak??...brrrrrrr...aż mi się nie chce myśleć o kolejnej pijackiej imprezie 31.12.....A mogło być inaczej
  
 
Nie ma kwatery to jedziemy pod namioty
  
 
Schroniska też zajęte ??