Chcecie się pobawić w prawdziwy TUNING ??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak chcecie sobie pograć w gierke z dużymi możliwościami tuningu wizualnego jak i mechanicznego załatwcie sobie NFS UNDERGROUND. Wystarczy skołować do niego Poldka lub połaczyć Poldek Driver z NFS-em i będzie gicior. . Gierka spoko jak i jedna jak i druga, ogółem mówiąć jestem fanem ścigałek ale niewiem czemu niechcą nigdzie na standardzie dać Poldka , lub jest tak dobry że się nieopłaca go wkładać bo by był najlepszy w całej gierce .
  
 
ja myslalem ze ty o realu
  
 
Sorry za zmyłe ale pomażyć można. Ale można porozmawaić o prawdziwych sprawach
  
 
Słyszałem coś o turobo to Poldziasza. Można coś takiego nabyć i ile to by kosztowało ??. Kopa by wtedy dostał
  
 
KURDE JA TU Z NADZIEJA ZE JAKIS CIEKAWY I NIE DROGI POMYSL TUNINGU A TU PIERDOLY O GRZE . A ICTA W HOLERE
  
 
hehehe jak zobaczyłem temat na stronie głównej to myślałem, ze jakiś Golfiarz, albo mbwiarz (zardzewiałe lata 70-80) wyklina wasz klubik, a tu taka zaskoczka
 
 
To byłem ja ale mnie nie zalaogowało
  
 
gra fajna ale tą twoją bryke zobaczysz tylko ty lub kumple których zaprosisz- a ja wole jak wszyscy patrza i podziwiają..jeszcze pare lat i może tak bedzie a topic powienien być prawdziwy virtualny tuning!!
  
 
Kto wie. Co można przerobić w silniku. Jeśli wiecie to mówcie bo chciał bym wiedzieć czy się by opłacało robić pełen tuning silnika. Jestem ciekaw ile by miał wtedy koni np. 1.6 GSI po pełnym tuningu
  
 
Cytat:
2003-12-07 21:00:56, MAMUTH pisze:
Słyszałem coś o turobo to Poldziasza. Można coś takiego nabyć i ile to by kosztowało ??. Kopa by wtedy dostał


To super pomysł można nawet zobaczyć bardzo żadkie zjawisko atmosferyczne pt. latające korbowody. Silnik poldka niej jest przystosowany do turbinki. Ale jak ktoś bardzo chce to wszystko się da zrobić.
  
 
Dokładnie dało by się to jakoś zrobić byle żeby wszystko wzmocnić, ale na serio słyszałem że montowali turbinke do poldziasza, nawet chyba gdzieś w necie znalazłem. Ale pomyślcie że jak by była to jaka zmyła by była dla innch .Podajże silniki 1.6 są fiatowskie a wiem że większośc fiatów ma turbo do zamontowania.
  
 
Zapomniałem dopisać że chyba da sie silniki Lanci przełozyć do Poldziasza a wtedy by można się pobawić w coś więcej niż tylko 200 koników . Albo tak jakby załadować do niego V6 , wtedy nawet nowe BMW by mogło się zchować . Ale jak by mieć takiego to wtedy by można było dymu narobić na światłach . Albo przy predkości 250 km/h można by się pytać jak 5-tke wrzucić bo sie niewie .
  
 
mamut v6 juz jezdzi w poldku a bez wiekszych komplikacji pasuje 122konna motorynka z fiata Argenty
  
 
PANOWIE A CO BYSCIE WOLELI ZROBIC TUNING ZEWNETRZYNY CZY WEWNETRZNY ??
  
 
Jeden i drugi jest ok. ale trzeba mieć umiar albo jak kto woli gust żeby nie przesadzić bo wtedy robi się wielka kicha!
  
 
V6 w Poldu, fajnie. Ma może ktoś zdięcia jego ??, lub chociaż ile koników ma.Silniki Lanci też niesą złe
  
 
poszperaj w forum gdzies był adres stronki.. to ten poldek z GT a propo GT to w numerze styczniowym bedzie Polonez CARO nie wiem jak z silnikiem ale spoilery ma ładne
  
 
Czyałem o Polonezie V6 . Jak przeczytałem że 1/4 mili pokonuje w 16 sek. to pomyślałem że mój by osiągnoł coś koło 100km/h, ale najlepsze jest pomysł turbo,nitro i tłumnik ale to niewszystko ma być DVD i PS2 oczywiście też Audio. Chwała takim co wiedzą jaki samochód tuningować i niezapominają że po przeróbkach to Polonez może rządzić na drogach
  
 
tyle że żeby sie bawić trzeba mieć sporo kasy!!
  
 
Dokładnie. Ale najważniejsze że są Ci którzy ją mają i pamiętają o Poldziasza, zmieniają je w prawdziwe mocarne samochody które można pokazywać na pokazach tuningowych