KUJ. POMORSKIE ----------- SPOTKANIA OKP - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
hehe, może jemu właśnie na tym zależało, sprzedać tobie wszystko co sie da i potrzymać troche w niepewności
  
 
chlopaki a co w koncu z tym spotkaniem przed swietami? jest nie ma? nie wiadomo? nie to zebym sie wpraszal czy cos....ale chcialem wiedziec po prostu...


pozdr.
olo
  
 
No dobra... jak juz sie wpraszasz...

To ja proponuje cus takiego:

Piątek, 21:00 pod Aula UMK na ul. Gagarina (nie wiem olo czy pamietasz gdzie to jest )

Pokazemy sie na TRN, pare rundek po 1/4mil na pelnej... pelnym gazie, mam nadzieje ze sie jankes ze swoimi 150 kucami pokaze , potem odstawka aut do domow (przyjezdni na parking ) i wtedy zawody np. w ile sekund do setki (np. Finlandii)od stolika do baru...??

Co wy na to???
Zaczynam kolowac knajpe, jak nie przyjedziecie... to sobie volkswagena kupie
  
 
To kup Proponuje Golfa III 1.4 - palił mi zaledwie 13,5/100km A 3 mechaników rozłożyło ręce, bo nie mieli w końcu pojęcia co z nim było
  
 
postaram się być, jedyny problem to że po tym powrocie z Finlandii dużo obowiązkow (zwiazanych również z Finlandią jako wodką mnie czeka) myślę że jest wielce prawdopodobne że spotkamy się na mieście, jeżeli tylko dacie znać gdzie bedziecie, tzn. jaka knajpa, to ja postaram się dołączyć. Jak co to priv lub gg numer w profilu,

pozdr. i dzięki za odzew.
  
 
Nowa Astra

Felgi wyjaśniają wszystko

[ wiadomość edytowana przez: STELMI dnia 2004-12-16 18:11:33 ]
  
 
No Panowie...

Apeluje do wszystkich leniwców!

Skoro przed świętami się nie udało, to może po nowym roku się uda???

Ja jestem gotów wszystko przygotować, potrzebuję tylko jasnej deklaracji że frekwencja dopisze, nie bede sie za przeproszeniem spuszczał dla 2 osób, bo takie cos to mozna na chacie zorganizować, trza spot z pompa zrobić, olo-spelniles juz powitalne obowiazki po powrocie od mikolaja?, czarny- wiem ze ty zawsze chetny, stelmi- cos przed trepostwem trzeba uskutecznic, reszta - jak tam? Deklarować się, bedziemy zalatwiac...

Pozdro
Bo cus mi sie wydaje ze ten nasz region to najbardziej niemrawy, az wstyd...
Nowi, dobrze byloby sie poznac, nie?
  
 
Nie ma problemu - postaram sie byc, tylko nie wiem jak bede stał z czasem. No i najwazniejsze to pogoda bo w GSI mam letnie laczki - raz wyjechalem jak lekko sypnelo sniegiem to z różańcem wracalem do domu Bede sledzil ten post.
  
 
OK, daj jasny termin to na 85% przyjade
  
 
Cytat:
2005-01-04 19:15:00, netghost pisze:
stelmi- cos przed trepostwem trzeba uskutecznic


Wypraszam sobie, mnie jako trepa to nie zobaczysz Służba zasadnicza i spier.... stamtąd

Cytat:
nie bede sie za przeproszeniem spuszczał dla 2 osób


Z tego co widze to oprócz ciebie, Jankesa, OLOBONO i mnie to nie bardzo tu ktokolwiek pisze, chociaż na ogólnym chyba z Torunia kogoś jeszcze widziałem
  
 
Więc jak z imprezą, jeżeli można to najlepszy termin (i jedyny dla mnie, a właściwie mojej kobiety) to 21-22 stycznia, bo ciągle w weekendy ma szkołę, a to jedyny w tym miesiącu wolny dla niej weekend
  
 
No to zaczynam kombinowac...
  
 
dobry na dzień!!
A wiecie, a wiecie, a wiecie??!! Jest ZLOT OKP!! i to już III, POMORSKI!! na którym WARTO być!!!! SERIO!!!!
Ja jestem co roku, nigdy nie nazekałem (no moze raz jak podczas mrozu własciciel schroniska zatrzasnął mnie i potryka na dworze, a bylismy tylko w gatkach i koszulkach no ale poza tym to na nic nie nazekałem...hehehe)
Także wszystkich serdecznie i gorąco zapraszam!!!!!!
Wszelkie info o zlocie jest TUTAJ
Wiem wiem troche daleko i troche drogo (choć od Was jest blizej niż ode mnie )... ale ten zlot jest od zawsze i dla wszystkich!! także nie marudzić, płacic i przybywać, władować się w jedną, dwie fury i pokażcie na co stać region
Pozdrowionka i do zobaczyska!!
  
 
Ja na pewno rezygnuje, chociaż z chęcią bym przyjechał, ale 1 lutego ide do woja - siła wyższa
  
 
Co za kolo.... do woja... i to przyjmujesz tak na spokojnie???
no cóż.. powodzenia
  
 
Cytat:
i to przyjmujesz tak na spokojnie???


No już od pewnego czasu wiem o tym, więc zdążyłem się pogodzić z tą myślą, bo nie mam zbyt dużego wyjścia
Cytat:
no cóż.. powodzenia


Dzięki, przyda mi się
  
 
Panowie, 11-13.03.2005 jjest Auto_Show w Bydgoszczy (Łuczniczka). Bedzie duzo fajnych autek, beda chlopaki z Kuj-Pom Tuning Klubu, beda chlpaki z TOrunRacingNights itp, itd. Czy nie myslicie ze dobrym pomyslem byloby sie tam spotkac, ja bede tam robil fotki, moze sie spikniemy, poznamy w koncu, pogadamy? Okazja zaj**ista, co wy na TO?
  
 
gdyby ktos pytal to ja polaczylem watki (SPOT W KUJ-POM i ten), tak coby troche porzadku zachowac (dorwalem sie do neta w hiszpanii i troche sprzatam forum). uwagi na priv

pzdr
scoodie
  
 
spoko. Ordnungmustzajn jak to mowi moja babcia

A tak BTW, przypominam, ze w ten piatek sa targi w Bydzi na Luczniczce i mam nadzieje kogos tam spotkac z naszego klubu, mam nadzieje ze nie wszyscy dadza ciala jak to zwykle bywa.......

Pozdro
  
 
mnie nie bedzie - 11-13.III jestem na Walnym w FEFK-u... w Piotrkowie...