KUJ. POMORSKIE ----------- SPOTKANIA OKP - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Przy takiej aktywności forum regionalnego to wątpię, aby jakakolwiek akcja ulotkowa przyniosła choćby najmniejszy skutek.
Od ostatniego spotkania w regionie przybyło parę osób, chociażby ja czy guit_slawek. Pomyślmy sensownie i konstruktywnie nad jakimś spotkaniem w najbliższym czasie.
  
 
ten twoj Fait 132 podobny troche do bmw od przodu patrzac czyz nie? pozdrawiam
  
 
ODNOŚNIE ZLOTU W POZNANIU!!
Jesli nie będzie problemu z noclegiem to mam nadzieję że Nas nie zawiedziecie!!!
PRZYBYWAJCIE NA ZLOTA DO POZNANIA!!!!!,,,,, PIWO DLA KAŻDEGO KTO SIĘ ZJAWI...
  
 
Witam!
Ja sie wybieram na ten zlot do Poz na 100%, jedzie ze mną jeszcze mój kumpel zajebistym kadziem, może ktoś z was też się przyłączy?? wjechalibyśmy tam silną ekipą.
Jeśli chodzi o nocleg, to ja moge tam spać w samochodzie. Dla mnie no problem.
Pozdrawiam.
  
 
Gdy będzie juz lista chętnych na ramki proszę przesłać informację zawierającą :

- ilość kompletów ( dwie ramki)
- Nicki osób chetnych
- adres Admina na który wyslę zamówione ramki
na adres poczta@opelklub.pl

Jak już zbiorę ze wszystkich regionów dane.Zrobimy zbiorczą listę i zaczniemy finalizowac temat.
t.zn.
- Pieniądze będę prosił o przesłanie na odpowiednie konto.
- Ramki zamówię
- Odbiorę
- Przesle na adresy Adminów Regionu.

Osoby z woj. w ktorych niema osób odpowiedzialnych za OKP będą obsłuzone na końcu.


Ramki będą wyglądać podobnie jak Nasze naklejki.
Żółty napis na czarnym tle.

Pozdrawiam
  
 
Widze, że Region dośc marny.
Coś trzeba z tym zrobić........może znajzie sie osobam która nad tym Wszystkim zapanuje.
Czekam na ofert.

A przy okazji proszę sie wypowiedzieć w Ankiecie!

Potrzebny głos w Ankiecie

Ankieta!!
  
 
Cytat:
Widze, że Region dośc marny.



TYLKO BEZ OBELG PROSZĘ!

Nie marny tylko się rozwija ....
  
 
Panowie, a może jeżeli nie możemy się dogadać co do daty spotu to dołaczyć się gdzieś???

Ja średnio raz na miesiąc spotuję się z FSO AK i F'n'F (teraz był toruń za miesiąc chyba bydgoszcz) może na początek dogadać się z nimi a potem jak machina by ruszyła to już samodzielnie???
  
 
wiem, że to już było ale może znowu kopsnąć się z nimi
  
 
EKHEM......

JEST KTOŚ W TYM WOJEWÓDZTWIE????

Ja chcę zlotu!!!!!!

Puk puk!!! Niech się ktoś odezwie!!!
  
 
Quattro widzę, że samotny jestes w tym regionie!!
Przypominam mi się sytuacja z Vincentem i regionem Z.pomorskim.
Region za jego sprawą ruszył z kopyta.I jest tam teraz wiele wartościowych osób.
Stosował rózne sztuczki.Np przeszukiwał całe Motonews po osobach które maja opla. Wrzucał informację na inne fora o swoim Regionie .
Już nie wspomne o roznoszeniu ( przy okazji )reklamówek klubu.
Efekt taki, że z niczego nagle pojawił się grupa osó która chętnie spotyka się na forum OKP .
Jesli masz czas i ochote to namawiam cię do takiej inicjatywy.

Jak ci się pomysł spodoba to odezwij się do mnie.


Pozdrawiam
  
 
CHAT OPEL KLUB POLSKA
Spotykamy się zawsze na http://chat.opelklub.pl w każdy Piątek o od godziny 20:30 do 00:00.
Jest to dobra alternatywa da osób, które nie mogą uczetniczyć w życiu OKP na zotach czy spotach.
Poznajmy się na chat-cie. To hasło na ten tydzień


Zapraszymy wszystkich nowych klubowiczów Opel Klub Polska
  
 
Cytat:
2004-10-22 01:14:07, GSI pisze:
Quattro widzę, że samotny jestes w tym regionie!! Przypominam mi się sytuacja z Vincentem i regionem Z.pomorskim. Region za jego sprawą ruszył z kopyta.I jest tam teraz wiele wartościowych osób. Stosował rózne sztuczki.Np przeszukiwał całe Motonews po osobach które maja opla. Wrzucał informację na inne fora o swoim Regionie . Już nie wspomne o roznoszeniu ( przy okazji )reklamówek klubu. Efekt taki, że z niczego nagle pojawił się grupa osó która chętnie spotyka się na forum OKP . Jesli masz czas i ochote to namawiam cię do takiej inicjatywy. Jak ci się pomysł spodoba to odezwij się do mnie. Pozdrawiam



Pomysł mi się podoba tylko jako cuś w rodzaju v-ce prezesa FSO TT nie najlepiej z czasem stoję, ale jak się da to się zrobi... Gorzej jesli do USA wyjadę....
  
 
ano jest ktoś z kuj-pomorskiego witam.
  
 
Witka witka,pozdrawiam klubowiczow,

obecnie w dalekiej Finlandii, ale juz od grudnia ja i moja pani (B Caravan 2.0 16v) bedziemy w piernikowym grodzie z powrotem, moze jakies przedswiateczne spotkanko w touruniu, bydgoszczy lub w polowie drogi?????


Pozdr.
  
 
No to jak?

Kiedy organizujemy spocik kujjawsko-pomorskiego? Proponuje Toruń, 19.11, Parking pod Aulą UMK, godz. 20:30... Czyli 0,5 godz. przed spotem Toruń Racing Nights... Mielibyśmy czas żeby się poznac, a potem, kto wie... Może wspólny spocik z TRN i wyścigi nocne??? Kto jest za prosze o wpisik w tymze... Pozniej jakies pi... uhm, przepraszam soczek, chipsy...?

Pozdrawiam, Net
  
 
Tak jak juz pisalem na maila - nie obiecuje bo troche duzo zajec na glowie - ale postaram sie zajrzec. Chyba ze wysypie snieg to bedzie problem - mam letnie laczki
  
 
chetnie bym sie dolaczyl ale mnie obecnie nie ma w PL

Kiedy nastepne spotkanie (za polowa grudnia - po 15)???
chetnie sie stawie.
  
 
Ja mam urodzinki.... I ze 0,2 litra we krwi już od szóstej... I tak nie dałoby rady
  
 
Bylem widzialem, respect dla bialej HONDY - szla jak burza. Widzialem Policyjnego Lanosa jak pedzil ze 130km/h Poczym troche ludzi zaczelo wyp... w szybkim tempie - to bylo dosyc ekscytujace Stanolem do wyscigu ale nikt nie podjechal - to spalilem gume i wraz z GondoLem z OKP wyruszylismy na miasto. Kolegi netghosta nie widzialem niestety - moze innym razem