KUJ. POMORSKIE ----------- SPOTKANIA OKP - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,

No niestety, bylem tylko przez chwile... Zdazylem wrocic z Gdanska i wyladowalem w lozku z zapaleniem oskrzeli... Nie mialem nawet jak poinformowac ze mnie nie bedzie...

BTW Jak sie podobalo, spociki sa co tydzien, ja na nastepnym bede na 100%... Chocby w piorniku...

Pozdrawiam i ciesze sie, ze wreszcie cos z naszego regionu widac...Bardzo zaluje zesmy sie nie spotkali...((

NET


[ wiadomość edytowana przez: netghost dnia 2004-11-20 12:54:12 ]
  
 
Troche chaos, ale ogolnie fajna sprawa. Szkoda ze nie ma lepszych miejsc w Toruniu zeby ludziom nie tarasowac wjazdu i wyjazdu do miasta. Pogoda tez dala w kosc - pizgalo troche Mozliwe ze bede za tydzien.
  
 
BTW Quattro... Wszystkiego Najlepszego Z Okazji Urodzin...))


Jankes, rzeczywiscie, organizacji brak, głownie ze wzgledu na to, ze zaczelo zjezdzac sie coraz wiecej dzieci, auta rodzicow i kazde chce pokazac ze jest schumacher i gronholm w jednym... A nie potrafia redukcji biegu bez zgrzytu zrobic...

Szkoda, kiedys bylo duzo lepiej, ale policja dba o to, aby dzieci juz nie dostawaly samochodow od rodzicow, wiec niedlugo bedzie jak kiedys...

  
 
Pozdrawiam wszystkich z Torunia i okolic i raz jeszcze wyjde z pytaniem, czy bedzie jakis spocik po 15 grudnia?
CZy spotkania odbywaja sie regularnie??

Obecnie w dalekej Finlandii, ale juz niedlugo w Piernikowym grodzie

Pozdr.
  
 
Jesli chodzi o rejon Torunia to ze spotkaniami jest naprawde kiepsko - moze cos sie ruszy na wiosne Jak dotąd nie bylo regularnych spotkan w kuj-pom.
  
 
NETGHOST ostro werbuje ludzi na to forum, mnie też (podobnie jak kolegów z Torunia) namówił, więc witam
  
 
Cytat:
2004-11-22 14:26:54, JankeS_GSI pisze:
Jak dotąd nie bylo regularnych spotkan w kuj-pom.


Oj, chyba sie mylisz, no chyba, że masz na myśli spotkania OKP, bo TRN z Torunia i GT DEVIL`S z bydgoszczy spotykali się do niedawna cyklicznie co tydzień
  
 
te dwie rzeczy mozna latwo polaczyc...... przydaloby sie jakos skoordynowac milosnikow Opla w kuj-pomorskim.....


pozdr.
  
 
alleluja, od poczatku o to walcze, rozeslalem nawet maile do wszystkich z regionu (jakis miesiac temu chyba) ale dostalem 2 (dwie) odpowiedzi, z uwagi na fakt, iz dolaczyli stelmi, czarny itp. (jankes jest tez aktywny, olobono) wreszcie pierwszy spocik kuj-pom ma szanse powodzenia, zajme sie tym, moze jakas knajpka i woda bogow do bialego rana albo cus... w koncu tak najjlepiej sie poznaje nowych znajomych, a no i przy woodzi latwo wymawia sie op0elllll... Pozdrawiam

Faktycznie, jak przy okazji TRN lub GT sie podlaczymy, to naprawde beda spotkania udane...
  
 
No dziekuje ze ktos wreszcie docenil moje akwizytorskie talenta
Witam, jak sie zepne, to jeszcze przed swietami taka inauguracje zrobimy regionuu, ze mozg staje, beda nawet wyscigi gokartow bez gokartow...;D A jak sie nie uda knajpy zadnej skolowac, to u mnie w firmie zrobimy inauguracje, a parking duzy to mozna szalec...
  
 
na takie zaproszenie to nie będę żałował sianka na paliwo do Torunia
  
 
Jednak w przypadku zakrapianej imprezki w Toruniu, musiałbyś zagwarantować mi nocleg gdzieś u siebie, bo na cyku z Torunia do Bydzi raczej bym sie nie puścił, kamikaze nie jestem
  
 
Spoko, akurat mam łóżko pod twój wymiar...
A w ogole koledzy z kuj-pom:

http://forum.tuning.pl/viewtopic.php?t=72353

Cos sie wykombinuje




[ wiadomość edytowana przez: netghost dnia 2004-12-08 16:46:06 ]
  
 
jestem za!!!!

jeszcze tylko cztery dni w tej zakichanej Finlandi....
i witaj Toruniu!!!!

przezroczysty napoj zdecydowanie pomaga w dogadywaniu sie i wymawianiu slowa Opel....

popieram w calej rozciaglosci.
pozdr
  
 
Witam
(mialem kiedys konto guit_slawek, ale zarejestrowalem sie jeszcze raz)
Jest lista klubowiczów z regionu??


[ wiadomość edytowana przez: guitslawek dnia 2004-12-09 13:03:31 ]
  
 
najlepiej to by bylo jeszcze sie przed swietami spiknac, nie wiem ktory dzien najlepszy, zawwsze piatek ale to ludziom nie pasuje przewaznie, chyba ze razem z nightracers z Torunia...-.


chyba ze moze jakis inny dzien sroda, czy cos ta przedswiateczna? jakie macie propozycje?????


pozdr,
  
 
narazie to ja i tak odpadam, bo w poniedziałek musze OC zapłacić i nie będzie za co jechać do Toronto i pić za co, bo na LPG też zbieram
  
 
coz popije sie kiedy bedzie kasa....
  
 
Net, a Dragiego nie udało ci się zwerbować na to forum? Czy stwierdził, że jeżeli nie będzie mod`em to nie warto ?
  
 
hyhyhyh, pewnie tak, powiedzial, cytuje:

"poczekam na wiecej szczegolow..."

nie wiem na co czeka, bede molestowal, nawet kupilem od niego ledy do konsoli, ba, zaplacilem nawet, a on nic...((