KUJ. POMORSKIE ----------- SPOTKANIA OKP - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
BARDZO DZIĘKUJĘ ZA TAK ENTUZJASTYCZNY I AKTYWNY ODZEW NA MOJĄ PROPOZYCJĘ SPOTKANIA!

jak się obudzicie z zimowego snu, dajcie znać
  
 
WITAM KUJPOM BRAĆ.
Myśle Juice że niedziela 18.01.2004 to bardzo dobry pomysł na spotkanie (robocze raczej). Tesco na dole tylko ustalmy godzinę.
  
 
strzelam tak: 15
być może?
  
 
15-ta moze byc. Ja bede chyba, ze cos sie pilnego urodzi. W takim przypadku puszcze info wczesniej w niedziele, ze mnie nie bedzie.

pzdr.
  
 
Kiedy ma odbyć się to spotkanie?
Lakoalizacja?
Czy nowym Oplem też można przyjechać?
Jaki jest plan Spotkania OKP?

Dzieki z góry
  
 
CZYLI STOI TAK:
miejsce - TESCO na dole
data - niedziela, 18 stycznia
godzina - 15
plan spotkania - jest
1) powitanie uczestników
2) część merytoryczna - zajęcia w podgrupach
3) pożegnanie uczestników, he he
a tak poważnie - zajmiemy się przede wszystkim działaniami mającymi na celu werbunek większej ilości opelków z naszych okolic

Szczepan - nowe ople mogą być, byle nie za czyste , (będzie nam gópio...)

Z partyjnym pozdrowieniem
JuIcE
  
 
Bartek! weź płytkę!
  
 
Kórfa mam zajęcia, nie wpadnę... A zreszta padł mi ap. zapłonowy we Fiacie...
  
 
Sorry ze troche off topic, ale...
Cytat:
2004-01-17 15:17:23, Quattro pisze:
we Fiacie...



Kurde takie fiacisko... Nie lubie tej marki ale ten twoj jest cool po prostu...
Sam bym chcial takim jezdzic Z jakich lat takie auto??
  
 
1977 - jeden z ostatnich porządnych fiatów
  
 
Widze, ze wszyscy zajeci akcja propagandowa i zero czasu na relacje

No wiec, zeby kronika pusta nie byla:

Spotkanie w ilosci czterech osob (Juice, wojciechb, Marcin, kobartek) w niedziele 18 stycznia odbylo sie. Bylo nad wyraz krotkie acz rzeczowe. Przyniesione ulotki przez Juice`a zostaly podzielone posrod klubowiczow i rozchodza sie teraz na miescie pod wycieraczkami opli. Piszacy te slowa wetknal juz kilka z rownym sobie wdziekiem znakujac karoserie ofiary kluczem co by dubli nie bylo

pzdr.
  
 
Witam
Jeśli można małą podpowiedź i sugestię...
podziałajcie na liście motonews co jest o wiele skuteczniejsze niż ulotki - jeżeli chodzi o napływ nowych Klubowiczów
Warto też wysłać infa na priv czy GG...
Skuteczne...przykładem jest choćby kolega Kobartek...
  
 
Witam Was!
Sorki, że mnie nie było na spotkaniu, ale póki sól na jezdni to ja swojego Senia z garażu nie wyprowadzam , ale z niecierpliwością czekam na ocieplenie i wtedy z pewnością się uaktywnie. Póki co śledze sobie wydarzenia OKP z domowej kanapy.
Pozdrawiam kuj-pom. klubowiczów i nara.
  
 
Sprawdzilem OKP jak radzi Vincent i faktycznie jest kilku latajacych holendrow z oplami z kuj-pom. Juz zaprosilem jednego omegowicza do OKP przez gg.

Miki: anytime!

pzdr.
  
 
Witam

Czy 50 km od Bydzi tez kwalifikuje? Czy sa jakies regularne spotkania? W ogole wiecej szczegolow.

Pozdro.
  
 
Czolem,

spotkan regularnych jeszcze nie ma. Cos nam akcja z ulotkami nie wychodzi Sam troche narozdawalem ale naganiacz i dzialacz ze mnie zaden - za malo czasu, robota zajac... Przydalby sie nam tutaj taki Vincent z zach-pom

pzdr.
  
 
Helo!

Mam nadzieje że spotkania od wiosny zaczną być regularne, jak jest ciepło to każdy chętnie się zjawi i nie ma znaczenia jak daleko mieszka, każdy kto przyjedzie na spotkanie będzie z pewnościa mle widziany choćby był z drugie końca Poski.
Pozdr
  
 
Kolego wytłumacz pojęcie "wiosna". Jak patrze za okno to "zima reaktywacja".

A spotkanko by mogł niedługo jakieś zrobić.
Za tydizień WIERZYCA to odpada.
Teraz to pewnie za szybko a może jednak.
Jak tam Panowie, kiedy???
  
 
Wiosna jest wtedy, gdy jebana kłódka od garażu nie jest zamarznięta
Wiosna jest wtedy gdy nie trzeba jeździć na światłach po mieście
Wiosna jest wtedy gdy mój seniu pali 10 a nie 16 pb98/ 100km
Wiosna jest wtedy gdy możesz sobie wysprzątać, umyć i pogrzebać w aucie na świeżym, cieplutkim powietrzu.

A zatem, byle do wiosny.
  
 
No cóż, Panowie, mimo akcji ulotkowej klubowiczów z kujpomu nie za bardzo nam przybywa. Nic to jednak. Nie damy się ogólnonarodowej depresji i takim tam. Niniejszym proponuję spotknąć się za jakieś dwa tygodnie (mniejmy nadzieję, że się już nieco ociepli...). I precz z miastem - wyjedźmy sobie gdzieś... Słyszałem, że gdzieś kiele Kowalewa jest jakiś fajny pas. Może by się tam pojawić, trochę poszaleć, zapalić grila i przemyśleć to i owo...

Oczekuję konstruktywnych propozycji,

JuIcE