Astra G coupe

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
chciałem wywołać nowy temat co sądzicie o astrze G coupe bertone przecież to też opel tak mało go widać i chyba na forum jeszcze o nim nie było mowy a myślę że warto ja właśnie stałem się właścicielem qp pozdrawiam
  
 
Nie powiem ładna,widzę taką często. Właściciel pobliskiego spożywczaka ujeżdża taką złotą. Ciężko mi było uwierzyć że to opel i to do tego astra
  
 
Frog poka fotki tej astry ja jeździłem astra II cupe i jest super rewelka!

[ wiadomość edytowana przez: FilipTeodorek dnia 2007-09-11 15:09:40 ]
  
 
Jak tylko zrobię parę fotek to pokarzę tylko niech się trochę zmieni pogoda bo na razie leje zastanawiam się czemu jest tak mało popularna ja uważam że ma bardz ładną linię nadwozia jednak co włoskie to włoskie o calibrze się mówi a o tej jak by zapomniano pozdrawiam
  
 
Malo na rynku jest.. a czemu? bo bylo drogie w kupnie...
poza tym to nadal Astra II, a niektorzy nie chca placic tyle za kompakta
  
 
co znaczy to tylko Astra II myślę że poza nazwą i paroma detalami przodu to z astrą II ma niewiele wspólnego pooglądaj dobrze qp a zobaczysz różnce mówisz mało pojemna sam bagażnik ma prawie 500 l. która astra II ma tyle po drugie weszła astra III więc ceny spadają po trzecie jest wiele samochodów mało użytecznych a jednak je kupują , czemu? dlatego istniej taki Klub jak Opel by o nich mówić niekonicznie musisz nim jeździć ale warto wiedzieć że taki jest
  
 
Cytat:
2007-09-11 17:57:32, Frog pisze:
co znaczy to tylko Astra II myślę że poza nazwą i paroma detalami przodu to z astrą II ma niewiele wspólnego pooglądaj dobrze qp a zobaczysz różnce mówisz mało pojemna sam bagażnik ma prawie 500 l. która astra II ma tyle po drugie weszła astra III więc ceny spadają po trzecie jest wiele samochodów mało użytecznych a jednak je kupują , czemu? dlatego istniej taki Klub jak Opel by o nich mówić niekonicznie musisz nim jeździć ale warto wiedzieć że taki jest


Łooo matko... czy ja Ciebie gdzies zaatakowalem? wyluzuj czlowieku
Opel to tylko Opel bronie tej firmy wszedzie gdzie moge, szczegolnie w starciu z Fordami i VW ale litosci to auto budzetowe niema startu do takich aut jak Audi, Merc, Bmka czy japonskie.
Nie wiem po co zaczales o bagazniku i malej uzytecznosci samochodu chyba ze wg Ciebie to jednoznacznie jest zwiazane z definicja "kompakta"
Mi sie Bertone bardzo podoba nigdzie nie napisalem ze nie, ale to nadal bazuje na kompakcie, to tylko zmiana z zewnatrz Dlatego napisalem "tylko kompakt"
Jest ladna, wersja coupe ale to bedzie zawsze namiastka auta usportowionego
Astra II 3/5d 4d czy kombi maja czesto atrakcyjne ceny, i raczej mniejsza konkurencje. Ale wersje Bertone - drozsze, to juz cena Audi A3. I dlatego tyle Audic jezdzi a mniej Coupetek.
Choc gdybym mial taki wybor od razu bym wybral Bertone. Niestety Audi jest za drogie w utrzymaniu
Ale o takich rzeczach wiedza raczej tylko Ci zorientowani w temacie
  
 
na razie ceny nie spadnä-do puki nie wyjdzie godny nastepca ,bo astra GTC to zwykla dwödzwiöwka a nie coupe-a astra 2coupe w tym rudawo-zlotym koloze wygläda miodzio-ale i drogo
  
 
Cytat:
2007-09-10 22:24:43, Frog pisze:
Witam chciałem wywołać nowy temat co sądzicie o astrze G coupe bertone przecież to też opel tak mało go widać i chyba na forum jeszcze o nim nie było mowy a myślę że warto ja właśnie stałem się właścicielem qp pozdrawiam



szczęściarz ja szukam już ponad rok "mojej" bertonki Tylko, że ja mam kilka wymagań od których nie odstąpię - xenony, skóra, klima (najchętniej automatyczna), 4 poduchy i silnik 2.2 DTI albo 2.0 Tbenzyna. No i oczywiście bezwypadkowa, także kupno w PL na 99% odpada, z resztą szukam, jak mówiłem, już bardzo długo.... A nie mam czasu żeby jechać do Szwajcarii, bo jeśli sprowadzać to stamtąd - najlepiej wyposażone, najmniejsze przebiegi, najlepiej utrzymane auta.
  
 
ładna, szczególnie w cabrio, srebrna z bordową skórą
jednak do kultowej Calibry jej daleko.
  
 
Auto świetne.Bez dwóch zdań.Jakość wykonania od razu wskazuje na to, iż auto nie zostało wyprodukowane przez Opla.
Cytat:
Michaello84
Wysłany: 2007-09-11 20:30:53

... ja szukam już ponad rok "mojej" bertonki Tylko, że ja mam kilka wymagań od których nie odstąpię - xenony, skóra, klima (najchętniej automatyczna), 4 poduchy i silnik 2.2 DTI albo 2.0 Tbenzyna. No i oczywiście bezwypadkowa, także kupno w PL na 99% odpada, z resztą szukam, jak mówiłem, już bardzo długo.... A nie mam czasu żeby jechać do Szwajcarii, bo jeśli sprowadzać to stamtąd - najlepiej wyposażone, najmniejsze przebiegi, najlepiej utrzymane auta.


Zapraszam do mnie - Bertonka
Nie ma wprawdzie ksenonów ale jest w bajecznym stanie (obtarty fotel kierowcy)
Dti se odpuść - nie nadaje sie do szarży.
Co do Szwajcarii to faktycznie najlepsze wersje i full opcje ale co do przebiegu to jest jedno ale - 100tyś w Alpach = 300tys po płaskim. Auto po roku ma już trzecie sprzęgło (ale zawsze oryginał).
Cytat:
Jaroslav
Wysłany: 2007-09-23 13:19:57

ładna, szczególnie w cabrio, srebrna z bordową skórą
jednak do kultowej Calibry jej daleko.


Według mnie nie istnieje coś takiego jak"Kultowa Calibra".Jest to po prostu zwykłe coupe. Bez polotu (w końcu to nudna Vectra), bez osiągów (Corsa A Gsi objeżdża większość a Evo500 nie zostawia suchej nitki), bez jakości (zobacz jak dziś wyglądają roczniki 91), bez historii (nie miała poprzedników ani następców). Regułą jest zresztą, że kultowe są auta tylno napędowe (z nielicznymi wyjątkami np. Mini).
Pozdro
  
 
Cytat:
2007-09-24 20:06:48, YANNOSICK pisze:
Jest to po prostu zwykłe coupe. Bez polotu (w końcu to nudna Vectra), bez osiągów (Corsa A Gsi objeżdża większość a Evo500 nie zostawia suchej nitki), bez jakości (zobacz jak dziś wyglądają roczniki 91), bez historii (nie miała poprzedników ani następców). Regułą jest zresztą, że kultowe są auta tylno napędowe (z nielicznymi wyjątkami np. Mini). Pozdro



Zgadzam się, że kultowy = tył napęd, ale wśród przednio napędówek nie ma chyba nic bardziej kultowego, corrado na pewno nie, żaden ford, audi B4 coupe też nie. Ewentualnie jakis japoniec. Calibra ma niesamowitą (jak na tamte czasy) linię nadwozia, jej nie trzeba niczym oblepiać, wystarczy ładny lakier, fele i gleba