PODKARPACKIE ------------ SPOTKANIA OKP - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
czy, klub ma swoje oficjalne przedstawicielstwo w wojewodztwie podkarpackim? ,
  
 
Nikt oficjalnie nie zgłosił sie do mnie z taką propozycją.
Czekamy na osobe która weżmie ten region w swoje ręce.
  
 
a jakie obowiazki musi wziac na barki taki "regionAdmin" przewodniczacy klubu na dany obszar?
  
 
Jak wejdziesz na główny wątek "Ośrodki regionalne OKP" to na samej gorze jest wątek w którym wszystko jest napisane.
  
 
niestety albo nie widze (mozliwe) albo nie mam dostepu z braku czlonkostwa do tego watku , wiec prosilbym o przeslanie mi tych informacji
  
 
Trochę zamętu było z blokadę Wątków Reginalnych dla nie zarej. w OKP.
W tej chwili wrzuciełem Ankiete ( link poniżej ) i proszę o wypowiedź!
A tak przy okazji wasz Region nie posiada Admina!
CZAS TO ZMIENIĆ!
Czekam na oferty!


Potrzebny głos w Ankiecie

Ankieta!!
  
 
witam
mialem przerwe ale juz jestem
tylko teraz witam z Londynu
przez jakis czas niemoglem sie zalogowac ale dostalem nowe haslo i jestem narazie pozdrawiam wszystkich
  
 
Do Londynu za praca?
Z forum pojechało na wyspe juz dwóch i trzeci sie szykuje.
  
 
CHAT OPEL KLUB POLSKA
Spotykamy się zawsze na http://chat.opelklub.pl w każdy Piątek o od godziny 20:30 do 00:00.
Jest to dobra alternatywa da osób, które nie mogą uczetniczyć w życiu OKP na zotach czy spotach.
Poznajmy się na chat-cie. To hasło na ten tydzień


Zapraszymy wszystkich nowych klubowiczów Opel Klub Polska
  
 
dobry na dzień!!
A wiecie, a wiecie, a wiecie??!! Jest ZLOT OKP!! i to już III, POMORSKI!! na którym WARTO być!!!! SERIO!!!!
Ja jestem co roku, nigdy nie nazekałem (no moze raz jak podczas mrozu własciciel schroniska zatrzasnął mnie i potryka na dworze, a bylismy tylko w gatkach i koszulkach no ale poza tym to na nic nie nazekałem...hehehe)
Także wszystkich serdecznie i gorąco zapraszam!!!!!!
Wszelkie info o zlocie jest TUTAJ
Wiem wiem troche daleko i troche drogo... ale ten zlot jest od zawsze i dla wszystkich!! także nie marudzić, płacic i przybywać, władować się w jedną, dwie fury i pokażcie na co stać region
Pozdrowionka i do zobaczyska!!
  
 
jakiś martwy region nam sie w klubie zrobil. nawet foresta reklama o kwiejcach nie dotarla. podkarpackie zabite dechami i nikt nie wchodzi moze ktos przeczyta moja kartke i sie cos ruszy.

pzdr
  
 
Widze ze strasznie mało osób jest tu zalogowanych z podkarpacia i nie ma rzadnych spotkan chetnie bym zostal Adminem ale jeszcze siedze na podkarpaciu dwa tygodnie i wyjezdzam do Wawy... a juz mialem nadzieje ze sie tu z kims jeszcze zobacze pogadamy, pojdziemy gdzies na piwo i pogadamy o naszych samochodzikach a tu lipa moze w wawie sie uda!! ps. moze Ci co sa z podkarpacia i widza jakies Opelki na naszych uliczkach niech dadza jakis kontat na Forum Opla i moze cosik tu zoraganizujemy ja bede tu czasem zagladal. Co wy na to?? POZDRO
  
 
UWAGA PILNE
Wszyscy Chętni na ZLOT w Pomorskim proszeni są o podanie przybliżonego terminu wpłaty pieniędzy (na priv)

Termin wpłaty do 15 stycznia!!!
  
 
Witam wszystkich z podkarpacia! Mam nadzieje że troche rozruszamy nasz piękny region i nie bedziemy odstawac od reszty Polski!
  
 
Kurde! Jestem troche zawiedziony aktywnoscią ludzi z naszego regionu! liczylem na to ze więcej bedzie sie działo na naszym regionalnym forum!
Do pisania chłopy!!!!
  
 
Wszystkich chętnych zapraszam na spot sympatyków asterek i kadettów(inne ople też mile widziane )organizowany przez www.att.etuning.pl! Spot odbędzie sie 5 marca w RZESZOWIE na parkingu przed halą PODPROMIE!! Więcej info na stroniewww.att.etuning.pl
  
 
ale tu u Was ruch!! wstyd panowie, pisać i spoty organizować
  
 
no jak tak na to patrze z daleka od domu to tez musze przyznac ze wstyd mi za moj region! Szkoda ze nic tu sie nie dzieje
  
 
Hej....

W ten piątek 20.10.2006 muszę na weekend pojechać do Jasła (i tak przez kolejne 3 weekendy) na szczęście dla pięknych pieniążków za szkolenia, które muszę tam zrobić!!

No i mam do Was pytanie... Czy może Ktoś z Was orientuje się, na tamat noclegów w Jaśle?? Gdzie w mieście, za ile i gdzie ewentualnie polecacie?!?!?
W prawdzie znalazłem na necie troszkę namiarów,ale nie wszędzie są podane ceny, warunki itp. Dlatego chciałem się Was poradzić!!

Dzięki z góry za odpowiedzi! Chyba lepiej będzie jakby Ktoś wiedział, żeby pisać na priva lub gg: 2029677, aby nie zaśmiecać forum!

Pozdrawiam z lubelszczyzny!!

PS. Po 3 weekendach w Jaśle, kolejne 3 spędzam w Lesku... Ufff...
  
 
Witam
REAKTYWUJEMY PODKARPACIE
czytajac posty o naszym regionie jest mi troche wstyd za podkarpacie,
moze by troche podzialac z 2 stron PL-UK to zmobilizujemy klubowiczow
proponuje termin przed swidteczny
moze pare osob zjedzie do kraju i sie spotkamy
ja bede w kraju 18.12 --5.01
czekam na propozycje terminu
pozd Darek_rz