PODKARPACKIE ------------ SPOTKANIA OKP - Strona 8

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jednak podkarpackie OKP nie daje się rozruszać, to wklejam tylko relację ze SPOTa:
forum.omegaklub.eu/viewtopic.php?t=3397
  
 
I nadal się łudzę że może się ktoś zmobilizuje i ruszy dupsko na spota. Info w linku, a tu proszę się zgłaszać kto będzie

forum.omegaklub.eu/viewtopic.php?p=50357#50357



[ wiadomość edytowana przez: lord_craven dnia 2007-02-07 17:59:08 ]
  
 
Witam
widze ze nadal u nas nic sie nie dzieje
moze na podkarpaciu opli nie ma
a moze zima uspila nasz region
moze na jakis kwietniowy spocik sie zalapie
pozdrawiam darek_rz
  
 
W tą niedzielę będę przez chwilę w Rzeszowie. Coś planujecie? Ja jadę sobie kółeczka nabyć

W Rzeszowie właśnie
  
 
Cytat:
2007-02-06 23:27:13, arek_omega pisze:
W tą niedzielę będę przez chwilę w Rzeszowie. Coś planujecie? Ja jadę sobie kółeczka nabyć W Rzeszowie właśnie


Mi nic nie wiadomo na ten temat. Zresztą chyba wszystko dowiedziałeś sie na OKP
  
 
Ni i co? Podkarpacie śpi

Szkoda pisać nawet
  
 
kilka fotek

lord-craven.fotosik.pl/albumy/135197.html

[ wiadomość edytowana przez: lord_craven dnia 2007-02-20 08:48:27 ]
  
 
A MOŻE WYBRALIBYŚCIE SIĘ NA NASZ NAJBLIŻSZY ZLOCIK OKP W ŁODZI (wątek na głównym forum) TYLKO BEZ WYMÓWEK ŻE MACIE DALEKO KAŻDY MA TAKĄ SAMĄ DROGĘ BO JESTEŚMY W SAMYM CENTRUM POLSKI....PISZCIE SIĘ ŚMIAŁO BĘDZIE SUPER ZABAWA...TRZA ZACZĄĆ TEN SEZON Z GRUBEJ RURY..POZDRAWIAM
NAZAR
  
 
zlot!
  
 
Witek.

W najbliższą sobotę, tj. 16.06.2007 spotykamy się w Rzeszowie na parkingu E.Leclerc, w okolicach wyjazdu ze stacji benzynowej.

Godzina spotkania to 16.00

Zapraszam

forum.omegaklub.eu/viewtopic.php?t=6536

Zapraszam

Paweł
  
 
Hello

Gdyby się ktoś zdecydował to do zobaczyska jutro.
  
 
Kilka fotek:
lord-craven.fotosik.pl/albumy/212181.html
  
 
Witek

15.07 niedziela, Rzeszów, parking E.Leclerc, za wyjazdem ze stacji benzynowej, wstępnie ustalona godzina to 14.00.

Jeżeli pogoda pozwoli to zbieramy się na parkingu a potem lecimy na grilla, więc jeżeli ma ktoś ochotę na kiełbaskę z grilla w gronie Omegamanniaków to zapraszam
  
 
Witam !

SPOT zostaje przeniesiony na inny termin, tj. 22.07.2007 z powodów nieprzyjemnej sytuacji rodzinnej, jednego z kolegów.

Pozdrawiam
  
 
Proszę osoby odpowiedzialne za region o pilny kontakt email.

Maciej Różalski
poczta@opelklub.pl
  
 
Witam!

W związku z reorganizacją w Klubie proszę o osoby zajmujące się regionem o kontakt poczta@opelklub.pl w tytule proszę napisać RegionAdmin.


Ci którzy odpowiedzieli na mój poprzedni apel nie muszą jeszcze raz wysyłać listu.


Jeśli w Regionie niema takiej osoby, czekam na propozycje
Dodam, że po zmianach taka osoba będzie miała znacznie więcej obowiązków.
m.in będzie zajmować się mini portalem Regionu. Uczestniczyć w podejmowaniu decyzji klubowych.


Ostateczny termin zgłoszeń - 01 Listopada 2007.
Po tej dacie wszystkie regiony bez Admina zostaną skasowane.


Pozdrawiam
Maciej Różalski
0608375222