TROJMIASTO-wspolne spotkanie - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
Tylko nie rozwierc go na 1.8l przy okazji zdjetej glowicy bo bedzie nie fer i tak masz juz o 0.2l wieczej



Hehe ale ja mam silnik o konstrukcji z lat 50-tych...a Ty "troszke" nowoczesniejszy

Silniczek juz zlozony, uszczelka wymieniona...wiec pojedyneczek zapowiada sie bardzo ciekawy tyle ze swiece jakie byly takie sa nie starczylo mi kasy na lepsze swiece...
  
 
Cytat:
...wiec pojedyneczek zapowiada sie bardzo ciekawy


Heh, to może jak mi sprzęgło nie odmówi współpracy to może też wystartuje ze swoim 3/4 GSI.
  
 
spot juz jutro, mam nadzieje ze pamietacie.
  
 
Ja pamietam... i przyjade...

Do zobaczenia jutro na pasie o 14

Male pytanko...ile bedzie Lad ?? Skodilakow ??

Pzdr Bolo#928
  
 
Będę o 14.00

Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2003-11-22 18:40:34, Bolo_928 pisze:
Ja pamietam... i przyjade...

Do zobaczenia jutro na pasie o 14

Male pytanko...ile bedzie Lad ?? Skodilakow ??

Pzdr Bolo#928



tego nie wie nikt
  
 
Spoko... ja w kazdym badz razie jutro wsteje. "skoro swit o 13" i zap... na Zaspe
  
 
Przepraszam... dzis skoro swit o 13
  
 
I po spociku.Nie wiem jak Wam,ale mi się bardzo podobało!!!
  
 
Bolo-uznanie dla Twojego autka-jest sliczne!!!
  
 
Cytat:
2003-11-23 17:37:59, Karla pisze:
Bolo-uznanie dla Twojego autka-jest sliczne!!!



THX...

Moze...moze w przyszlym roku beda ciemne szybki...ale to dopiero w maju-czerwcu wtedy bedzie jeszcze piekniejszy Hehe

A co do naklejek...to bede sie ich pozbywal...bo to GTI, 16V naklejalem za "szczyla", a teraz patrze na to z troche innej perspektywy

Pzdr Bolo#928
  
 
Ze srony FSO była imponująca frekwencja
Prezes jak zwykle dał ciała...
No comments
  
 
Racja Danield...Bolo-te naklejki,to wiesz jakie ja mam zdanie na ten temat,ale poza tym,to on jest sliczny!!!
  
 
Czesc!!!

Dzieki wielkie za frekwencje. Spodziewaliśmy sie was wiecej, ale "lepszy rydz niż nic".

Mam nadzieje, ze bedziecie za dalszym organizowaniem podobnych imprez.

Pozdrawiam.
  
 
Cytat:
2003-11-23 18:47:50, Leszek_Gdynia pisze:


Spodziewaliśmy sie was wiecej, ale "lepszy rydz niż nic".






Standard....
Umawianie,umawianie a później garstka.Wszystkie kluby wytawiły silną reprezentację a z FSOAK cztery samochody:
Adamusa
Marasa
Nomad
i mój

Oczywiście ja jestem za dalszymi wspólnymi spotkaniami,pomimo niskiej frekwencji z naszej strony,bowiem warto się spotkać z innymi ludźmi i podziwiać inne autka z bloku wschodniego
  
 
Cytat:
...podziwiać inne autka z bloku wschodniego



No z bloku zachodniego tez byly Hehe

Jezeli bedzie nastepny taki zlocik to ja sie pisze...jako przedstawiciel PTK na zlociku...

Nastepnym razem postaram sie skolowac kamere

Pzdr Bolo#928
  
 
Ja też następnym razem zabieram kamerkę,coś się ostatnio opuściłem w kręceniu spotów
  
 
Cytat:
2003-11-23 18:07:22, danield pisze:
Ze srony FSO była imponująca frekwencja
Prezes jak zwykle dał ciała...
No comments


No cóż, nie zawsze wychodzi tak jak sie planuje, pozatym ostanio nie ma tygodnia bez spotu także na wszystkich nie można być tym bardziej jak ma sie dzieci - apropos właśnie w trakcie trwania spotu byłem z synem w kinie na Gdzie jest NEMO polecam film każdemu , i jaka zbieżność oglądałęm go w kinie Krewetka
  
 
Fajny filmik - polecam jako odstresowywacz!
Hej Ładziarze - robicie coś w Wawce w najbliższym czasie? Bo Skody rapid wiem że sie spotykają.

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Cytat:
2003-11-23 18:57:32, danield pisze:


Standard....
Umawianie,umawianie a później garstka.Wszystkie kluby wytawiły silną reprezentację a z FSOAK cztery samochody:
Adamusa
Marasa
Nomad
i mój

Oczywiście ja jestem za dalszymi wspólnymi spotkaniami,pomimo niskiej frekwencji z naszej strony,bowiem warto się spotkać z innymi ludźmi i podziwiać inne autka z bloku wschodniego



Bardzo przepraszam, ale ja też byłem.
Ale faktycznie była nas garstka.

Pozdrawiam