TROJMIASTO-wspolne spotkanie - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Spotkanie bylo nadzwyczaj udane. Fajnie obejrzec na raz tyle demoludowozow
Mnie najbardziej przypadla do gustu oczywiscie Coupeta, czyli Skoda Rapid 130 5-speed.

Co do nieobecnosci niektorych: uwazam, ze lepiej organizowac raz w miesiacu spoty na ktorych sa (prawie) wszyscy, niz "marnowanie" frekwencji co tydzien w srode.

Pzodrawiam
Adamus
  
 
Heh no i okazalo sie że co całe GSI to nie 3/4 .

Wiedzialem że powinienem założyć dysze 1,6 na drugi przelot zamiast oszczednej 1,05.

Pociesza mnie jedynie fakt ze na mecie mój przedni zderzak był na wysokości jego tylnego.
  
 
Nie mogłem przyjechać, bo mój fiacior postanowił rozładowac sobie akumulator i teraz musze szukac gdzie mam (a właściwie, gdzie on ma) zwarcie bo inaczej do końca zycia nie będe jeździł a tylko ładował akumulator
  
 
Cytat:
założyć dysze 1,6 na drugi przelot zamiast oszczednej 1,05



Do wiosny bede mial juz lepsze swiece Wiec jak bedzie wyjazd do Borska, zakladaj dysze 1,6... Tyle ze wtedy bede juz jechal na benzynce a nie na LPG

Co do najz... auta, to mi najbardziej podobal sie Trabi kabrio

Pzdr Bolo#928
  
 
Cytat:
Co do najz... auta, to mi najbardziej podobal sie Trabi kabrio



Zwłaszcza jak zaraz po wjechaniu na plac gość wyskoczył z auta, podbiegł do tyłu i podwiązywał urwany wydech.
  
 
Nie moglem byc w niedziele poniewaz dzibalem dyplom na poniedzialek, wiec jestem usprawiedliwiony.
P.S
Wlasnie zostal sprawdzony i tylko mala korekta, oprawiamy to scierwo, zdajemy i zapominamy
  
 
Cytat:
2003-11-24 08:13:05, Misiekb pisze:
Cytat:
2003-11-23 18:57:32, danield pisze:


Standard....
Umawianie,umawianie a później garstka.Wszystkie kluby wytawiły silną reprezentację a z FSOAK cztery samochody:
Adamusa
Marasa
Nomad
i mój

Oczywiście ja jestem za dalszymi wspólnymi spotkaniami,pomimo niskiej frekwencji z naszej strony,bowiem warto się spotkać z innymi ludźmi i podziwiać inne autka z bloku wschodniego



Bardzo przepraszam, ale ja też byłem.
Ale faktycznie była nas garstka.

Pozdrawiam




Sorki że pominąłem Twojego niebieskiego bolida,wiedziałem że jakieś auto jeszcze było tylko ten brak lecytyny

Już wiem gdzie spędzę następnego spota-w Krewetce


To jak Skóra,kiedy opijamy dyplom
  
 
Cytat:
2003-11-24 10:55:54, adamus pisze:
Spotkanie bylo nadzwyczaj udane. Fajnie obejrzec na raz tyle demoludowozow
Mnie najbardziej przypadla do gustu oczywiscie Coupeta, czyli Skoda Rapid 130 5-speed.

Co do nieobecnosci niektorych: uwazam, ze lepiej organizowac raz w miesiacu spoty na ktorych sa (prawie) wszyscy, niz "marnowanie" frekwencji co tydzien w srode.

Pzodrawiam
Adamus



Dokładnie - lepiej spotkac sie co miesiac, bo wtedy jest wieksza frekwencja i ludzie si esoba nie nudza. A takie zloty jak niedzielny mozna robic 4 razy do roku. Co wy na to?
  
 
Ja wole spoty co tygodniowe i jakos nie nudze sie na tych spotkaniach
  
 
Dokładnie
I co tydzień jest o czym pogadać wbrew pozorom
  
 
Road`:
to czemu Cie nie bylo w niedziele, ha?

Adamus
  
 
Cytat:
2003-11-24 18:27:33, adamus pisze:
Road`:
to czemu Cie nie bylo w niedziele, ha?

Adamus


Niestety mialem w tych godzinach egzamin na uczelni, ale odrobie to w srode
  
 
W srode nie bedzie juz tylu fajnych wozkow i tu jest pies pogrzebany

Adamus
  
 
Aut tylu nie będzie to fakt.
Ale dziecko jest dziecko-wypic zawsze można
  
 
Dzieki za przybycie wszystkim, razem z prezesem klubu skody mamy plan aby za miesiac, jeszcze przed swietami zorganizowac nastepny taki zlot,wiekszy od tego, powiadomimy urzad miejski i dostaniemy eskorte na przejazd po miescie , bo w takiej ilosci przejazdy musza byc zabezpieczane,moze byc ciekawie.
  
 
Przejazd przez miasto-jestem za
Może nasz prezes w końcu się zaangażuje.
  
 
Swietny pomysł z tym zlotem i przejazdem,zreszta wczorajszy zlot to i tak spory sukces i dobra robota organizatora.Mi sie podobało.
  
 
Cytat:
2003-11-24 19:08:03, danield pisze:
Może nasz prezes w końcu się zaangażuje.


Ale o co chosi
przecież dobrze wiecie że nie jestem na kazdych spotach środowych, tak samo nie mogłem odmówić dziecku pójścia do kina

ja wiem jedno - 14.12 jest nasz następny comiesieczny spot klubowy i napewno wtedy będę na nim - poto ustalamy wczesniej terminy aby sie dopasować, w innych spotkaniach mogę uczestniczyć jedynie wówczas kiedy nie kolidują mi z innymi zajęciami
  
 
Racja GDA-dziecko wazniejsze niz spotkanie,ktorych i tak jest sporo.
  
 
Dziecko jest dziecko-wypic zawsze można.