PF 125 2.0i (122KM)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
dzis ogladalismy z Halasem f125 z silnikiem 2.0(wtrysk) 122km.cudo z tego bedzie(narazie jest w fazie produkcji)silniczek juz mruczy(pieknie)klameczki usuniete,bedzie decha z C+ z tylu swiatelka okragle,jak bedzie gotowy to popedzi co niektorychmam fotki,ale jutro wysle do wodza zeby wkleil(bo ja nie wiem jak)mam tez filmik jak pracuje silniczek


[ wiadomość edytowana przez: alan28 dnia 2003-11-16 16:25:33 ]
  
 
ZROBCIE TEN FILM BO SAM JESTEM CIEKAW JAK TO BIEGA !!!
  
 
Ja zrobie kurs podstawowy jak umieszczać zdjęcia itd. ale luz zdjecia beda jak mi przyślesz
Nie zapomnij mi przyslać radiolki wiesz o co biega


[ wiadomość edytowana przez: trombocyt dnia 2003-11-16 22:37:52 ]
  
 
piękny silniczek, sam na taki polowałem ale mam tylko 1.6 . napiszcie coś więcej o przeróbce inst. elektr. w fiacie pod wtrysk co i jak i gdzie... wszystko , bo mnie to też mocno ciekawi
GRATULACJE fajne autko powstanie
ps. niezapomnijcie o takim drobiazgu jak hamulce , bo szkoda by było go przydzwonić na początku
  
 
co do instalacji,bede musial z gosciem pogadac(ale spoko mam go na oku)zdjecia sa juz u wodza wiec niebawem pojawia sie na foruma autko bedzie piekne
  
 
Widziałem tego demona z Alanem!Jak ktoś zobaczy tego fiata w swoim lusterku wstecznym to napewno za długo on tam nie będzie!Już nie moge się doczekać kiedy to wystartuje!!
  
 
Oto bestia o której tu mowa






  
 
"Tym razem 'wykopana' z naszego archiwum porcja fotek Fiata 125p z silnikiem 2,0 DOHC na wtrysku. Sesja zdjeciowa wykonana przez Yaro odbyła się w roku 2002 na starej zajezdni w Krakowie, gdzie aktualnie odbywają się kręciołki F&F. Zapraszamy."
tutaj są fotki
a tutaj macie film z jazdy prubneja tutaj film z jazdy prubnej.
niestety wyszukiwarka jest w trakcie przebudowy i nie moke znalezc postów z szczegółowymi info o kancie Piotrka. teraz autko wygląda troche inaczej, ostatnio jak go widzialem na tuning show kraków był poszerzony, na felach 15 .
moze czesc z was juz go widziala. zapraszamna nasze forum
Rino