ZACH.POMORSKIE --------- SPOTKANIA OKP - Strona 174

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
są chyba 3 zakłady w Mierzynie, jak się jedzie do Lubieszyna, podobno najlepszy jest ten po prawej stronie, jadąc w stronę granicy.
 
 
Tak jak pisze Cezary. Za Mierzynem na szczycie górki po prawej HTL.
  
 
ok, dzieki, jak cos to znalazlem w zachodniopomorskim jeszcze jedne fajny zaklad
http://www.felgi-adamczak.pl/index.htm
  
 
Ktokolwiek widział..
Poszukuję kodzia, który pożyczył ode mnie koła i zapomniał je oddać. Jeśli ktoś spotka go na necie albo w realu bardzo proszę o przypomnienie mu o tym. Jest mi cholernie przykro, ponieważ czuję się conajmniej lekko oszukana..
  
 
to nie masz nr tel? SZOK!!!!!

[ wiadomość edytowana przez: Arucha dnia 2006-04-02 18:45:20 ]
  
 
Vincent - znowu mamy Cie PRIVami ponawiedzać, żebys sie obudził?! ZLOT JEST KOORKA!! A Ty nic, zero odzewu chcesz kopa?!
  
 
popieram popieram, zbierac ekipe!!! zachodnio-pomorscy! przeciez to jest tylko ok. 120 km od nas!!!!
  
 
Ogłaszam że kodzio się odnalazł
  
 
no Koleżanki i Koledzy, ja zasuwam 570km w jedną stronę żeby Wasze buźki zobaczyć a Wy 120km nie przejedziecie? FOCH!

pzdr
  
 
wszystkim oplomaniakom wszystkiego najlepszego z okazji swiat wielkanocnych,smacznego jajusia i mokrego dyngusa zuczy Arek
  
 
wstyd chłopaki,
naszczęście będzie ekipa z zachodniopomorskiego
ze Szczecinka jedzie gróba ekipa
czterech chłopa, trzy kobietki i mały opel maniak znaczy się Nikoś
  
 
JA jadę, i w dodatku zabieram jeszcze dwie osoby../toż to tłum będzie
  
 
nad100 moze i ja podjade

czy bedzie ktoś jeszcze z KTK zobaczymy
  
 
Witam
Jeśli chodzi o Zlot to ja mogę powiedzieć że ja już byłem, posiedziałem parę godzin wypiłem piwko ale niestety musiałem wracać. Cieszę się jednak że udało mi się być chociaż chwilę. Warto bo atmosfera i klimat jak zwykle super.
  
 
zapraszam wszystkich na piknik,moze byc fajnie
http://www.piknik.kobylanka.pl/piknik/

[ wiadomość edytowana przez: Arucha dnia 2006-05-16 21:13:10 ]
  
 
Vincent i my byliśmy (KTK) ale troszke poźniej
  
 
witam,szukam jakiegos dobrego gazownika w szczecinie,moze znacie jakis dobry warsztat.mam problem ze spalaniem gazu w opel astra 1.8 automat.strach mowic ile pali
  
 
TUTAJ TO JUZ WSZYSCY SA ZAGAZOWANI
  
 
Hejka
Czy jest może jakaś inicjatywa by zrobić zlota??
Np głębokie gdzieś w zagajniku ogniskowym,
jakieś popołudnie albo weekend??
drobia by się przysmażyło. czy coś w tym rodzaju.
  
 
czesc!Kodzio nie uwazasz ze troszeczka jest za goraco Ja piernicze siedziec w upale przy grillku, wole gdzies na plaze bardzo blisko wody, no i pifko zimne w cieniu popijac.Chociaz ostatnio widziale kolo plusa na ul. derdowskiego chlopaki z klubu calibry stali