ZACH.POMORSKIE --------- SPOTKANIA OKP - Strona 175

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2006-06-17 19:04:25, Arucha pisze:
TUTAJ TO JUZ WSZYSCY SA ZAGAZOWANI



Nie przeginaj ,nie wszyscy ….

Właśnie sprzedałem moją Omesię ….

Teraz tłucze się Asterką żony …jak ja to przeżyje ?


PS: Co tu taka cisza ?

  
 
  
 
Witam brać pracująco-uczącą się
Poszukuje osoby, b. uczynnej , która ma rabat w sklepie(hurtowni) z częściami komputerowymi. Potrzebuje pare elementów ,a kasy nigdy za wiele...
  
 
UWAGA!!! BRAĆ Z KTK ORGANIZUJE SYLWESTRA W POBIEROWIE - MOZE BY TAK....
  
 
http://www.autokrata.pl/ogien/217/warszawa_noca_2/
  
 
Cytat:
2006-09-21 22:18:18, _Grzesiek_ pisze:
Witam brać pracująco-uczącą się Poszukuje osoby, b. uczynnej , która ma rabat w sklepie(hurtowni) z częściami komputerowymi. Potrzebuje pare elementów ,a kasy nigdy za wiele...





Zapraszamy

  
 
Jak to się mówi: "lepiej późno niż wcale" , ale już części zakupione na Allegro , na dniach przyjdą pocztą.
Mogę tylko podziękować za chęci i zapewnić, że napewno jeszcze kiedyś skorzystam z oferty
  
 
hehe, ale cisz....może jakoś się skrzkniemy? wogóle takiej bryndzy z nędzą nie było już daawno...ale nie ma co się załamywać, bo civicklub, chociaż ma z 50 osób zarejstrowanych w szczecinie, to na spoty przyjeża 3-5 osób ale to chyba wszytkie kluby u nas tak mają taki region...
  
 
zgadzam sie calkowicie z moim przedmowca nawet jednego spotu w tym roku
  
 
O qwa!!! Ale natłok postów...
  
 
Smerfetka sprzedana Pojechała do Warszwy. obecnie pod domkiem drzwmie Corsa B 5 d 1,2i, i zaczyma się bawić w modyfikacje, tym razem od bardziej profesjonalnej strony ;p pozdrawiam wszystkich i czekam na spot. ;p
  
 
Witam

Przypominam Adminom Regionów, aby pilnowali statusów osób z regionu.
Proszę przesyłac do mnie listy osób, którym nalezy zmianić status.

Pozdrawiam

P.S.
Jednocześnie, każda osoba indywidualnie może wystapic do mnie o w/w zmianę.
  
 
To jest post wyciągający Zachodniopomorskie z samego dna

-----------------
Stahu
  
 
Witam ponownie po przerwie..
Dziś z gorszych niusów: w zeszłym tygodniu z Reduty Ordona w Szczecinie kumplowi skradziono Golfa IV, rocznik 1998, kolor czarna perła, 5 drzwiowe ładne autko.
Jeśli ktoś by coś gdzieś - będę wdzięczna.
Pozdrawiam
  
 
Żyjecie
  
 
tylo chyba we dwoje zyjemy... a gdzie nasz admin podziewa sie? przewodnik stada hihi
  
 
A MOŻE WYBRALIBYŚCIE SIĘ NA NASZ NAJBLIŻSZY ZLOCIK OKP W ŁODZI (wątek na głównym forum) TYLKO BEZ WYMÓWEK ŻE MACIE DALEKO KAŻDY MA TAKĄ SAMĄ DROGĘ BO JESTEŚMY W SAMYM CENTRUM POLSKI....PISZCIE SIĘ ŚMIAŁO BĘDZIE SUPER ZABAWA...TRZA ZACZĄĆ TEN SEZON Z GRUBEJ RURY..POZDRAWIAM
NAZAR
  
 
za szczecina to daleko ....
  
 
I ... przyszedl czas na zmiany... MERCEDES BENZ.. W124, OMA do ludzi..
  
 
Jak tam żyjecie,
Dawno mnie Tu nie było...
Jakiś zlocik mnie chyba ominoł
Co tam u was?? Jakieś newsy w Regionie??
Nowi klubowicze....
Przydałoby się spotkać, i powymieniać pare zdań poglądów i może jakoś tę wiosnę przywitać. ogniskiem albo grilem z piwkiem (opczywiście bezalkoholowym)
Proponowałbym Głębokie (ta droga co leci dookoła jeziorka )

można by było dzieciaki i żonki wypuścić na spacerek, a panowie by sobie przy złotym trunku (herbatka) wzniecili troche ognia