ZACH.POMORSKIE --------- SPOTKANIA OKP - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Hej wiara niezrzeszona w OKP
Tak patrzę na to nasze zdjęcie ze zlotu i dochodzę do wniosku że brak jakiejś Asterki. Trza zwerbować koniecznie właściciela jaiejś GWIAZDY
Oczywiście pamiętam że że bkev i Marrrko mają Astry II

PZDR
Vincent
  
 
A oto fotosy od Shuberta



























No i słyszałem że pojawili się panowie z Policjanci




[ wiadomość edytowana przez: potryk dnia 2003-09-01 20:47:41 ]
  
 
REWELACYJNA jakość bravo bravo Shubert dobrze że nie zapomniałeś przybyć, zapraszamy zawsze
  
 
Hej Zachodniopomorska wiara kiedy się spotykamy?
Jeśli ustalimy termin wcześniej to jest szansa że inni ludzie z województwa (a nie tylko ze Szczecina) załatwią sobie wolne i przyjadą pomimo dzielących nas kilometrów.
Proponuję też aby poza zwykłym spotkaniem tj. postój przy samochodach pokusić się o jakiegoś grilla (muszę tu wyznać że dysponuję sporym przenośnym rusztem ).
Spot nasz miałby wtedy miejsce na Dziewokliczu gdzie śmiało można usiąść i rozpalić ogień mając jednocześnie autka na oku. Jest to takie miejsce gdzie śmiało można zabrać rodzinę - ew. dzieci mają mnóstwo miejsca do biegania i zabawy.

Czekam na propozycję ze swej strony proponując jednocześnie sobotę lub niedzielę 13 lub 14 wrzesień.

Zachodniopomorskie Co Wy Na To

Wypowiadajcie się śmiało a ustalimy wspólnie dogodną dla większości datę i porę Zlotu/Spotu jak również jego formę

PZDR Vincent
nullCzekam na propozycję ze swej strony proponując jednocześnie sobotę lub niedzielę 13 lub 14 wrzesień.

[ wiadomość edytowana przez: Vincent dnia 2003-09-03 22:35:15 ]
  
 
ja sie pisze tym razem chyba bede czujniejszy he he ale mi to pasuje bardziej jezeli chodzi o sobote 13 wrzesnia to po poludniu okolo 17 a wniedziele obojetmie pozdrawiam Pawel88
  
 
no i koniecznie nalepka OKP
  
 
a zapmniale zdjecia niezle tylko szkoda mi don koyota .
  
 
Co do spotu to bałdzo chętnie, a inna sprawa to:

ZDEJMIJCIE NR'y REJESTRACYJNE bo ktoś "rzyczliwy" jeszcze się natknie i będzie kicha.

Wasz CrashTester...

PS
Obiekt wiadomy crash-testu nie przeszedł... OMA tak
  
 
Bardzo mi przykro ale ta razą chyba nie będę mógł przyjechać, życzę dobrej zabawy, i wspomnijcie o mnie.
  
 
Ja mogę być tylko żeby pogoda dopisała. Aha, i znowu nie wiem gdzie tam jest parking. Jeśli chodzi o tablice rejestracyjne to nie ma obaw, kto i do czego sie teraz może przyczepić Martw się lepiej teraz o auto żeby jakoś wyglądało.
  
 
ja nie sciagne bo mam dobrze przylapane ale pozatym to poco sciagac??
  
 
Hyhyhyhyhyhy!!! Możemy Paweł wiertarka udarowąpodejsć do tablic! Napewno odpadna Zbyt dosłownie to zrozumiałeś, .Chodziło o zamazanie tablic sprawcy zdewastowania mienia komunalnego
  
 
A który to?
I jakie zdarzenie?

Nie opieprzać się tylko ustalać termin spotkania No to kiedy się widzimy w sobotę czy niedzielę 13 czy 14 (może lepiej 14 bo strach pomyśleć do czego może dojść na kolejnym spotkaniu OKP Szczecin jeśli to byłoby 13)
Spotkanie przy autach czy grill

  
 
Ja odpadam. jak by były jakieś pokazy lotnicze, albo fajerwerów to chętnie ale grill?! A tak na serio to mnie nie będzie (Do Bono: A Dziewoklicz ma instalacje przeciwpożarową?)
  
 
Witam Bono nie ma monitora i postuje z kompem. Dziewoklicz obfituje w mnóstwo wody więc bez obawy. Grill nie jest przymusowy i wcale nie musimy się nań decydować. Czemu Dziewoklicz? Myślę że tam chociaż asfalt jest gorszej jakości to mniej jest ludzi - swobodniej po prostu. Upały się skończyły to liczyć tam można na 10 wędkarzy i to siedzących gdzie indziej. A nie jest to tak daleko bo z centrum jakieś 6 czy 7 km.
Dla niezorientowanych to obok autostrady poznańskiej na wysokości wiaduktu kolejowego. Jak ktoś ma wątpliwości to proszę pytać
  
 
no i wróciłem z nowym monitorkiem
ale coś windows pada(
wrrrrrrrrr...
co do spotkania to w sumie proponuje niedziele!!!
obejdzie sie bez grillaa, chyba,że ktoś lubi smażyc swoje kiełbaski
  
 
dobra nie owijac w bawelne tylko mowic kiedy i z czym )) siwe spotykamy ???
  
 
ale zapomnial bym jestem za dziewokliczem
  
 
Zgadzam się na dziewoklicz ale w niedzielę, bo w sobotę jestem w pracy.
  
 
ja tez jestem za niedzielą
wole 14 niż 13....