ZACH.POMORSKIE --------- SPOTKANIA OKP - Strona 177

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Fajny Region....szkoda go kasować. Proszę o wystawienie kadydatury na osobe zajmującą się Waszym Regionem.
  
 
Witam
Przykro mi GSI ale chyba nie ma chętnych...
Ja przyznaję, że odeszłem bardzo daleko i nie mam już czasu by poświęcać się jak kiedyć życiu klubu...
Czasem zajrzę na forum, czasem wpadnę na jakiś zlot (byłem w tym roku dwukrotnie - na chwilę ale jednak) i to wszystko w zasadzie jeśli chodzi o moją działalność.
Jeśli ktoś ma pomysł jak pociągnąć to dalej zapraszam do zmiany warty.
Omegę nadal mam choć przyznaję, że wcale jej nie używam (wożę się służbowym)...stoi od połowy lipca pod domem. Jedynie koledze ją czasem pożyczam. Pewnie niedługo też ją sprzedam...
Wszystkiego dobrego życzę, tylko mnie nie kasować proszę bo bywam tu czasem...
  
 
Zapraszam do dyskusji w wątku
Zmiany w klubie

  
 
Witam
Muszę z przykrością zakomunikować, że pokaz R8 w Galaxy nie dojdzie do skutku. Złożyło się na to niestety kilka niesprzyjających okoliczności.
Przepraszam za zamieszanie.
  
 
Żyje ktoś w tym regionie jeszcze ?
  
 
irmscher jasne ze zyje tylko chwilowo brak mnie w kraju..... pozdrawiam
  
 
3 lata pracuje w Szczecinie, ale poza moim autkiem nie widzialem zadnego opelka z oznakowaniem okp.
pozdrawiam.
  
 
ludzie... macie najwięcej pk w naszym klubie i nikt nie chce się zająć regionem, to jakaś paranoja...vini a ty też się nie wykręcaj pomogłeś mi bardzo i wielkie dzięki...gdzie są grzesiek pevo etc etc niech to ktoś pociągnie macie naprawdę fajny region...dacie radę i czekamy na was w chmielnie
  
 
Tu się czasem zgadujemy i zlotujemy
bestiales

-----------------
Stahu
  
 
UWAGA!!!!

V edycja zimowego zlotu

KLIK

Z A P R A S Z A M

P.S.
Wpłaty do końca stycznia!!!
  
 
hyhy, wiatr hulaa, pustki na forum
  
 
Witam
Co do mnie to już nawet nie mam Omegi a i mój zapał co do administrowania Regionem dawno umarł.
W chwili obecnej zarządzam Regionem Zachodniopomorskim, ale zupełnie innej marki i robię to zawodowo.
Mimo wszystko z wielkim sentymentem wspominam lata spędzone w klubie a szczególnie te pierwsze lata.
Pozdrawiam, życząc wesołych świąt.
  
 
oj pustki
  
 
kiedyś bardzo prężny region... szkoda.. szkoda
  
 
Vincet no chyba nie forum Tico?!

Pozdrawiam
  
 
Witam
Nie GSI, nie chodzi o TICO, choć w domu uchowało się to Maleństwo. Mówiąc o zawodowym zajmowaniu się Regionem, miałem na mysli moje obecne stanowisko Przedstawiciel Audi na Region Zachodniopomorski...ale to jak już wspomniałem moja praca. Po prostu z racji braku salonu w Zachodniopomorskiem pracuję tu w charakterze Przedstawiciela z ramienia salonu Auto Premium z Poznania.
Pozdrawiam Vini
  
 
Hey witam,pisze do was z wielka prosba,moze ktos akurat z was moglby mi pomoc sprowadzic autko do kraju,zapewne na lawecie, zalatwienie na miejscu formalnosci,chodzi o Opla Mante z Essen Niemcy. Oto link do aukcji:
http://cgi.ebay.pl/_W0QQitemZ290234488824

Nie mam czasu i nie znam niemieckiego,aby osobiscie zalatwic te kwestie.Oczywiscie za te usluge odwdziecze sie i ureguluje koszty.
  
 
Czesc Chlopaki,

Dawno tu tez nic nie napisalem.
Widze, ze juz Vincent nie zawiaduje tutaj, wybyl sie opla-coz taka kolej rzeczy.
Tez mysle juz o nowym aucie i z tego co wiem to raczej nie bedzie to Opel. Niestety Opel nie ma juz aut w klasie Omegi. Tym razem chce miec SUV-a.
Pozdrwiam
Nav
  
 
polecam operacje tuning z tvn PEVO jest z asconą