Serwisy,warsztaty sklepy.....czyli co gdzie robić i kupować - Strona 8

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam posiadam corollke E11 98 1.4 16V 67000km przebiegu .
Kupiłem ja pare mce temu i mam mały problem ze spalaniem
Autko na trasie przy jezdzie do 100km spala 7.0-7.2 litra co o wiele za duzo według mnie
Ponizej tej wartosci nie jestem wstanie zejsc.....
Chciałem zapytac jak tam wasze corolki z tym silnikiem sie spisują
prosze o jakies przykłady spalania w okreslonych warunkach pozdrwiam krzyho85
  
 
najpierw sprawdź filtry, zbieżność i zobacz czy któreś koło nie jest gorące, może któryś hamulec ci do końca nei odbija

a tak poza tym to poszukaj, było już o tym sporo na forum
  
 
Witam, byłem dziś w ANVIE Krakowskiej, to moje piąte auto a pierwszy servis który nie wciskał mi głodnych kawałków… było szybko, punktualnie, sprawnie i na temat…
  
 
niemiecki sklep z paroma drobiazgami do:
Avensis
Camry
Carina
Celica
Corolla
MR2
Starlet
Yaris

osobiscie zakochalem sie w tym
tylko ta cana
Carinka odmłodniałaby pare lat...
  
 
tylko jak zwykle corolka to wg. nich to tylko HB
  
 
szukam kompletnego sprzęgła do carina e 2.0 16v sedan....
  
 
mam problem z toyotą corollą 1.6 93r., oberwałem w niej wydech,od tamtej pory pali 13l./100km ,wymieniłem sąde LAMBDA ,nic to nie dało,czy może być to wina katalizatora? moze jest uszkodzony?

  
 
bobik, po co jeszcze tu?
  
 
Witam wszystkich na forum
To mój pierwszy dzień na forum. Właśnie przebywam na L4 i wykorzystałem tę chwile by się zalogowac.
Od pół roku jestem szczęśliwym użytkownikiem Yarisa z 2002 roku
Szukam dobrego serwisu lub warsztatu w okolicach Łodzi.
Ludzi z pasją którzy zatroszczą się o samochód a nie tylko odwalą robotę by szybko pójśc na piwo
Czekam na sugestie
  
 
Poszukuję dobrego i rozsądnego cenowo blacharza w W-wie. Możecie coś polecić?
  
 
Cytat:
2003-12-02 22:26:54, CamryMan pisze:
Serwis Lexus & Toyota (nieautoryzowany) Warszawa (Białołeka), ul.Anilinowa 4 - tel (22) 6147695



mogę polecić z czystym sumieniem. Właściciel w moim przypadku podszedł bardzo rzetelnie wraz z jazdą testową z testerem. Nie próbował naciągać i się wymądrzać - choć zna się na temacie. Wybrał opcję najtańszą naprawy i trafnie - usunął usterkę .
  
 
Cytat:
2007-05-30 13:24:11, lude_k pisze:
Poszukuję dobrego i rozsądnego cenowo blacharza w W-wie. Możecie coś polecić?



Naprawdę nikt nie zna jakiegoś sensownego blacharza?
  
 
Cytat:
2007-06-26 14:11:47, lude_k pisze:
Naprawdę nikt nie zna jakiegoś sensownego blacharza?



No cóż znam jednego który robił mi corolkę, srednio jestem zadowolony, tzn z blacha lakier ok, ale robił mi klapę tylną i widać do wykończeń się nie przyłożył, ale podobno to jest tak jak robią jego pracownicy bo wszyscy moi znajomi go chwalą a mój brat robił opla zafirę i twierdzi że jak nowy. Facet ma na imię Zbyszek, warsztat jest w Morach na wyjeździe z Warszawy w kierunku Poznania tel 601 320 432
  
 
Cytat:
2007-06-17 22:25:32, mr_robas pisze:
mogę polecić z czystym sumieniem. Właściciel w moim przypadku podszedł bardzo rzetelnie wraz z jazdą testową z testerem. Nie próbował naciągać i się wymądrzać - choć zna się na temacie. Wybrał opcję najtańszą naprawy i trafnie - usunął usterkę .



Z Anilinowej to teraz się trochę przenieśli na Osiedlową 2 tuż obok starego miejsca.
Co do fachowości to u nich jest zasada Niemiecka jak coś może niedziałać to lepiej wymienić, hm ... gryzie się to z Polską szkołą mechaników .... którzy czekają aż wszystko padnie jak również doraźnie z kieszenią klienta . No i dochodzę do sedna kwestia ceny na przykładzie mojego przypadku.

Brak ładowania w Corolce E11 4AFE. Prawdopodobnie alternator. Jak sięokazało to alternator plus akumulator oba szlag trafił.

Zapłaciłem za regenerację z wymianą alternatora 680zł (przed upustem było 710zł)

To samo kosztuje w ASO na Żeraniu 850 zł

To samo kosztuje u dobrego elektromechanika (Auto-Plus ul. Kołacińska 6 tel. 614 03 86 p. Piotr ) 400zł + wymiana 100zł

Lub takie same pieniądze (500zł) w Evolution na ul. Znanej 6 tel 877 22 99

Ktoś spyta dlaczego robiłem na Anilinowej: bo mam niestety do nich dwa strzelania z łuku; bo zrobili tego samego dnia bez czekania, no to zabuliłem 900zł z akumulatorem eh
  
 


Cytat:
2007-09-11 23:12:58, murasek pisze:
Z Anilinowej to teraz się trochę przenieśli na Osiedlową 2 tuż obok starego miejsca.



Czy masz do nich aktualny telefon? Nie mogę ich namierzyć w Google...
  
 
udało mi się wygooglać taki adresik: www.lexusclub.com.pl

i prawdopodobnie to ci z Anilinowej (teraz ul. Osiedle 2)
  
 
Witam, kupiłem Carine E 93r. Mam do wymiany łożysko w tylnym prawym kole. Ma ktoś namiar na sklep z dobrej jakość częściami ale w cenach atrakcyjniejszych niż w ASO (869pln).
Interesują mnie okolice Warszawy, Legionowo.
  
 
Cytat:
2007-11-12 16:26:11, Rodeush pisze:
Mam do wymiany łożysko w tylnym prawym kole.



W dowolnym sklepie np sieci inter cars, jc auto(zobacz google) pytaj o łożyska kanaco lub skf.

Pzdr
  
 
Cytat:
2007-11-12 16:35:38, MisiekII pisze:
W dowolnym sklepie np sieci inter cars, jc auto(zobacz google) pytaj o łożyska kanaco lub skf. Pzdr



Sprawdziłem ceny faktycznie korzystniejsze thx.
A te firmy co polecasz to jakieś supdobre??O SKF to słyszałem ale bardziej ich kojarzę bo mijam ich siedzibę jadąc do pracy :-]
  
 
Cytat:
2003-12-02 22:26:54, CamryMan pisze:
Serwis Lexus & Toyota (nieautoryzowany) Warszawa (Białołeka), ul.Anilinowa 4 - tel (22) 6147695



.. zmienili adres na ul. Osiedle 2, ale to zaraz obok Anilinowej.
Absolutnie potwierdzam dobra opinie. Warunek - zadzwoncie wczesniej, bo "z marszu" to wlasciciel najwyzej zaproponuje herbatke