Serwisy,warsztaty sklepy.....czyli co gdzie robić i kupować - Strona 9

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
kraków klasztorna 12?
pod tym adresem jest prywatny dom, czy nie pomyliliscie numeru ?
jezeli ktos zna prawidlowy adres prosilbym o podanie.
  
 
witam!
Znacie jakiś naprawde dobry warsztat w okolicach Chrzanowa?
Mam Toyote Corolle E11 97r.

Pozdrawiam!
  
 
Nie polecam firmy FLOTCAR z ul. Radzymińskiej 158
nie wymieniają części zgodnie z kalkulacją naprawy tylko naprawiają kleją lub używki
MASAKRA !!!!!
  
 
Witam .Czy ktoś z Białegostoku ewentualnie może polecić warsztat w którym można Yotkę bez strachu leczyć? pozdrawiam koleżanki i kolegów
  
 
Cytat:
2008-06-01 12:56:01, Garp pisze:
Witam .Czy ktoś z Białegostoku ewentualnie może polecić warsztat w którym można Yotkę bez strachu leczyć? pozdrawiam koleżanki i kolegów

Witaj Swoje Toyotke serwisuje w V-MAXie na ulicy Kopernika 97 jak dobrze pamietam numer ,nie narzekam na ich naprawianie,wiec moge Ci ten warsztat polecic
  
 
ARA PPUH SPECJALIZACJA TOYOTA - SKLEP, WARSZTAT RUTKOWSKI ANDRZEJ
Białystok
ul. Warszawska 59
15-062 Białystok
Telefon:
085 741 63 59
  
 
Witam
Tak przegladam forum i chyba ja tez nie zamiescilem moejgo mechanika, warsztatu, serwisu ....

A wiec tak :
Serwis klimy
http://www.allhappy.krakow.pl

Cala reszte robie u mojego zaufanego mechanika z kilkunasto letnikm doswiadczeniem w serwisowaniu i naprawie toyot.
W razie moge podac numer kom. na prv, maila albo sms-em.

Moja kom. 692-452-522
  
 
Witam,

widze ze koledzy w wiekszosci ze Stolicy ale moze ktos ma namiary na konkretnych ludzi od toyoty w zachodniej Polsce?
Zielona Góra/Gorzów Wlkp/Szczecin?
Moi mechanicy chyba poskładali mi zle rozrzad i Yariska kuleje.
Z góry dziekuje.

Pozdrawiam
Adrian
  
 
Witam, a ja na początek mojej przygody z toyotą Camry wersja USA 2007 mogę polecić serwis w Tarnowie Samochody Japońskie Sikora. Albo pomieszałem nazwę. Byłem u nich raz, jako jedyni na trasie Tarnobrzeg - Mielec -Kraków umieli zaprogramować immoblilaizer w moim aucie, wszystko trwało 5minut. Mam jeszcze problem z alarmem ale do tego nie mieli oprogramowania. W innych serwisach mieli komputery, tylko jak słyszeli że auto jest z USA to nie zabierali się za robotę, nawet Toyota Dealer Tarnów mówi, że nie gwarantują programowania. Pytali mnie też o kod PIN do immobilaizera, nawet moj dealer w USA nie wiedział o co im chodzi z PIN code.
Ogólnie fajne informacje na forum tutaj czytam, duzo praktycznych rzeczy jak jest problem.
pozdrawiam
  
 
W Mielcu mamy M. Matecki (tak mam zanotowane ) tel. 602 812 856.
Sam nie korzystałem z jego usług, ale podobno jest b. dobry i obsługuje nawet samochody typu Porsche.
Jest elektrykiem, nie wiem czy coś ponad to, ale chyba można zadzwonić.
  
 
Witam!
Kilka razy ktoś już pytał w tym wątku o warsztat grzebiący w Toyotach we Wrocławiu, ale nikt nie odpowiedział...
Czyżby konieczna byla wyprawa do mechanika pod Warszawę?
Potrzebuję kogoś kto sprawdzi mi świeżo kupione autko (używane) pod kątem płynów, hamulców i niespodzianek.

Będę wdzięczna za jakiekolwiek namiary... dotychczas jezdzilam sluzbowym i temat zrobienia czegos w aucie sprowadzal sie do oddania kluczykow z komentarzem: "Janie - odstaw mi prosze auto do ASO, bo skończył się płyn w spryskiwaczu..."
Z góry wielkie dzięki,
Lara
  
 
Cytat:
2008-09-05 11:35:35, mrowka07 pisze:
... mogę polecić serwis w Tarnowie Samochody Japońskie Sikora.



A ja i nie tylko ja stanowczo odradzam bo wiecej popsuli niz naprawili.
  
 
Witam,

Kraków:

1. InterCar Nowak -nie polecam, nawet po podpięciu pod komputer nie potrafią poprawnie określić problemu z samochodem - żenada.
2. ANWA- chyba już gdzieś przewinęła się opinia o tym salonie/serwisie.. DUŻA żenada.

3. Jedyny słuszny - SOWIER - serwis (dawniej salon, niestety z przyczyn niezrozumiałej dla mnie strategii Toyoty, już nie) najlepszy w Krakowie (jeden z pierwszych 3 serwisów w Polsce). Panowie wiedzą co robią, i co najważniejsze nigdy nie oszukują. Mój ojciec serwisował tam pierwsze toyoty jeszcze w latach 80', kolejne kupował. Dziś ja serwisuje swoją Corollke E11 (btw. odziedziczoną po ojcu, kupioną u Sowiera), i po raz kolejny spotykam się tam z profesjonalnym serwisem.
Polecam.

Pozdrawiam,
Paweł
  
 
witam, poszukuje w Warszawie dobrego i najlepiej taniego warsztatu gdzie bede mogl ustawic geometrie w Camry...

z gory dziekuje za pomoc
pozdrawiam
  
 
Cytat:
2008-10-08 21:42:07, Indicco pisze:
1. InterCar Nowak -nie polecam, nawet po podpięciu pod komputer nie potrafią poprawnie określić problemu z samochodem - żenada. 2. ANWA- chyba już gdzieś przewinęła się opinia o tym salonie/serwisie.. DUŻA żenada.
3. Jedyny słuszny - SOWIER - serwis



Hm....nie zgodze sie do konca z opinia ale po kolei.

Ad.1 bylem kiedys i serwis kazal mi wymienic regulator napiecia a okazalo sie ze padniety akumulator to bylo zaraz kiedy kupilem e-10-tkę.
Nie wiem jak serwis bo nie jezdze ale kier. serwisu Jacek Kuchna i Krzysztof Matlag to specjalisci wyzszej maści, reszta nie wiem ale z tego co slysze to ze wzgledu na zarobki dobrzy fachowcy juz odeszli albo sa na "wykonczeniu" i to jest tylko kwestia czasu aby zaczeli robic dla siebie albo u kogoś bynajmniej nie w sieci TMP.

Ad.2 Znam 2 osoby związane z ta firma Wiesiek kolodziej i Pawel Bober i co do tych panow nie powiem zlego slowa.
Pierwszy kier. czesci drugi serwisu.
Co do Pawla Bober-a to nie znam drugiej takiej osoby z tak wielka wiedza i doswiadczeniem dot. ogolnie toyoty.
Reszty nie znam.
Wiem w kazdym wzgledzie ze jesli powierzalem auto p. Pawlowie spalem spokojnie.
Mysle ze i tam maja problem z zatrzymaniem najlepszych specjalistow i fachowcow.

Ogolnie zalezy na kogo sie trafi w serwisie jak na niedouczonego pracownika po szkole, itp. to faktycznie mozna miec problem.
Problem sa wykwalifikowana i fachowa ekipa serwisowa ktora ucieka ze wzgledu na zarobki to sie slyszy i ....widzi, niestety.

Co do Sowiera nie bylem, nie jezdzilem ale opinie tez byly bardzo podzielone.
Tez mozna trafic , sorki wtopic.
Mozna tylko domniemywac ze tam pracuje w miare stara ekipa ktora nie popsuje tyle co mlokosy po szkole bez nalezytej wiedzy i kultury serwisowej.

Reasumujac nie znam dobrego i profesjonalnego serwisu gdzie mozna naprawic toyote w Krakowie i okolicy.
Tylko prywatnie
  
 
Cytat:
2003-11-18 19:55:36, noan pisze:
Jakby ktos postanowił zrobić mały albo duży remoncik ze swoim samochodem, mam rewelacyjnego, taniego i sprawdzonego blacharza w okolicach Warszawy. Wszelkie info na priv, ale łatwiej mnie łapać na tel. /w assisctance/ Noan [ wiadomość edytowana przez: rogacek dnia 2005-03-08 07:29:11 ]



No cóż czas czas czas.

Czy ktoś ma namiar do blacharza z wątku Noana?
Moja corolka cierpi i przydałby sę jej lekarz
dzięki z góry
  
 
Siedlce i okolice
polecam
http://www.drei-pol.pl/
szczególnie jeśli chodzi o diesla - rewelacja
  
 
Cytat:
2008-10-22 16:31:43, Cromm pisze:
Co do Pawla Bober-a to nie znam drugiej takiej osoby z tak wielka wiedza i doswiadczeniem dot. ogolnie toyoty. Reszty nie znam. Wiem w kazdym wzgledzie ze jesli powierzalem auto p. Pawlowie spalem spokojnie. Mysle ze i tam maja problem z zatrzymaniem najlepszych specjalistow i fachowcow. ...


No i masz rację bo Paweł Bober dawno już nie pracuje w Anwie.
  
 
Cytat:
2008-11-04 06:42:36, kajjo pisze:
No i masz rację bo Paweł Bober dawno już nie pracuje w Anwie.



Dla mnie to nie ma znaczenia, dla mnie ma znaczenie kto jaką ma wiedzę i podejscie do tematu

Ostatnio dostalem priv-a od jakiegos forumowicza z pytaniem o jakis serwis albo mechanika bo ....wlasnie pojechal do "Nowak-a" z zapiekajacymi sie podczas jazdy przednimi hamulcami w swojej Carinie E a tam mysleli pierw pół. godz, pozniej jeszcze dobra godzine i ...nic nie wymyslili no i jak rece mogą nie opaść.
  
 
Witam. Czy ktoś wie gdzie w Warszawie(choć adresy internetowe też mile widziane)moge dostać poduszki silnikowe (przód i tył) do mojego klekota?(carina II 2c ct170 rocznik 1990). Zależy mi raczej na zamiennikach bo za nówke(jedną!) w serwisie mi krzyknęli coś koło 460zł....
pozdrawiam wszystkich toyociarzy