Serwisy,warsztaty sklepy.....czyli co gdzie robić i kupować - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Bylem ostatnio w DML w Czestochowie i przyznam mile zaskoczenie. Pelna kultura i profesjonalizm. Wiecej opowiem po przegladzie po 30 tys. Ludzie znaja sie na rzeczy. I przestroga przed toyota Wlochy w Wawie.
  
 
www.sikoraserwis.pl

Wczoraj dogadałem z właścicielem, że klubowicze oznakowani podkładkami, naklejkami lub w inny wyraźny sposób będą mieli z buta 15 proc zniżki a może i więcej - zależy od wysokości rachunku. Warsztat ten polecałem już wcześniej i podtrzymuję swoja opinię o ich wysokiej fachowości i dużym doświadczeniu.

Siły upoważnione do przeniesienia tego namiaru w wątek "rabaty i zniżki dla klubowiczów" proszę o przeniesienie danych.
"Tank ju" do pełna bo ceny na stacjach rosną
  
 
RANKING ASO TOYOTY:
Mało tych ocen ale mam nadzieje, że ich przybędzie

RANKING ASO
  
 



[quote]
2004-02-26 17:06:38, Lwiecz01 pisze:
Jeszcze raz ja - dzisiaj miałem komplet usług:

Gaziarz w Warszawie - rewelacja i tanio!!
Facet przejrzał mi instalację, połatał jakieś dziury, które były od nowości w mikserze, podłączył spalinomierz, wyregulował i auto jeżdzi znacznie lepiej niż kiedykolwiek ! Wziął 30 zł... no comments.

Robili już sporo samochodów amerykańskich z silnikami 4-5 litrowymi, Camry i inne z automatem V6, silniki Turbo.
Zakładają najlepszą niezbędną generację - w Camry 2 generacja kosztuje ze zbiornikiem w koło 1700 zł (w 4 godzinki).

Advocem
Oddaje jutro swoją Corolle do zagazowania
Jestem ciekaw jak zrobią.????
Jak odbiorę auto to opisze swoje wrażenia.



  
 
Tak przy okazji... także o innych servisach:

undefinedLink
  
 
Sorry za off-topic...

Bardzo spodobał mi się w całej dyskusji TEN fragment, a właściwie odpowiedź Fana.
Ernet, to nie Ty przypadkiem ?
Pozdro.


Nie popatrzyłem, sorry, Ty masz dopiero w planach
W takim razie kto ?

[ wiadomość edytowana przez: Perzan dnia 2004-06-02 20:03:56 ]
  
 
Cytat:
a czy ktos z Was korzystal z ASO Chodzen w Piasecznie? wlasnie u nich kupuje samochod, ale nie widze zadnego postu klubowiczow. czytalem tylko ze sa stosunkowo drodzy. ale czy dobrzy? jestem w stanie zaplacic troche wiecej - w granicach rozsadku, ale wymagam profesjonalnego potraktowania mojego cacka.
czekam na Wasze opinie



Kupiłem u Chodzenia Yariskę ok. 2 tyg. temu i jeśli chodzi o sprzedaż to nie mogę im nic zarzucić. Na razie testuję autko i nie za bardzo mam się do czego przyczepić. Chodzi jak zegarek, tylko pachnie -jak ja to mówię- "rybą" . Jedynie jakieś drobiazgi tj. niektóre koszulki od kabli elektr. są popękane, nie działała mi "panika" w Challangerze i trochę skacze prawa wycieraczka od strony pasażera oraz dali mi w standardzie jakieś krótkie błotniki, na mój gust nie do końca zabezpieczają nadkola, choć się nie upieram bo nie jestem fachowcem. Sprawdziłem ją już na trasie (1000km) i ok. 2000 wymienią mi olej (naturalnie za darmo) na syntetyk Mobila.

Choć przyznam że moje kontakty z serwisem nie były jeszcze ożywione, ale drobiazgi mi pozałatwiali bez zarzutu.

W sumie byłoby świetnie, gdybyście podzielili się swoimi opiniami na temat Chodzenia (dotychczas nie słyszałem zbyt wielu pozytywów), bo ja w zasadzie mam do nich najbliżej!

Pozdrawiam!

  
 
Cytat:
2003-12-02 22:26:54, CamryMan pisze:
Serwis Lexus & Toyota (nieautoryzowany)
Warszawa (Białołeka), ul.Anilinowa 4 -
tel (22) 6147695




Witam!
Bylem dzis u nich na przegladzie (wymiana paska rozrzadu i pare dupereli przy okazji). Wymiana rozrzadu z rolka i robocizna to okolo 750 zl. U mnie znalezli jeszcze cieknaca pompe wody i pare drobiazgow wiec zaplacilem NIECO wiecej.
Na koniec powolujac sie na TKP udalo mi sie zyskac jakies 50 zl
Rwoniez polecam-widac ze sie znaja na robocie
  
 
Cytat:
2004-06-05 00:09:00, vojteji pisze:
Cytat:
a czy ktos z Was korzystal z ASO Chodzen w Piasecznie? wlasnie u nich kupuje samochod, ale nie widze zadnego postu klubowiczow. czytalem tylko ze sa stosunkowo drodzy. ale czy dobrzy? jestem w stanie zaplacic troche wiecej - w granicach rozsadku, ale wymagam profesjonalnego potraktowania mojego cacka.
czekam na Wasze opinie



Kupiłem u Chodzenia Yariskę ok. 2 tyg. temu i jeśli chodzi o sprzedaż to nie mogę im nic zarzucić. Na razie testuję autko i nie za bardzo mam się do czego przyczepić. Chodzi jak zegarek, tylko pachnie -jak ja to mówię- "rybą" . Jedynie jakieś drobiazgi tj. niektóre koszulki od kabli elektr. są popękane, nie działała mi "panika" w Challangerze i trochę skacze prawa wycieraczka od strony pasażera oraz dali mi w standardzie jakieś krótkie błotniki, na mój gust nie do końca zabezpieczają nadkola, choć się nie upieram bo nie jestem fachowcem. Sprawdziłem ją już na trasie (1000km) i ok. 2000 wymienią mi olej (naturalnie za darmo) na syntetyk Mobila.

Choć przyznam że moje kontakty z serwisem nie były jeszcze ożywione, ale drobiazgi mi pozałatwiali bez zarzutu.

W sumie byłoby świetnie, gdybyście podzielili się swoimi opiniami na temat Chodzenia (dotychczas nie słyszałem zbyt wielu pozytywów), bo ja w zasadzie mam do nich najbliżej!

Pozdrawiam!





Ona nie rybą, ale kobietą pachnie ....

Pozdrawiam,
dzik
  
 
Chodzeń ma opinię jednego z najlepszych serwisów w Polsce.
Mechanik Chodzenia zajoł 3 miejsce w europejskich zawodach serwisantów Toyoty.
Potwierdza to też ostatni test warsztaów Hondy w AutoŚwiecie.
Chodzeń uzyskał tam ocenę "bradzo dobrą".
  
 
i co z tego że jeden mechanik od nich ma pozytywną opinię, jak zdzierają i oszukują ludzi

Pewnie się ostatnio poprawiło, bo gdyby nadal praktykowali takie numery to po prostu TMP by rozwiązała z nimi umowę - ale dla mnie ten (mówię z pełną odpowiedzialnością) sqrwiel jest skreślony.
  
 
Cytat:
2004-06-11 08:54:01, MaciekB pisze:
i co z tego że jeden mechanik od nich ma pozytywną opinię, jak zdzierają i oszukują ludzi

Pewnie się ostatnio poprawiło, bo gdyby nadal praktykowali takie numery to po prostu TMP by rozwiązała z nimi umowę - ale dla mnie ten (mówię z pełną odpowiedzialnością) sqrwiel jest skreślony.



Czy mógłbyś mi przybliżyć temat.
Bardzo mnie to interesuje, gdyż planowałem w nieokreślonej przyszłości zakupić u nich samochód.
Jeśli był już na ten temat jakiś post, to podaj mi proszę jego tytuł.
  
 
MaciekB to jakaś tajemnica
Jeśli nie chcesz pisać publicznie to wal na priv.
  
 
Potwierdzam wszystkie-te dobre i lepsze opinie o serwisie przy Anilinowej.Ceny sporo izsze niz w ASO a gosc co zajmuje sie bryczkami jest dobry i rzetelny.Ja jestem zadowolony i maly upuscik cenowy dostalem.Toyka nie wymagala kompletnie regulacji. Polecam....Maja ciekawe alusy i chyba je juz kupilem...
  
 
zaryzykowalem zapisalem sie na przegląd na anilinową4 dotychczas robilem to w ASO jade w piątek zobaczymy
  
 
Jesli ktos jest z malopolskiego .... (chociaz niekoniecznie ) to moge z czystym sumieniem kogos polecic (mechanika, blacharka, lakier). Jakby co to info na prv.
  
 
Z tego powodu że przegląd Corolli VVTi po 90kkm wymaga regulacji zaworów, zdecydowałem się na wizytę w najbiższym ASO -Carolina Car Company-Wawa na Woli. Ogólnie nie najgorzej, na upartego można pobyć przy samochodzie i DOBRZE! bo pan mechanik zamknął silnik i zapomniał o w/wym. regulacji!

Co do Anilinowej-polecam!
  
 
Może ktoś może polecić warsztat, w którym można założyć podgrzewanie foteli ? I niekoniecznie ASO, zdecydowanie coś tańszego ...

Warszawa lub okolice.
  
 
Jakby ktoś był zainteresowany, to mogę polecić dobry zakład wymiany tłumików w Gdańsku - moje 4 kółka sa swieżo po wymianie ponad metrowego odcinka rury między złączem elastycznym a tłumikiem środkowym
  
 
Byłem ostatnio na przeglądzie w AutoJaksa www.autojaksa.com.pl w Broniszach pod W/wa.
Warsztat sam. japońskich ale od dawna działają z klubem Mazdy. Gość trochę zakręcony ale mechanicy ok (można asystować przy przeglądzie ). Corolla po 135 000. Zapłaciłem 650 zł za wyminę olejów (skrzynia silnik), wymianę szczęk hamulcowych (tył) filtrów (paliwa i powietrza) świece oraz drobne konserwacje podwozia (gdzieś przytarłem). Nie mogłem czekać 3 godz. więc gość podrzucił mnie do pracy i przyprowadził na umówioną godzine auto.