Serwisy,warsztaty sklepy.....czyli co gdzie robić i kupować - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
To i ja sie dopiszę:
Zakład Specjalistyczny TOYOTA - Mechanika Pojazdowa i Diagnostyka Pana Wernera Gorzawskiego z Orzesza-Gardawic tz. w mojej miejscowości. Gdyby ktoś chciał skorzystać to mogę go polecić z ręką na sercu. Pan Werner zajmuje się nie tylko wszelkimi naprawami w Toyotach ale również można u niego kupić/zamówić pożądany model. Nie ma mowy aby oszukał czy coś. Solidny, kompetentny i dokładny - to go cechuje. Części wkłada oryginalne ale jak ktoś chce to sprowadza zamienniki - ja chcę zawsze... Moja Corolla jest u niego serwisowana i kupowana i jak do tej pory wszystko z mechanicznych części jest OK. Gdyby ktoś z okolic Katowic, Mikołowa, Żor itp. zechciał jego telefon to ja mogę udostępnić - proszę pisać na priva.
  
 
A ja wam powiem powiem że najlepszy warsztat to będzie kolegi MIŚKA II koleś zna sie na robocie Tylko trzeba poczekać ąz nijaki warsztat otworzy ale to drobiazg

Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2004-09-12 16:24:48, rsuhy pisze:
A ja wam powiem powiem że najlepszy warsztat to będzie kolegi MIŚKA II koleś zna sie na robocie Tylko trzeba poczekać ąz nijaki warsztat otworzy ale to drobiazg

Pozdrawiam


Zaskakujesz mnie
Równy z Ciebie gość, kiedyś trzeba będzie sie zgadać - spotkać na spocie. Chętnie uścisnę dłoń takiego fana

Pozdrawiam !
  
 
Cytat:
2004-09-12 16:55:10, MisiekII pisze:
Cytat:
2004-09-12 16:24:48, rsuhy pisze:
A ja wam powiem powiem że najlepszy warsztat to będzie kolegi MIŚKA II koleś zna sie na robocie Tylko trzeba poczekać ąz nijaki warsztat otworzy ale to drobiazg

Pozdrawiam


Zaskakujesz mnie
Równy z Ciebie gość, kiedyś trzeba będzie sie zgadać - spotkać na spocie. Chętnie uścisnę dłoń takiego fana

Pozdrawiam !






Fana ? Bez przesady Ale pomysl ze spotem albo piwkiem czemu nie


Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2004-09-12 18:38:01, rsuhy pisze:

Fana ? Bez przesady Ale pomysl ze spotem albo piwkiem czemu nie


Pozdrawiam



To taki mały żart był
Spot wiadomo, a piwa nie pijam .
Ale dobra, bo bałagan robimy
Pozdrawiam
  
 
Czy ktoś może polecić jakiegoś uczciwego i niedrogiego mechanika - speca od Toyot (chociaż niekoniecznie tylko od Toyot) we Wrocławiu? Przejrzałam wszystkie posty w tym wątku i nie znalazłam żadnego adresu.
  
 
ja mogę polecić. zadzwoń
  
 
Dzięki, ale już nie trzeba.
  
 
To ja napisze o warsztacie w trojmiescie, bo wszyscy tylko o warszawie i poludniu pisza

PHU Lamber
Adam Leśniak
ul. Władysława IV 21
81-742 Sopot
tel. 555-02-55

mila i fachowa obsluga (5% znizki za przynaleznosc do klubu )

robilem silnik mojej carinki 4A-FE oczywiscie...
tylko nie wiem czy ten remont cos pomoze
niestety ja nie zdaze tego juz sprawdzic. ale pewnie dostane cynk od brata jak tam zapotrzebowanie na olej po remoncie. wtedy sie edit zrobi!
  
 
Szukam dobrego speca we Wrocławiu do regulacji silnika, moja Starletka 1.0 troche za dużo pali (srednio 7.5). Wazne zeby bylo dobry i regulacja nie kosztowala mnie wiecej niz auto
  
 
Trojmiasto

polecam gazownika , Wiedza tam co sprawdzic i zanim zaczna szukac problemu sprawdzja podtsawowe parametry silnika ( spaliny, obroty , itd , itp )

Andrzej Hapko
sopot, al niepodleglosci 705/709

ps. facet czesto sie wypowiada na tematy gazu w auto-gieldzie.
ceny : regulacja i sprawdzenie parametrow 20 - 30 pln
  
 
Gdańsk-następny zakład wymiany tłumików, tym razem większy i lepiej wyposażony
Wczoraj wymieniałem tamże dwururkę z łącznikiem elastycznym (od kolektora do tłumika środkowego). Profesjonalna, szybka i miła obsługa. Jako że miałem już wcześniej dorobioną i wspawaną nową rurę między łącznikiem elastycznym a tłumikiem środkowym, trzeba było obciąć kryzę w nowej dwururce i zespawać ze "starą" rurą na stałe. Dodatkowo dodano mi obejmę mocującą dwururkę do kadłuba silnika która z biegiem lat uległa biodegradacji Całość trwałą ok. 30min i kosztowała 35zł. Nie usłyszałem żadnego komentarza nt. pracy poprzedników (co miało m-ce w pewnym warsztacie, którego nazwy tu nie wymienię). Aha, na m-cu mieli tylko bosala i walkera za ok. 400zł, więc przyniosłem aluminiowany polmostrów za 170zł - nie robili problemów.

AUTO ELMAR
Gdańsk
ul. Trakt św. Wojciecha 223/225
tel. 762 98 69 , 309 02 21
(teren "Eltoru")


Sorrki za przydługi opis
  
 
Witam i pytam czy ktoś zna dobry warsztat w okolicy Bydgoszczy gdzie bez problemów poradzą sobie (i nie tylko) z regulacją silnika (ustawienie parametrów, znalezienie usterek, itp.) w Toyotce w miare tani i nie ASO.

Pozdrawiam
  
 
Fajny pomysł "Serwisy, warsztaty.....czyli co gdzie robić. "
ale posty na wątku mało wiarygodne.
Wyglądają jak płatne ogłoszenia w gazecie.
Wszyscy solidni, tani i naj.....

Zapraszam na nowy wątek:
Serwisy-CZARNA LISTA
  
 
co do ASO w Mościskach to mam przykre doświadczenia. Sp... mi maskę po małym dzwonie. prawdopodobnie położyli lakier na mokrą szpachlę. wyszło dopiero po jakimś czasie
  
 
Hejka,

Zapalila mi sie na żółto kontrolka silnika.

Był ktos może w serwisie na Pulawskiej 52 u Chodzenia w Warszawie?
Mam tam najbliżej... a do Wiśniewskiego kawał drogi.

Sylwia
  
 
arturg to dla Ciebie:

Szczecin

A więc jeśli już zdecydujesz się na ASO to polecam w Nowogardzie, bo mają większą tradycję i doświadczenie (to był pierwszy salon). Natomiast dobrym warsztatem (poza Auto-Arsem który jest drogi) jest serwis "Japan" na ulicy Leszczynowej (w Zdrojach koło BP).

Pozdrawiam
  
 
Dzięki MisiekII. Arsa zweryfikowałem. Rzeczywiście do najtańszych nie należą, ale podejście do problemu klienta jest nie najgorsze. Dla laika takiego jak ja to argument. o "Japanie" nie słyszałem. Dzięki.
  
 
Cytat:
2005-02-07 16:38:50, arturg pisze:
Dzięki MisiekII. Arsa zweryfikowałem. Rzeczywiście do najtańszych nie należą, ale podejście do problemu klienta jest nie najgorsze. Dla laika takiego jak ja to argument. o "Japanie" nie słyszałem. Dzięki.


W Japan też dobrze Cię potraktują. "Specjalizacja Toyota" i tego się trzymają.
Jak bedziesz jechał od miasta nowym cłowym, skręcisz w prawo do Zdrojów i to bedzie pierwszy warsztat w ciagu budynków po prawej stronie (jest tam jeszcze myjnia, gaz itp)

Pozdrawiam

  
 
Czy ktoś ma namiary na tego blacharza??? I potwierdza fachowość jakby co ")

czekam na namiary od noana, ale jakoś nie przychodzą

Cytat:
2004-02-26 17:00:47, Lwiecz01 pisze:
Skorzystałem dzisiaj z usług blacharza - lakiernika polecanego w 1 poscie w tym wątku przez Noan-a. Facet ma zakład i mieszka około 65 km od Warszawy w kierunku na Terespol. Miejscowość Skruda. Rewelacja. Takiego fachury ze świeczką szukać i nie znajdziesz. Facet prowadzi zakłąd z synem, a moim autkiem zajmowali się jak swoim samochodem. Polakierowali mi lusterka, wyglancowali całą karoserię 2 pastami szlifierskimi, załatali wszelkie ogniska rdzy i podlakierowali co trzeba, porobili malutkie naprawy pędzelkiem, zregenerowali progi, podnieśli opadnięte lekko drzwi, poratowali też w sprawie czysto mechanicznej. Za 6 godzin pracy zawołali ode mnie 130 zł !! sic! Dałem 150. A dostałem jeszcze w międzyczasie herbatkę z cytrynką, parę kanapek z wiejską szynką i papryką )) Jeszcze mnie przepraszali, że dałem im za mało czasu i że mogłoby być lepiej... Robią też mechanikę. Można zostawić autko i wrócić do Wawy pociągiem (syn właściciela podwozi na dworzec). Co do cen, to za polakierowanie lakierem metalic 1 drzwi od Camry i całego dachu = 350 zł (150 zł całe drzwi + 200 zł dach). Dla porównania w Radomiu np. 700 zł za element !!