Chce przerobić na caro , pomuszcie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
mam poldka , przejściówkę , chce go przerobić na caro , wim że niektórzy przerabiają , zdadzcie jak , co trzeba wymienić????
  
 
jak chcesz zmieniac sam wyglad to chyba nie problem z przodem
z zawieszeniem sie nie oplaci zmieniac.
koledzy moze powiedza czym dokladnie sie rozna przody ;]
  
 
Ale tłumik od caro i od przejściówki to jest co innego więc zostaw orginalny a co do przerubki na caro to nie ma sensu klasyczny wygląd jest o niebo lepszy, karzda przerubka to jest zbeszczenie świętości
  
 
Proponowal bym wlasnie zmienic tylko zawieszenie na szerokie, a bude zostawic taka jaka jest, przejsciowka na szerokim zawiasie wyglada suuper. Zmien jeszcze deske rozdzielcza na pomaranczowe zegary od caro oraz siedzonka i bedziesz zadowolony.
  
 
No ale to sie idzie w kase...
W sumie z wygladem tez kasa duza jakbys chcial na orginalach robic to z ponad 1000 na luzie ;] (o nowych czesciach tu mowa)
  
 
Jeśli chodzi o wygląd to:
1. Tył: zderzak, i listwa pomiędzy zderzakiem a klapą
2. Przód: maska, błotniki, zderzak, lampy, atrapa chłodnicy, listwa pomiędzy zderzakiem a lampami.
To wszystko co mi przychodzi do głowy. Z tyłu napewno wszystko a z przodu nie jestem pewien ale te rzeczy napewno.
  
 
mozliwe jeszcze ze kolnierz na nadkolu jest ciut inny
ale da sie chyba go dostosowac
  
 
Cytat:
2003-04-21 21:59:18, sazzas pisze:
mam poldka , przejściówkę , chce go przerobić na caro , wim że niektórzy przerabiają , zdadzcie jak , co trzeba wymienić????



Pomyśl dwa razy zanim coś zaczniesz przerabiać.
Przykładowo ja zaiwestowałbym w ogólny stan poldka (na pewno jest coś do zrobienia ) może zmieniłbym zegary, fotele i zawieszenie na szerokie (jeżeli to możliwe bez ogromnych nakładów).
Zobacz jak ładnie może wyglądać przejściówka (np. SERU408 Z PTK)
  
 
Cytat:
Pomyśl dwa razy zanim coś zaczniesz przerabiać.
Przykładowo ja zaiwestowałbym w ogólny stan poldka (na pewno jest coś do zrobienia ) może zmieniłbym zegary, fotele i zawieszenie na szerokie (jeżeli to możliwe bez ogromnych nakładów).




poipieram kolegę odnośnie tego tematu, mówiąc szczerze jeżeli PN nie wymaga żadnych inwestycji, to proponuję tylko zawieszenie...odczuwalne i lepiej wygląda...nie te schowane kułeczka pod tylnimi błotnikami
  
 
Cytat:
Zobacz jak ładnie może wyglądać przejściówka (np. SERU408 Z PTK)



Heh Dzięki AdS

dla zainteresowanych: http://squadak.glt.pl w dziale squadak2k