Poza asfaltem w Wawie - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Damian

O przyjmowaniu ludzi z warszawki sam zadecydujesz

hm....

Czyli ze co ja tez??? Bo narazie prowadze rozmowe przeciwko osobnikowi ktory utrudnial zycie

Szkoda bo ja naprawde nie mam nic przeciwko nikomu a to gdzie mieszka jest jego prywatna sprawa nie iwem czy powinienes to wyciagac ze aaa bo to warszawiak wybaczcie ale ciagle to slysze tutaj dlaczego ludzie zaczynaja zaraz rzucac sie miesem i wytykac ze ci nie lubia tamtych szkoda bo ja naprawde nie nienawidze nikogo kto ma nive czasme im nawet zazdroszcze bezdrozy a miejsce ich zamieszkania to dla mnie sprawa tak mal oznaczaca ze chyba w zasadzie a wlasciwie napewno nieistotna

Wybacz jezeli cie to wkurza czy cusik ale ja osobiscie odnioslem w tej chwili wrazenie ze to ty cos przeciwko jego miejscu zamieszkania masz i rzucasz sie ze to napewno od tego on wychodziw swych ocenach wyjasnij wiec bo nie chce skrecac w drogi dezinformacji ktore mnie donikad nie przywiada jak sadze
  
 
Sorki sprostowanie slysze ze "aaaa bo to warszawa nas nie lubi lub aa ty to warszawy nie lubisz" a nie to co napisalem ;] moj blad wybaczcie
  
 
Nom damian tez mnie to smuci kolega ma chyba racje hehe juz tutaj ostatnio malo co sie dzieje poza watkami tego czy poodbnego typu o zatargach poszczgolnych osob moze to i nie taki zly pomysl polej muza to kielicha A tak swoja droga troche to smutne ze jak slusznie zauwazyles mozemy kogos zrazic i kto wie ilu juz zrazilismy
  
 
Cytat:
2003-11-20 20:41:23, -VoDz- pisze:
Damian

O przyjmowaniu ludzi z warszawki sam zadecydujesz

hm....

Czyli ze co ja tez??? Bo narazie prowadze rozmowe przeciwko osobnikowi ktory utrudnial zycie

Szkoda bo ja naprawde nie mam nic przeciwko nikomu a to gdzie mieszka jest jego prywatna sprawa nie iwem czy powinienes to wyciagac ze aaa bo to warszawiak wybaczcie ale ciagle to slysze h zamieszkania to dla mnie sprawa tak mal oznaczaca ze chyba w zasadzie a wlasciwie napewno nieistotna

Wybacz jezeli cie to wkurza czy cusik ale ja osobiscie odnioslem w tej chwili wrazenie ze to ty cos przeciwko jego miejscu zamieszkania masz i rzucasz sie ze to napewno od tego on wychodziw swych ocenach wyjasnij wiec bo nie chce skrecac w drogi dezinformacji ktore mnie donikad nie przywiada jak sadzetutaj dlaczego ludzie zaczynaja zaraz rzucac sie miesem i wytykac ze ci nie lubia tamtych szkoda bo ja naprawde nie nienawidze nikogo kto ma nive czasme im nawet zazdroszcze bezdrozy a miejsce ic



Rozumiem ze nie czytales reszty watkow... przeczytaj najpierw poprzednie wypowiedzi Pawla, a zrozumiesz o co mi chodzilo

A post o "warszawce" i jakie to "machloje robi" akurat dotknal mnie osobiscie bo kilku ludzi z "warszawki" uwazam za przyjaciol, i nie pozwole zeby ktos ich obrazal.

Pozdrawiam Bialystok
Damian


[ wiadomość edytowana przez: Damian21214 dnia 2003-11-20 20:55:02 ]
  
 
Damian ja rowniez sle pozdrowienia dzieki za twoje

Tyle ze mi nie chodzi o konkretny watek tylko o forum jako calosc przeciez takie nagadywanie "ty nas nie lubisz...(warszawa/krak, krak/warszawa)" to ostatnio chyba norma nie mowie kto to zaczyna bo to dla mnie jakos malo istotne poprostu dziwia mnie i troszke osattnio denerwuja takie teksty :/ bo wiesz jakby ktos ci napisal ze ty mnie nie lubisz bo jestem stad i stad mimo ze twoje w danej syt. wypowiedzi sa trafne to chyba moze czlowiek wkurzac a co go to be skad jestem to po tym oceniac mamy ludzi ? Wiesz dla takich pogladow to musze sie polozyc zeby do tego poziomu sie znizyc I strasznie mnie to nerwi wlasnie tylko uprzejmie ci zwrocilem uwage ze zamiast poprostu wyjasnic syt. w sposob jakis bardziej rozwiezly i to poprzec to tym napisale ze on nie lubi warszawiakow i tyle i to mnie tylko zdziwilo (wiesz w sumie to tylko moj poglad nie wiem jak mysla inni wiec sie nie obrazaj ja poprostu nie lubie jak ktos kogos ocenia tylko po pochodzieniu stad moja reakcja bo poczulem ze tak wlasnie zrobiles)

A da sie tam do was jakos wbic zwykla lada zeby popatrzec jak tam ganiacie lub zostawic auto i pouczestniczyc aktywnie w takiej przygodzie w naturze?
  
 
I jeszcze jedno: wizje doprowadzily do tego, ze wazne sprawy zalatwiamy na privie, aby nikt ich nie skasztanil . Forum sluzy prawie wylacznie do wylewania zalow i ambicji.
  
 
Boreg chlip racja racja
  
 
Cytat:
2003-11-20 20:57:05, -VoDz- pisze:
I strasznie mnie to nerwi wlasnie tylko uprzejmie ci zwrocilem uwage ze zamiast poprostu wyjasnic syt. w sposob jakis bardziej rozwiezly i to poprzec to tym napisale ze on nie lubi warszawiakow i tyle i to mnie tylko zdziwilo (wiesz w sumie to tylko moj poglad nie wiem jak mysla inni wiec sie nie obrazaj ja poprostu nie lubie jak ktos kogos ocenia tylko po pochodzieniu stad moja reakcja bo poczulem ze tak wlasnie zrobiles)



Sorry czasami troche gmatwam , a to cyniczne mialo byc, dlatego tez sprostowalem to pozniej .

Cytat:
A da sie tam do was jakos wbic zwykla lada zeby popatrzec jak tam ganiacie lub zostawic auto i pouczestniczyc aktywnie w takiej przygodzie w naturze?


Hmmm... zawsze mozesz podjechac Ladzianka na parking i stamtad jako "balast" zauczesniczyc w zabawie .
(Balast to nic obrazliwego, to pasazer )

Damian
  
 
Damian no ja jednej wypowiedzi nie doczytalem wiec jezeli mozesz odpowiedz jeszcze na to:

Cytat:
A post o "warszawce" i jakie to "machloje robi" akurat dotknal mnie osobiscie bo kilku ludzi z "warszawki" uwazam za przyjaciol, i nie pozwole zeby ktos ich obrazal



Ja kazdego klubowicza tak traktuje no ale mam nadzieje ze w twoim przypadku nie jest to rowniez w momencie gdy ten ow twoj przyjaciel obrazal kogos innego (rozumiem ze w formie obronnej to stosujesz ? ) Bo zgadzam sie z toba ze jezeli ktos kogos obraza to nie jest to good i postepowanie obrazania trzeba tepic niewazne skad pochodzi dana osoba

Hyhyhyh za balast sie nieobrazam tylko jaki tam ze mnie balast piorko i tyle ;p takze jak cusik moze kiedys msgniecie mnie co i jak to bym popaczyl (ale mam nadzieje ze jakas wiedza specjalistyczna tam poczebna nie jset bo ja o jezdzie w terenie mam pojecie malo tyle co zaparkowac na skreju lasu podczas grzybow )
  
 
Damianie, gratulacje za przyjecie do Warszawiakow - my witamy kazdego!!! A z Bialegostoku szczegolnie - znam stamtad i z okolic kupe ludzi - wiekszosc jest naprawde bardzo sympatyczna!
  
 
Cytat:
2003-11-20 21:10:40, -VoDz- pisze:
Damian no ja jednej wypowiedzi nie doczytalem wiec jezeli mozesz odpowiedz jeszcze na to:

Cytat:
A post o "warszawce" i jakie to "machloje robi" akurat dotknal mnie osobiscie bo kilku ludzi z "warszawki" uwazam za przyjaciol, i nie pozwole zeby ktos ich obrazal



Ja kazdego klubowicza tak traktuje no ale mam nadzieje ze w twoim przypadku nie jest to rowniez w momencie gdy ten ow twoj przyjaciel obrazal kogos innego (rozumiem ze w formie obronnej to stosujesz ? ) Bo zgadzam sie z toba ze jezeli ktos kogos obraza to nie jest to good i postepowanie obrazania trzeba tepic niewazne skad pochodzi dana osoba



No to posluze sie cytatem z Pawla:
Cytat:
Proszę bardzo - zresztą sami to forum juz tu długo nie pociągnie w takim stylu.
Prędzej czy później Wawka sama je ogarnie- będziecie sobie ubliżac nawzajem bez przszkód - dla mnie to juz historia - przygoda z Wami.
Na prowincji żyje się ...wolniej i spokojniej . Bez chamstwa - w takim wydaniu.



Sadze ze to wlasnie jest chamstwo, moze potepimy je razem .

Cytat:
Hyhyhyh za balast sie nieobrazam tylko jaki tam ze mnie balast piorko i tyle ;p takze jak cusik moze kiedys msgniecie mnie co i jak to bym popaczyl (ale mam nadzieje ze jakas wiedza specjalistyczna tam poczebna nie jset bo ja o jezdzie w terenie mam pojecie malo tyle co zaparkowac na skreju lasu podczas grzybow )


Balast i pilot tylko kondycja musza sie wykazac .
Czytaj posty w Kaciku 4x4 pewnie bedziesz mogl sie zalapac na balasta

Damian
  
 
jam nie z W-wy, jam ze 100licy... przyjmiecie?
  
 
Ach te błyskotliwe cytaty - na szczęscie mnie to nie bawi i ich nie wyciągam ze strony adwersarzy . W mordki, buźki , judzące , wyjęte z kontekstu cytaty może bawcie się gdzie indziej.
A i motonews pewnie by sie zagotowało gdybysmy przywołali te z drugiej strony-panowie nie dajmy się zwariować.
  
 
Dawno Goralu proponowalismy ci przerobienie Samarki na 4x4. A i tak, o ile nie zapomniales jestes honorowym ofroldowcem .
  
 
Damian jezeli ta wypowiedz sprowokowala cie to oki przyznaje z cala swiadomoscia konsekwencji ze nie powinna sie tu znalezc ;]

Nom nom bedzie trza poczytac

Goralu:

A ja ze wschodu krainy pieknych jezior sopli i doskonalej samogonki
  
 
Cytat:
2003-11-20 21:25:00, pawel_krakow pisze:
Ach te błyskotliwe cytaty - na szczęscie mnie to nie bawi i ich nie wyciągam ze strony adwersarzy . W mordki, buźki , judzące , wyjęte z kontekstu cytaty może bawcie się gdzie indziej.
A i motonews pewnie by sie zagotowało gdybysmy przywołali te z drugiej strony-panowie nie dajmy się zwariować.




Prosze wskaz jedna moja wypowiedz gdzie obrazilem kogos za to gdzie mieszka, skad pochodzi czy czym jezdzi.
Wskaz jedna moja wypowiedz gdzie komukolwiek wytknalem cos poza pogladami z ktorymi sie nie zgadzam.

Nie zacytujesz takich wypowiedzi.
Uwazam wiec Twoja wypowiedz za oszczerstwo i tyle. I w tym jestes dobry, niestety.

Damian
  
 
Damianie, odpusc to nie jest dzial Klubowy (przez duuze K). Przemek sie wq..l i po co? Takie posty nalezy po prostu olewac. Jak sie powtorza to moderatorzy je wywala. Coz musimy kasztaniarzy scierpiec .
Pozdrowienia
  
 
Macie w sobie jednak to cos
Tem wyciąga moje cytyaty i mówi,ze tego nie robi
Fakt cięzko to pojąć
  
 
Cytat:
Coz musimy kasztaniarzy scierpiec



Boreg a do kogo to sie odnosi bo sie zamotalem ?

Cytat:
Prosze wskaz jedna moja wypowiedz gdzie obrazilem kogos za to gdzie mieszka, skad pochodzi czy czym jezdzi.
Wskaz jedna moja wypowiedz gdzie komukolwiek wytknalem cos poza pogladami z ktorymi sie nie zgadzam.



Tak jak powyzej ;] przeciez mowilem ze to tylko kwestia mojej prywatnej opini ktorej podstawy i motywy juz wyjasnilismy wiec o co be ?

Wybaczcie ale metlik juz mnie lapie ;] wiec odpiszcie
  
 
Cytat:
2003-11-20 21:28:06, -VoDz- pisze:
A ja ze wschodu krainy pieknych jezior sopli i doskonalej samogonki



I tutaj trafiles w sedno . Takie lokalne specjaly bardzo zblizaja , ja na przyklad bardzo polubilem ludzi ze Swietokrzyskiego, po ostatnim zlocie w Gorach Swietokrzyskich, gdzie moglismy sie bardzo blisko i dobrze zapoznac z tamtejszymi lokalnymi trunkami .
Nawet nie wiesz jak mi teskno do ich miodoweczki.
Pozdrawiam "Swietokrzyszczakow"

Damian