Zawieszenie Łady 2107 - Utwardzenie - Strona 31

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nie wiem skąd te części pochodzą, ale nie wydaje mi sie żeby były badziewne. Mam lusterka podgrzewane + kierunki, wycieraczki nowego typu... wszystko z Moskwy i jeżeli chodzi o jakość to jestem baaardzo zadowolony bo nie odbiegają one od "zachodnich" produktów, dlatego składam kolejne zamówienie, tym razem na elementy zawieszenia. Jeżeli ktoś chce kupić coś innego, wystarczy napisać, zapytam i odp. czy da sie to załatwić :]
  
 
Do dowiedz się, proszę, ile kosztowałby kolektor z nierdzewki 4-2-1 do samary 8V. I na tym na razie spasuje, bo mnie narzeczona i tak chce z domu wyrzucić. Zwłaszcza od chwili, kiedy dziś wspomniałem Jej, że chciałbym kupić drugą samarę jako dawcę budy

skończy się to tym, że będę spał na wycieraczce, hehe.
  
 
No wiesz, jak sobie tą drugą ładnie wykończysz to i może nocować się da

Ale wracając do sprawy dało by się załatwić tą nakładke na deske rozdzielczą do Samary (taka jak jest w temacie z tymi częściami)?
I ile by to wszystko wyniosło (nakladka + wysyłki).


Pozdrawiam, Rafał.
  
 
No ja bym był chętny na sprężyny. Tylko jaka cena?
A co do ceny kolektora, to ja za cały wydech 4-2-1 Fi60mm na Węgrzech dałem coś koło 900zł o ile pamiętam


[ wiadomość edytowana przez: sebioza dnia 2008-03-12 00:13:56 ]
  
 
Cytat:
2008-03-12 00:12:55, sebioza pisze:
No ja bym był chętny na sprężyny. Tylko jaka cena? A co do ceny kolektora, to ja za cały wydech 4-2-1 Fi60mm na Węgrzech dałem coś koło 900zł o ile pamiętam [ wiadomość edytowana przez: sebioza dnia 2008-03-12 00:13:56 ]



Dlatego też grzecznie czekam na info od 3zera Bo może dramatyzuję niepotrzebnie, hehe. Jak u braci Madziarów cena będzie zbliżona, niech sobie będzie nawet trochę wyższa, to kupię u nich - raz, że źródło sprawdzone, dwa, że jakoś tak więcej zaufania do nich mam. Ot, płynąca w żyłach każdego Polaka rusofobia

  
 
Podam mu dzisiaj co chcecie i jak tylko sie zorientuje dam znać. Sebioza jakie te sprężyny ?? fabrycznej dł. tylko twade czy krótsze np. -30mm. Konkretnie prosze
  
 
Witam.
Mam ceny poszczególnych cześci:
Sprężyny:
-fabryczna dł. twarde - 107 pln/para
-długość: -30 / -50 / -70 / -90 mm : 260 pln/kpl. (4szt.)

Amortyzatory gazowe - 455 pln/ kpl.

Rozpórka (2107) - 53pln/szt.

Nakładka na deske do samary o nr. 0221 dla 2108-09 - 78pln/szt.

Kolektora z KO niestety nie ma

Jest możliwość kupienia kutych felg do łady od 13" do 15" ceny orientacyjne podam w najbliższym czasie.

Do wszytkiego trzeba doliczyć koszt wysyłki. Dokładnie z Bełchatowa (czyli ode mnie) do Was.
Wydaje mi się że nie są to straszne ceny a wręcz przeciwnie, są one niskie.
  
 
Jeżeli ktoś sie zdecyduje na coś, proszę o podanie w tym poście konkretnie co chce i ile sztuk.
  
 
Ja byłbym chętny na tą nakładkę do Samary.

Nie wiem ile to by dokladnie wazylo ale jezeli mniej niz 5kg to chyba przesyłka zmieści sięnawet w granicach 20zł (no chyba, że masz zamiar wyslac to jakims kurierem albo cos to prosil bym wczesniej o jakies koszty tych wysylek).


I w jakim czasie moglbym się spodziewać jakiejś odpowiedzi co jak i gdzie?


Pozdrawiam, Rafał.

[ wiadomość edytowana przez: Rafael_Black dnia 2008-03-15 15:08:02 ]
  
 
Nakładka do samary -biorę na pewno!!!!!
Jaki byłby przewidywany czas realizacji zamówienia???

[ wiadomość edytowana przez: andrzej_krakow dnia 2008-03-15 16:38:32 ]
  
 
na sprezyny bede chetny ale troche pozniej, co to za amory? jaka charakterystyka? i co to za rozporka?
  
 
A ta rozporka to w ktore miejsce ? Jak to wyglada ? Moze widziales ?
  
 
Staram sie na bieżąco wszystko ustalać, więc tak:
Rozpórka wygląda tak, czyli jest na przednie kielichy.
Amory są gazowe i do twardych sprężyn. Na dziś dzień tyle wiem w tej sprawie. Czas realizacji... Kolega powiedział ze planuje na 20 Kwietnia zjechać do Polski, także jest jeszcze troszke czasu.
  
 

po prawej amorek z citroena berlingo. Tłumienie w obie strony. Żeby założyć do łady trzeba ostro przyciać sprężyny.

Nie dobija, jest bardzo bardzo twardo!
Polecam
  
 
Straaaasznie nisko siedzi...

DEx
  
 
no i gdzie sie ta rozporke niby wsadza jak tam silnik jest normalnie?
  
 
Wiem ale nie dobija. Tylko koło to tyłu poszło.
  
 
Faktycznie...wcześniej tego nie widziałem....nie wiem czy to dobry pomysł z tym amorkiem....

DEx
  
 
To jeszcze ja Cię pomęczę - rozpórka przedniego zawieszenia do samary. Najlepiej z śrubą rzymską.
  
 
Widzialem taka rozporke w estoni- mowa o klasyku.
Rozporka Przod Klasyk
Ta rosyjska nie wyglada na mocna- ale byc moze jest zrobiona z odpowiedniego materialu, ktory sprawdza sie rewelacyjnie.
Z mojej dyskusji na ten temat, wynika ze nie jest to rewelacyjne rozwiazanie- najlepiej zeby nie szlo to po grodzi ogniowej(gdzies wegierskie widzialem takie wlasnie) a poza tym, trzeba miec podluznice wzmocnione zeby dalo to zamierzony efekt sztywnosci przedniego zawieszenia.
Prawie kazdy jezdzi bez- i tez jest ok.
Lepszym rozwiazaniem wydaje sie byc drugi stabilizator na wahacze.