Kilka wątpliwości - lpg - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Raczej pod spodem

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
Dunix: czy jest jeszcze jakas mozliwosc wyciagniecia syfu z parownika?na analizatorze przy ustawieniach reaguje idealnie


Bialy: Co Ty polonista jestes??
  
 
Heh "żartnąć" se niemozna ? Przecie wiadomo o co chodzi

-----------------
--- Biały ---
ten zły admin
  
 
Taaak juz sie nie tlumacz...

A wracajac do tematu jak zrobic zeby przeczyscic parownik bez rozkrecania???
  
 
Oprócz spuszczenia syfu przez śrubkę spustową ,bez rozkręcania to niewiele da się zrobić

[ wiadomość edytowana przez: Dunix dnia 2003-12-10 23:57:54 ]
  
 
Z tego co zuwazylem i podejzewam,to nie mam tej srobki spustowej.Czy mozliwe zeby auto jezdzilo bez niej??
  
 
Co mi powiecie o firmie ZAVOLI bo taki mam parownik???
  
 
Klubowicze
Wczoraj odebralem samochod po regulacji zaplonu - na benzynie dziala super, wreszcie nie dzwoni, chociaz mam troche za niskie obroty - okolo 700. Naotmiast na gazie jak uruchomilem to w ogole nie chcial jechac. Odkrecilem troche srube regulujaca mieszanke gazu i jest lepiej ale nie moge ustawic mu obrotow. Ma na gfazie jakiesz 600 a ostatnmio nawet nizsze i silnik gasnie. Sruba na parowniku juz sprawdzona - nic nie daje. Wiem ze jest jeszcze druga sruba regulacyjna w parowniku - kreci sie nia kluczem imbusowym. Czy ona rowniez reguluje w jakis sposob obroty silnika ?
Pozdrawiam
  
 
na bezynie ustaw go na jakies 1100 obr. sruba w gazniku ale ta na przepustnicy. wtedy pruboj na gazie.
  
 
Witam

Mam następujący problem
W moim DF ssanie nie reaguje jeżeli chodzi na gazie(LPG), a jak się nagrzeje to już jest ale tylko 1300obr/min Co mam z tym zrobić? Jechać do gazowników bo jeszcze jest na gwarancji?
  
 
Podczas pracy silnika na gazie nie używa się ssania. Jest ono tylko do benzyny.
  
 
Dzieki, czyli odpalać na benzynie?
Ale nie dawno wszystko było Ok i ssanie było na gazie