Mam fiata 125p diesel

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
mam fiata diselka jest wspanialym autkiem postaram sie przyjechac na zlocik w gliwicach 20.12.2003 mysle ze bedzie wiele wspanialych maszyn [B]fiata[/B]
  
 
Zapraszamy. A swoją drogo to nie słyszałem o fiacie dieselu jaki to motor chodzi o pojemność i producenta
  
 
Cóż to za silniczek tam wrzuciłeś do tego kanta?? Przyznaj się!!
  
 
juz kiedys o takim slyszalem ale mial silnik diesla 1.6 z VW Golfa
  
 
a nasz nowy kolega narazie nie chcę się przyznać co napędza jego rakietę
  
 
eee....bandit przeciez powiedzial.....olej napendowy
  
 
Ale pytaliśmy konkretnie
  
 
Tata mi mówił że kiedyś jak paliwo było na kartki to sobie ludziska montowali dieselki od VW Golf 1.6 bo olej napędowy był bez kartek
  
 
Polak potrafi.. ciekawe jak Ci to chodzi stare diesle superszybkie nie były
Powiedz co to za silnik!!!
  
 
No ale wiesz wtedy w tamtych czasach nie o predkosc chodzilo człowiek byl zadowolony ze mial swoje 4 kolka i mogl nimi jechac. Przeciez anomalia jakie byly na gieldzie Moi rodzice sprzedali 4 lettniego Malucha wtedy niz cena urzedowa nowego. No to zrób cos takiego dziś kup auto w salonie i sprzedaj je drożej po roju Nauczylismy sie kombinować
  
 
to fakt!! typowe lowridery ale dziś zdało by sie coś szybszego no i ciekawe jak mu tam rama trzyma bo chyba do takich drgań silnika jakie miały diesle to przygotowana nie była
  
 
A tego to nie wiem kolega miał taki silniczek w swoim Dfie ale wyjechał do Reichu wrócił Oplem Kadettem Kombi silnik sprzedał Fiata oddał na złom potem przyszedł komornik zabrał mu Opla i kupił osbie DF za 500 zeta benzyna /gaz. Ale tym dieselkiem troche jeździł
  
 
za 500zł qrde że ja takiego nie umiem znaleźć
  
 
Przyjedź do 3 miasta to dostaniesz piszaze sa w stanie idealnym, chyba na Śląsk nim dojedziesz
  
 
Scooby ja bede mial fiata do sprzedania za jakis czas za 500pln,nawet mam jego fotkichcesz?
  
 
to są jego fotki :






  
 
wlasnie ta fiacina bedzie do wziecia za 500plnza jakies dwa miechy
  
 
jestem na 75 % zdecydowany
  
 
A ten co w tle stoi też do sprzedania?
  
 
ale ten pan co ma tego DF diesla mógłby sięodezwać. Alan weź go pogoń.