Grudniowy zlot mazowiecki - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
i'll do my best - powiedzial po węgiersku stary dziadek Pagana!
  
 
2 spoty - jestem za.

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
i to (spot) i tamto (wigilia) mi pasuje (tylko nie niedziela!!!).

pozdrawiam
  
 
i to (spot) i tamto (wigilia) mi pasuje (tylko nie niedziela!!!).

  
 
panie i panowie, ustalamy date na 14ego i z ta wiadomoscia podziele sie z zastawiarzami na dniach. jojo zawiadomi ptk mazowsze. start zlotu- godz. 10ta fabryka norblina. o 12tej spotkanie z zastawiarzami na parkingu przy geancie FORT WOLA na polczynskiej (tam gdzie ostatnio spotkalismy sie z ptk) i po zbiorce pojedziemy na ekogreen. (bez nas tam nie trafia
okolo 16tej pojedziemy do otrebusow do muzeum mikiciuka i po nim do knajpy na pomidorowa z ziemniakami
  
 
Nie znoszę zupy pomidorowej.
  
 
Vox populi, vox Dei jak to mawiali ci madrzejsi niech bedzie wigilia w sobote chociaz mnie obedra ze skory.Jakis podzial obowiazkow czy top pozniej?? . Spot 14 super bede ale z przerwami wycieczka na state , moze nawet wlasnym autem.

Venus
  
 
Cytat:
2003-11-24 10:34:47, Grzech pisze:
Nie znoszę zupy pomidorowej.



to dostaniesz czernine!!!!
  
 
Cytat:
jojo zawiadomi ptk mazowsze. start zlotu- godz. 10ta fabryka norblina. o 12tej spotkanie z zastawiarzami na parkingu przy geancie FORT WOLA na polczynskiej (tam gdzie ostatnio spotkalismy sie z ptk) i po zbiorce pojedziemy na ekogreen. (bez nas tam nie trafia
okolo 16tej pojedziemy do otrebusow do muzeum mikiciuka i po nim do knajpy na pomidorowa z ziemniakami


Czuje sie powiadomony
I trafiłbym sam na ecogree ;P
  
 
To chodzi o kolegów z klubu Zastawy.
  
 
Oficjalnie powiadomie PTK Mazowsze

a może poinformować chłopaków z LKP? Było by fajnie


[ wiadomość edytowana przez: Jojo dnia 2003-11-24 23:00:37 ]
  
 
Świetny pomysł. Powiadom ich.
  
 
Trzeba jeszcze zaprosic skodziarzy... OLO ma sie tym zajac. Oj, szykuje sie multi spot
  
 
chyba trzeba zmienic tylut na super mega miedzykllubowy zlot grudniowy na mazowszu. A kto powiedzial Furiatom??Zapomnieliscie pewnie.

Swoja droga niezla jazda FSO AK;FSO PTK;Zastawa, F&F; Skoda i Łada... niezly bajzel sie szykuje.
  
 
wiem ze skodowskie coupety spotykają sie praktycznie co tydzień. Zostaną zaproszeni.

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
swietny pomysl z furiatami, skodziarzami i ladziarzami. moze zmienimy troche program. na ekogreen bedzie malo czasu i miejsce troche straszne jak z terminatora 3.
  
 
To mi zaczyna wyglądać na zlot pod hasłem: "Posiadacze aut z RWPG łaczcie się!"
  
 
A czy istnieje klub miłośników Dacii ??
  
 
Cytat:
2003-11-25 13:53:15, FSO125 pisze:
A czy istnieje klub miłośników Dacii ??



buehehehehehehehehehehe!
  
 
A ty Pagan nie kcesz założyć klubu tarpana?