Pytanko a propos ogrzewania i nie tylko

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
odpada mi klapka ktora znajduje sie pod nagrzewnica, taka kwadratowa troche, przez nia duzo ciepła ucieka mi pod nogi i nie wiem jak ja domknać? Drugie pytanko: po lewej stronie deski rozdzielczej z tylu jest takie male podobne do zębatki plastkowe pokrętło , czy możecie mi powiedzieć do czego to jest, bo pojęcia nie mam, a i jeszcze co moze byc przyczyna ze z prawej strony leci chłodniejsze powietrze niz z prawej, wszystki te rurki od ogrzewania sa całe. Thak you from the mountain za odpowiedź.
  
 
Żeby tak działała wyszukiwarka...
  
 
to pokretło to regulator predkosci dzialania wycieraczek...
  
 
Dzięki za odpowieź odnośnie pokrętła. A co do ogrzewania to nie znalazłem przez wyszukiwarke tego o co sie pytałem
  
 
To pokretlo za konsola srodkowa z lewej to regulator przerwy pracy wycieraczek. Krecisz w gore przerwa mniejsza, w dol - wieksza. Dziala to oczywiscie po wlaczeniu trybu przerywanego pierwszym od gory przyciskiem na konsoli srodkowej.

Pozdrowka
Adamus
  
 
dołącze się do posta bo wyszukiwarka jeszcze nie działa.
Zauważyłem coś dziwnego
Od paru dni nie urzywałem dmuchawy i wszystko było ok nawet parownik nie zamarzał.
A dziś załączyłem dmuchawę i nagle termometr temperatury szybko poszedł w góre na jakieś 95 stopni a powietrze leciało zimne po czym po chwili temperatura spadła do jakiś 50 co to może być

[ wiadomość edytowana przez: rekrut dnia 2003-11-22 09:28:03 ]

[ wiadomość edytowana przez: rekrut dnia 2003-11-22 09:29:16 ]
  
 
Panowie czy nikt nie wie ???
  
 
Halo jest tu kto czy ktoś wogóle widzi moje pytanie bo od 2 dni żadnego odzewu
  
 
odświerzam posta
  
 
Termometr temperatury - chodzi o temperaturę silnika??
  
 
ja mam tylko 1 termometr w poldku ten standardowy
  
 
Cytat:
2003-11-21 16:40:22, adamus pisze:
To pokretlo za konsola srodkowa z lewej to regulator przerwy pracy wycieraczek. Krecisz w gore przerwa mniejsza, w dol - wieksza. Dziala to oczywiscie po wlaczeniu trybu przerywanego pierwszym od gory przyciskiem na konsoli srodkowej.

Pozdrowka
Adamus



Cholera,a ja nie wiedzialem jak wlaczyc tryb przerywany .Dzieki Adamus
  
 
Co prawda nie znam sie za bardzo ale może masz gdzieś zwarcie i ci wskaźnik wariuje po prostu