Oświetlenie całego podwozia w POldku

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ja mam pytanko czy widzieliście poldka oświetlonego od spodu na tzw "UFO" Jak to wygląda ?? bo właśnie się zastanawiam czy kupić na allegro dużo jest tego do sprzedania ale ja mam zwykłego poldka i poprostu nie wiem jak to bedzie wyglądać nie mam aniszyb przyciemnienionych ani nic ale tak wpadłem żeby mozę to kupić doradźcie jak to wyglada i czy się opłaca?? i czy akumulatora mi bardzio nie zje ??
  
 
cóż zacznijmy od tego że używać tego bedziesz mógł only na parkingach(firma na P sie doczepia) wiec akumulatora Ci nie zje po 2 wytrzymałość tych sprzetów z allegro mnie nie przekonuje...
wiec wydaje mi sie że lepiej kupić coś do środka jakaś gałka zmiany biegów lub audio..bo pomimo tego że bedziesz miał podświetloną bryke to i tak każdy kto przyjdzie to zobaczyć z bliska machnie reką jak nie zobaczy innych zmian!!
  
 
Wiesz wedlug mnie to juz przezytek podswietlanie od spodu , po drugie mozesz miec problemy z glinamia nie lepiej zrobic podswietlany silnik ?? Wlasnie sam o tym mysle
  
 
HM mnie taka jazda po parkingu z włączonym tym nie fascynuje jednak chciałem na to panienki wyrywać więc może przemyśle nad czymś innym może świecące wentylki co o tym sądzicie??? A mozę kupić zimówki na poldka
  
 
Jeśli nie ma się za dużo kasy i trzeba coś wybrać, to uważam że lepiej kupić jakiś wypas do środka poldka, albo zrobić coś na zewnątrz bardziej widocznego- bo podświetlony dół widać tylko gdy jest ciemno no i jeżdzić z włączonym nie możesz( akumulatora napewno Ci nie zje) No ale jeśli masz gdzie się tym pochwalić i masz kasę...MI osobiście bardzo się pdoba podświetlony spód. Widziałam wielokrotnie takie UFO i wygladało odlotowo
  
 
no akurat kasy to nie mam bardzo
  
 
No to jeśli za dużo nie masz, a masz dylemat co wybrać, to lepiej zdecyduj się na coś bardziej potrzebnego, a podświetlenie zawsze zdąrzysz później zrobić jesli jeszcze Ci się będzie podobało.
  
 
jak chcesz to ci wysle zielone wentylki
  
 
ZA FReE ?? A Ile chcesz w takim razie ??
  
 
Alan kto ci szybki przyciemniał ?? SAm przyciemniałeś folią ?? Iel cię wyszło
??
wyciągałes szyby ??
  
 
Tio wysyłaj za free zobacze jak to działa i wygląda a potem opisze instrukcje założenia na łamach naszej stronki A tak serio to ile chcesz i ile sztuk masz ?? OB widziałem klienta który miał tylko 2szt z prawej strony i było widać z chodznika ze mu się świeci ale z drugiej stronyu nie miał wcale
  
 
Po pierwsze to z glinami sa problemy jak sobie jedziesz ulica i masz włączone podswietlenie, ale jak sobie stoisz na parkingu to nic nie zrobią. Wygląda to extra widziałem w zeszłym roku w Toruniu na ATS DF-a i Poldka od Basera z takim podswietleniem. Ja sobie zrobie, mam pomysł musze go dopracować bo na oryginały jarzeniówki mnie nie stać bo to wydatek koło 2 tyś żł. Natomiast te z Norauto odradzam na podwozie bo pekają, ja mam podswietlonego grilla i wygląda fajnie. A silnik tez sobie podswietle jak go sobie wyremontuje i pomaluje jak Alan kto wie moze na wiosne