Poza asfaltem w Wawie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
A więc było to tak:
Chciałem sobie przetestować oponki poza asfaltem bez wyjeżdżania z miasta, więci wziąłem mapę. Na Wilanowie (na wyskosci pałacyku, ale po drugiej stronie jeziorek zalewowych, gdzie zwiedzający nie mają wstępu) znalazłem całkiem fajne - w każdym zrazie z pewnością atrakcyjne widokowo - miejsce. Nie ukrywam też, że będąc kiedyś w parku wilanowskim z rodzinką zauważyłem po drugiej stronie jakiegoś gościa posuwającego gazikiem, którego troszkę podrzucało, jakby miał duużą czkawkę, więc i tak od pewnego czasu chciałem się przekonac jak tam jest z tej "drugiej strony" . I jest fajnie. Nie jakiś tam wielki teren; można toto - jak się uprzeć - przejechać pewnie osobówką (choc są miejscami dość duże dziury i można się łatwo zakopać, szczególnie w taką jak dziś, deszczową pogodę), ale po prostu sympatycznie. Są też małe ruinki i pola, i las, i woda.

Aaaa... przy wjeździe było coś o drodze wewnętrznej i chyba stał jakiś znak zakazu wjazdu, ale taki niewymiarowy, malutki więc go nie zauważyłem

Jesli ktoś zna jakieś ciekawe miejsca, gdzie można wyskoczyć na godzinkę i się "nieasfaltowo" przejechać , to niech ten ktoś się podzieli informacjami z Kolegami. Wydaje miś się, ze w obrębie Wawy (lub zaraz pod Wawą) można znaleźć wiele takich ciekawych miejsc .

[ wiadomość edytowana przez: Mariusznia dnia 2003-11-19 16:59:34 ]
  
 
Mariusznia - oznacz to lepiej jako wątek dla klubowiczów bo zaraz doczekaz się "odpowiedniego" komentarza.
Inaczej gość będzie męczył klawiature i nas wszystkich
 
 
Mariusznia?

Zrob to lepiej, jak kaze "Kuru" off roadu i LKP razem wzieci ....

p67
 
 
Kolo mojej pracy (Al. Jerozolimskie vis a vis Carrefoura) sa bardzo fajne tereny - budowy wokol, bloto po osie, dziury takie, ze mozna skakac - po co wyjezdzac za Warszawe, jak na glownych ulicach sa swietne offroadowe szlaki ...
  
 
Cytat:
Kolo mojej pracy (Al. Jerozolimskie vis a vis Carrefoura) sa bardzo fajne tereny - budowy wokol, bloto po osie, dziury takie, ze mozna skakac


A i tzw. dzwona tez mozna zaliczyc ... . I oby nie w parkingowego.

p67

 
 
Cytat:
Wydaje miś się, ze w obrębie Wawy (lub zaraz pod Wawą) można znaleźć wiele takich ciekawych miejsc .


W szczegolnosci polecalbym parkingi na suchym i asfaltowym podlozu, zacienione jednoczesnie w lecie a w zimie chroniace przed deszczem, sniezyca i blotem.

p67

zmien temat, bo chlopaki cie "zajebia" krancowo i bez opamietania.
 
 
Cytat:
2003-11-19 17:18:47, Anonymous pisze:
A i tzw. dzwona tez mozna zaliczyc ... . I oby nie w parkingowego.

p67



Tak, oczywiscie masz racje . Dzwona tez tam zaliczylem... ...i to wcale nie z parkingowym...
  
 
Ale z budka parkingowego ...

p67 i pozdrawiam
 
 
Cytat:
2003-11-19 17:02:47, Anonymous pisze:
Mariusznia - oznacz to lepiej jako wątek dla klubowiczów bo zaraz doczekaz się "odpowiedniego" komentarza.
Inaczej gość będzie męczył klawiature i nas wszystkich



Wow/łał -> nie wiedziałem nawet, że jest taka funkcja . Człowiek cały czas się uczy . W sumie są sytuacje, kiedy taki filtr by się przydał, szczególnie, jeśli ktoś wyproszony jednymi drzwiami pcha się anonimowo drugimi (i to w niezmienionej, złośliwej formie ). Wplątywanie się w bezsensowne dyskusje jest już po prostu nudne (ale... eee... świerzbi mnie palec ).

Jednak teraz to chyba już nie mam takich prerogatyw, coby toto odpowiednio oznaczyć... To już chyba tylko moderatorzy...
  
 
Cytat:
2003-11-19 17:27:31, Anonymous pisze:
Ale z budka parkingowego ...

p67 i pozdrawiam


Nie, budke przestawilem na innym parkingu . I w dodatku nie byla to budka parkingowego tylko skrzynia z piaskiem ciecia .
A pod praca zaliczylem pieknego dzwona z pezocikiem (z jego winy - ludzie kupuja "bezpieczne" samochody i mysla, ze ABS dziala na lodzie :lol. Kilka dni wozilem na grillu dyndajace sie czesci jego zderzaka. Wygladalo super!!!
  
 
Post zostal usuniety, jak nie wnoszacy nic do dyskusji.

[ wiadomość edytowana przez: boreg dnia 2003-11-20 11:40:07 ]
  
 
Post zostal usuniety, jak nie wnoszacy nic do dyskusji.

[ wiadomość edytowana przez: boreg dnia 2003-11-20 11:42:06 ]
  
 
Post zostal usuniety, jak nie wnoszacy nic do dyskusji.

[ wiadomość edytowana przez: boreg dnia 2003-11-20 11:43:08 ]
  
 
Post zostal usuniety, jak nie wnoszacy nic do dyskusji.

[ wiadomość edytowana przez: boreg dnia 2003-11-20 11:43:55 ]
  
 
Post zostal usuniety, jak nie wnoszacy nic do dyskusji.

[ wiadomość edytowana przez: boreg dnia 2003-11-20 11:44:34 ]
  
 
Może zakończylibyśmy ten wątek co? Proponuję aby nikt już w nim nic nie pisał bo po co się wzajemnie denerwować.
Andrzej
  
 
Panowie, dyskusja zeszła do poziomu gruntu. Jeśłi chcecie się nawzajem powypieprzać z klubu, to proszę na privie. Dotyczy to wszystkich.
EOT
  
 
Goralu, napisz do Deamona aby usunal moje konto z tego forum. niech Pawel poczuje sie lepiej. Pa...
  
 
Cytat:
1. I w dodatku nie byla to budka parkingowego tylko skrzynia z piaskiem ciecia .
2. A pod praca zaliczylem pieknego dzwona z pezocikiem



ad1. W sumie i tak rozmawiamy o czlowieku hihihihi.

ad2. peżocina to tez zagraniczne auto, tak jak Niva !!!
Cytat:
Goralu, napisz do Deamona aby usunal moje konto z tego forum. niech Pawel poczuje sie lepiej. Pa...


Eee ... napisze cos, bo moze ma to zwiazek, a chcialbym aby byla jasnosc.
Swoje konto Przemek67 sam usunalem wysylajac stosownego mail-a do Deamona. Troche to trwalo, zanim zostalo zlikwidowane, a trwalo okolo tygodnia po wykluczeniu z LKP. Tylko Deamon ma wladze i sposobnosc aby to uczynic, bowiem LKP tam juz nie siega, bo nie dosiegnie.

to tyle i pozdrawiam,
p67

PS. A zeby usunac mojego posta o "Kuru" off road-u i o tym, ze nic nie wnosi ...
 
 
Juz do Deamona pisalem. Ale pewnie jest bardzo zajety... ...coz jest to ciezka harowka. Moze interwencja Gorala pomoze...
Pozdrawiam
boreg