Spot w Bydgoszczy - NOWE POMYSŁY:-)) - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No i jak tam chłopcy radarowcy z FSO przygotowania na niedzielę ?? Nas czyli OKP będzi tylko czworo a od Was ?? Jak byśmy się trochę spóźniali na 10:45 to poczekajcie za nami jednak postaramy się być punktualni.
pozdrawiam i do zobaczenia w niedzielę
  
 
Lafaar, no co Ty??? Smutno bedzie bez Ciebie.
Tomek proszę o dostarczenie czeczuna na spot
No i zapowiada się spot FSO/Opel.No i bardzo fajno - byc może zawita mój kuzyn swoim Recordem .
Do zobaczyska w niedzielę!
Aha,jeszcze jedno: jeżeli chcecie ognisko trzeba wziąć jakoweś kiełbaski, no i ogólnie ciepło się ubrać.


[ wiadomość edytowana przez: kaovietz dnia 2003-12-12 16:23:42 ]
  
 
Powiem wam fajna ta wasza Bydgoszcz. Byłem dzisiaj, ale charmonogram tak napięty że ledwo na pociśg powrotny zdążyłem. Byłem w jakimś zespole szkół ekonomicznych na Głowackiego a Gajowej, z dworca jechałem autobusem nr 60. Denerwuje mnie tylko jedno, za duze odstępy pomiędzy przystankami, ma to swoje tez plusy autobus mniej sie zatrzymuje, ale ja jestem przyzwyczajony do częstszych przystanków. Mam pytanko, u was są wogóle tramwaje, bo coś koło dworca tory są, ale chyba dość dawno nie używane i z ubytkiami. Ale ogólnie fajowe miasto. Pozdrawiam wszystkich bydgoszczan.
  
 
Cytat:
2003-12-12 16:19:04, kaovietz pisze:
(...)
Aha,jeszcze jedno: jeżeli chcecie ognisko (...)


Jak ostatnio urządzaliśmy ze znajomymi w Myślu ognisko to nas Honkerem jakieś leśniki gonili, mimo że na moje to było 50m od lasu . Ale co ja się tam znam
  
 
Spoko, jednak mogę w niedzielę być.
Ale mam prośbę: jeśli się okaze, że nie mam czym pojechać to jest szansa, że ktoś da radę nas podrzucić (żonka + ja) ???

Ostatecznie dam znać jutro wieczorkiem czy bede mial czym dojechac.

  
 
Czeczun nie odpowiedział na priv ani wiadomość na GG więc chyba jednak zabiorę Lafaara i jego Drugą Połowę

Wygląda chyba na to, że będziemy jedyną ekipą z Torunia - no cóż...

Do zobaczenia w Bydzi
Szczegóły wyjazdu omawaim już z Lafaarem na priv.

Kaovietz - na pewno przyjadę, ale w razie czego poczekaj

Na priv posłałem Ci mój mobile phone number.
  
 
Cytat:
2003-12-13 15:11:28, t_kucyk pisze:
Wygląda chyba na to, że będziemy jedyną ekipą z Torunia - no cóż...



Niekoniecznie.
  
 
Cytat:
2003-12-12 21:05:58, Mebig pisze:
(...) Byłem w jakimś zespole szkół ekonomicznych na Głowackiego a Gajowej, z dworca jechałem autobusem nr 60. (...)



No to przejeżdżałeś przyjacielu obok mojej szkoły - jeden przystanek wczesniej niż do "ekonomika". Zaraz za przystankiem po lewej stronie jest szkoła, na dachu pomarańczowo-zielony (kameleon) "Garbi" - zauważyłeś coś takiego?. 60-ka skręca tam w lewo i jedzie wzdłuż tej szkoły, potem skreca w prawo i jest ekonomik .


Kao, Tomek - jak będziecie jechać z Fordonu? Możemy się spotkać po drodze gdzieś w centrum?? Smigniecie Gdańską czy dookoła?
Wprawdzie wczoraj odpaliłem maszynę ale dużo nie pojeździłem i nie wiem czy bez problemów mi się uda dokulać .

Jak ktoś posiada szczelinomierz to prosiłbym żeby przywiózł go na jutrzejszy spocik .
  
 
Cytat:
No to przejeżdżałeś przyjacielu obok mojej szkoły - jeden przystanek wczesniej niż do "ekonomika". Zaraz za przystankiem po lewej stronie jest szkoła, na dachu pomarańczowo-zielony (kameleon) "Garbi" - zauważyłeś coś takiego?. 60-ka skręca tam w lewo i jedzie wzdłuż tej szkoły, potem skreca w prawo i jest ekonomik



Wiem ze mijałem stacje kontroli pojazdów, ale nie zwróciłem uwagi czy była tam jakaś szkoła, tzn budynek tej stacji wyglądał jak szkoła, moze to samochodówka była. A spędziłęm w tym ekonomiku od 9 do 15, i tylko przerwa na obiad w jakiejś stołówce/barze zaraz za szkołą koło przystanku, ale żarcie mi nie odpowiadało i wcinałem zapiekankę we Frytolandzie (chyba tak sie pisze).
  
 
Heh,w związku z okrrrroooppną pogodą oczywistym jest,że ogniska nie budjet Chyba,że ktoś przywiezie suche drewno .Tomek - będę czekał na Was,na pewno nie ucieknę.
Race - jedziemy przez Zamczysko - z Fordonu najbliżej i najwygodniej(odpada przejazd przez miasto).Spotykamy się od 10:45 na parkingu przy pętli tramwajowej.
Do zobaczonka!
  
 
Dokładnie - stacja kontroli pojazdów jest w naszej szkole, niedługo będę tam męczyć Kanta. Muszę tylko zrobić tylnie hample bo nie bedzie czego badać. Mam nadzieje że podłużnice mi nie popękają przy sprawdzaniu amorów .
Frytoland najlepszego żarcia nie serwuje akurat, ale jeszcze nikt się nie potruł.
Następnym razem jak bedziesz sie wybierał do Bydzi to daj znać, może coś zorganizujemy . A może mamy tu wspólnych znajomych .
Szkoda że nie wypadł Ci ten przyjazd podczas spotu regionalnego...
  
 
Cytat:
2003-12-14 00:18:52, kaovietz pisze:
Tomek - będę czekał na Was,na pewno nie ucieknę.

Do zobaczonka!



Spoko, dzięki
Do zobaczenia!
  
 
Cytat:
2003-12-13 20:07:52, Race_D pisze:
Kao, Tomek - jak będziecie jechać z Fordonu? Możemy się spotkać po drodze gdzieś w centrum?? Smigniecie Gdańską czy dookoła?
Wprawdzie wczoraj odpaliłem maszynę ale dużo nie pojeździłem i nie wiem czy bez problemów mi się uda dokulać .

Jak ktoś posiada szczelinomierz to prosiłbym żeby przywiózł go na jutrzejszy spocik .



Wiesz, ja będe jechał za Kaovcem także jeśli postanowi pojechać 30km naokoło Bydgoszczy to pewnie nawet sie nie zorientuję - znam tylko pare miejsce w Bydzi

Szczelinomierza nie mam - chyba że suwmiarka Ci wystarczy
  
 
Ale pogoda - brrrr!A miał być snieg i w ogóle wypas Ale cóż ja już do spociku przygotowanym,szkoda,że mi się autko ugnoi w drodze a tak go ładnie umyłem...Od 10:00 będziemy z Agą czekać na Was na stacji.
Race-szczelinomierz mam
  
 
Cytat:
2003-12-14 02:09:40, Race_D pisze:
Dokładnie - stacja kontroli pojazdów jest w naszej szkole, niedługo będę tam męczyć Kanta. Muszę tylko zrobić tylnie hample bo nie bedzie czego badać. Mam nadzieje że podłużnice mi nie popękają przy sprawdzaniu amorów .
Frytoland najlepszego żarcia nie serwuje akurat, ale jeszcze nikt się nie potruł.
Następnym razem jak bedziesz sie wybierał do Bydzi to daj znać, może coś zorganizujemy . A może mamy tu wspólnych znajomych .
Szkoda że nie wypadł Ci ten przyjazd podczas spotu regionalnego...



Wiem, szkoda ze nie na spot, no ale musiałem być na konkursie z rachunkowości, zostałem wytypowany ze szkoły n akonkurs w którym startowało 49 szkół z Polski. Może następnym razem trafie bo koleny konkurs szykuje się w Toruniu, ale czy na niego pojade to się okaże jak wypadły eliminacje.
  
 
Spot bydgoski zakończony
Glowna atrakcja byla mobilnosc imprezy (3 miejsca )
Troche nie dopisala frekfencja - z poczatku bylo nawet wiecej opli niz produktow FSO
Pozdrowienia dla wszystkich uczestnikow
inS
  
 
No niestety tym razem troszeczkę "daliśmy ciała", ale nie dziwię się nieobecnym - pogoda skutecznie odstraszała od wystawienia nosa na dwór.Ale i tak było miło Właściwie sądząc po frekwencji to OKP gościli nas, a nie my ich....Biorę się za pisanie relacji.Fotki już wysłałem do GDA.Pozdrawiam wszystkich obecnych,kao.
  
 
Cytat:
2003-12-14 13:30:30, inSynier pisze:
Spot bydgoski zakończony
Glowna atrakcja byla mobilnosc imprezy (3 miejsca )
(...)


To dlatego nie mogłem Was znaleźć. Z tego co widzę to chyba się szybko rozjechaliście. No trudno - siła wyższa, a spot nie dla spóźnionych widać . Ale przynajmniej zwiedziłem cały Myślęcinek, odnalazłem "biały plac" na którym kiedyś męczyłem z kumplem jego starą beemke - kiedyś tam chyba było równiej . Czekam na fotki - chociaż to pozostało .
  
 
Race - my właśnie mniej więcej od 12:20 - 13:10 byliśmy na "białym placu" w Rynkowie.Mi niestety padła bateria w telefonie,bo wcześniej prowadziłem dłuższą pogawędkę z czeczunem ,a zapewne dzwoniłeś.No szkoda,że tak wyszło,ale pewnie widziałeś,że wszystko tam rozryli i pierwotne miejsce spotu sczezło .Ale placyk jest w porządku - można tam jeszcze coś zorganizować w przyszłości.Pozdro!
  
 
joł joł chłopaki jak byście mieli jakieś fotki ze spotu z bydzi moglibyście przesłać mi na e-maila: mbrzytwa@poczta.onet.pl
pozdr.