Spot w Bydgoszczy - NOWE POMYSŁY:-))

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zakładam wątek już teraz,aby ustalić z Wami wszelkie szczegóły jak i termin.Mianowicie rozmawiałem wczoraj z Domelem i "urodziło" się kilka pomysłów:
1.Termin - wiadomo,że wg.planu powinniśmy spotkać się 21.12 ale jest to okres przedświątecznej gorączki i części z nas mogłoby po prostu nie być .Zatem proponuję Wam 7.12(chyba ciut za wcześnie) lub 14.12.Są to oczywiście niedziele.
2.Zastanawialiśmy się nad miejscem spotkania i padła propozycja Myślęcinka.Bydgoszczanie na pewno wiedzą co i jak, niezorientowanym dodam, że jest to tzw."Leśny Park Kultury i Wypoczynku" .Mnóstwo lasów i ciekawych miejsc.Dziś podjadę tam poszukać jakiegoś porządnego parkingu, na którym możnaby sobie pośmigać po ewentualnym śniegu .
3.Czy nie wydaje się Wam,że nasze spoty są troszkę krótkie?Co powiecie na bardziej "rozbudowane" spotkanie?Domel wymyślił "zimowe ognisko" myślę,że pomysł jest przedni?Trzeba tylko ciepło się ubrać i można na spokojnie pogadać, upiec kiełbachy,pośpiewać kolędy itp.
Co sądzicie o takich pomysłach?
pozdrawiam,kao.
  
 
pomysł nie jest zły,
jeśli chodzi o termin to wolałbym 14.12 bo 7.12 mnie nie bedzie (bede biegał na orientację po lesie )

proponuje jeszcze kilka atrakcji, np: kulig, pieczenie prosiaka, polowanie na zające, budowanie igloo na czas, itp

Pomyslcie jaka super bylaby relacja z takiego spotu

[ wiadomość edytowana przez: Lafaar dnia 2003-11-25 15:57:27 ]
  
 
Jestem za
Zarówno 7 jak i 14 mi pasują na dzień dzisiejszy

Pozdrawiam.
  
 
Cytat:
2003-11-25 15:26:36, Lafaar pisze:
proponuje jeszcze kilka atrakcji, np: kulig, pieczenie prosiaka, polowanie na zające, budowanie igloo na czas, itp

Pomyslcie jaka super bylaby relacja z takiego spotu




To spodziewaj sie przeniesienia spotu wawy do bdg

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Oczywiscie jak tylko OLO wymieni silnk

Bydgoszcz to fajne miasto, a zwlaszcza glowna ulica... Marszlka Ferdynanda... hehehe
  
 
odezwał sie...

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
Dobre, dobre! Powiem więcej - takie sobie .
Dla mnie każda niedziela dobra. Myślęcinek też może być, byle by było gdzie poszaleć. Ja wiem tylko o dość długiej i równej asfaltowej prostej przez las, testowaliśmy tam (go-)karta mojego m.in. . Może być i ognisko, tylko że jest coś takiego że nie można się bawić otwartym ogniem mniej jak 50m od lasu, więc miejsce trzeba dobrać zarówno pod względem prób sprawnościowych jak i ewentualnego ogniska. No i oczywiście zdala od większych skupisk ludzkich. Ale licze że Kao coś ciekawego wylooka.
Może już będzie nowy Kant do tego czasu

ps.
Cytat:
Szukam silnika 1.8 lub 2.0.


Ja też
  
 
Kao wylooka jak tylko opadną mgły uniemozliwiające lookanie .Myślę,że ognisko możemy zrobić w innym miejscu niż parking leśny.Z pewnością coś się znajdzie.Dobrze,że pasują Wam terminy, osobiście wolałbym 14-stego...OLO,Kiler zapraszamy .
Lafaar - koncepcja budowania igloo jest świetna .
  
 
Ile jest od nas do Bydgoszczy?
Osobiście wolałbym przyjechać do was niż iść 14 do krewetki
  
 
Cytat:
2003-11-26 21:25:56, danield pisze:
Ile jest od nas do Bydgoszczy?
Osobiście wolałbym przyjechać do was niż iść 14 do krewetki


Z Gdyni okolo 180 km
  
 
Ja wolę 14 XII.
  
 
Danield możemy wtedy omówić najważniejsze pytanie w HP:

KIEDY PIJEMY?????
  
 
14 XII mamy spot w Wawie
  
 
Cytat:
2003-11-26 21:25:56, danield pisze:
Ile jest od nas do Bydgoszczy?
Osobiście wolałbym przyjechać do was niż iść 14 do krewetki


Do samego Myślęcinka z:
- Gdańska 163 km
- Gdyni 188 km
- Sopotu () 182 km
"SONY Route Planner: Europe"; odległości zaokrąglone do 1 km
Można ofcoz krótszą trasą ale nikt chyba nie bedzie wybierał gorszych dróg dla kilku km.
Zapraszamy wszystkich, nawet z gór. Z Wawy do Bydzi jest jakieś 3-4 godziny drogi, możecie też wpaść. Dwa spoty w jednym dniu to nie problem . Albo zróbcie w Wawie w sobote i potem do Bydzi całą grupą
  
 
Cytat:
2003-11-27 00:06:35, Quattro pisze:
Danield możemy wtedy omówić najważniejsze pytanie w HP:

KIEDY PIJEMY?????




Właśnie
A może nawet byśmy się napili
  
 
OK,wstępnie data jest ustalona - 14.12(niedziela).
Mam jeszcze taką koncepcję - skoro ma być ognisko klubowe to nalegam na przybycie na spot ze swoimi szanownymi małżonkami/dziewczynami .Może jakoś wytrzymają z nami te parę godzin ,a atmosfera będzie jeszcze sympatyczniejsza.Także tu apel do naszych Pań - naprawdę nie jest aż tak nudno jak może się Wam wydawać! .
Jeśli ktoś byłby chętny to możemy równiez zorganizować INTEGRACJĘ w sobotę, aby wypite piwko jeszcze bardziej zwarło nasze szeregi .Pozdrawiam,Kao.
  
 
Cytat:
2003-11-27 00:59:39, Race_D pisze:
Z Wawy do Bydzi jest jakieś 3-4 godziny drogi, możecie też wpaść. Dwa spoty w jednym dniu to nie problem . Albo zróbcie w Wawie w sobote i potem do Bydzi całą grupą



Tak długo?
  
 
Cytat:
2003-11-27 17:52:42, kaovietz pisze:
OK,wstępnie data jest ustalona - 14.12(niedziela).
Mam jeszcze taką koncepcję - skoro ma być ognisko klubowe to nalegam na przybycie na spot ze swoimi szanownymi małżonkami/dziewczynami .Może jakoś wytrzymają z nami te parę godzin



Postaram się przekonać Gosię
  
 
Cytat:
2003-11-27 22:23:13, t_kucyk pisze:
Cytat:
2003-11-27 00:59:39, Race_D pisze:
Z Wawy do Bydzi jest jakieś 3-4 godziny drogi, możecie też wpaść. Dwa spoty w jednym dniu to nie problem . Albo zróbcie w Wawie w sobote i potem do Bydzi całą grupą



Tak długo?



To jest wariant pesymistyczny, zwany też "mocno przepisowym" lub "zpostojowym"
  
 
Cytat:
2003-11-27 17:52:42, kaovietz pisze:
OK,wstępnie data jest ustalona - 14.12(niedziela).
Mam jeszcze taką koncepcję - skoro ma być ognisko klubowe to nalegam na przybycie na spot ze swoimi szanownymi małżonkami/dziewczynami .Może jakoś wytrzymają z nami te parę godzin ,a atmosfera będzie jeszcze sympatyczniejsza.Także tu apel do naszych Pań - naprawdę nie jest aż tak nudno jak może się Wam wydawać! .



Ja jestem obecnie sam

BTW: Nie wiem czy wpadnę mam w niedzielę, mam zjazd na uczelni... i pokłóciłem się ze starymi = szanse na dostanie wozu < od szans na wygraną w Totka. Idę zagrać.