Regulacja zaworów + kierunkowskazy

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
siemanko , mam dwa pytanka :
1. Ile kosztuje regulacja zaworów ?
2.Padł mi przerywnik kierunkowskazów (bo chyba tak sie nazywa takie czarne w pudelku plastikowym pod kierownicą) i koleś w warsztacie wymienił mi to i krzyknął mi za to 50 zeta, czy to dużo czy mało, czy można to wogóle jeszcze gdzieś kupić, mam caro'92 i strasznie ciekaw jestem ile to kosztuje ???
Pozdro dla wszystkich Poldziomaniaków !
  
 
Regulacja zaworów do poloneza 80zł / dla porownania do Mercedesa 123 230E 40zł
kierunkowskazy.... 50zł w serisie nie zedarł z ciebie dużo - jak na serwis

[ wiadomość edytowana przez: BIAŁY dnia 2003-12-18 20:50:39 ]
  
 
za regulacje zaworow do GLE w Bialymstoku place 30 zl
  
 
Dzięki, a ile kosztuje w sklepie nowy przerywnik kierunkowskazów do takiego Poldka
  
 
2003-12-17 19:55:10, polonezcaro pisze:

Regulacja zaworów do poloneza 80zł ......



Chyba ci się coś z ceną pomerdało. W stolycy 40 zeta. A i jak sie dobrze pogada to za 30 sie zrobi.



Ps. Pomerdało mi sie z Twoim postem i zamiast cytat wcisnąłem edytuj. Sorki - post jest bez zmian




[ wiadomość edytowana przez: BIAŁY dnia 2003-12-18 20:54:59 ]
  
 
W Gdansku regulacje zaworow pan Tadek robil mi za 30 zl, a moze tylko wymienil uszczelke pod pokrywa bo dalej cos tam tyka... tego nie stwierdze

Przerywacz wczoraj kupowalem (23zl) ale sam wymienialem.
  
 
Cytat:
pan Tadek robil mi za 30 zl, a moze tylko wymienil uszczelke pod pokrywa bo dalej cos tam tyka... tego nie stwierdze


z tego powodu zainwestowałem w 13 oczkową i kombinerki, a szczelinomierz pożyczyłem
  
 
Cytat:
2003-12-18 20:52:27, BIAŁY pisze:
2003-12-17 19:55:10, polonezcaro pisze:

Regulacja zaworów do poloneza 80zł ......



Chyba ci się coś z ceną pomerdało. W stolycy 40 zeta. A i jak sie dobrze pogada to za 30 sie zrobi.



Ps. Pomerdało mi sie z Twoim postem i zamiast cytat wcisnąłem edytuj. Sorki - post jest bez zmian




[ wiadomość edytowana przez: BIAŁY dnia 2003-12-18 20:54:59 ]


no raczej nic mi się nie pomerdało bo takie śa u nas ceny, nie jestem aż taką sknerą żeby w czasie deszczu ( a raczej śniegu) w mrozie zaworki ustawiać, jednak 80zł - i nic mi się nie pomyliło!!!! , również zainwestowałem w kluczyk do zaworów, i szczelinomierz - i czekam na ładną pogode za 80zł to pare dni na klepoczących zworach pojeżdzi - tylko że to kilka dni trwa już kawałek czasu , ale to polonez , nic mu nie będzie
  
 
80 zl? to niezle tam w huja tna. ta cena to z ASO? czy jak? bo chyba nie u "pana Tadka" w w garażu?
  
 
Cytat:
2003-12-20 10:57:16, gruen pisze:
80 zl? to niezle tam w huja tna. ta cena to z ASO? czy jak? bo chyba nie u "pana Tadka" w w garażu?


nie w ASO tylko w jakimś serwisie ( takim normalnych, typu FSO, VW i inne krajowe i zagraniczne ) , tzn warsztacie - jak mi powiedzieli 80zł to już nawet na ASO nei miałem odwagi podjechać....
  
 
bardzo drooogo
  
 
Cytat:
2003-12-21 00:58:35, gruen pisze:
bardzo drooogo


wiem dlatego zainwestowałem w klucz do zaworków, szczelinomierz a klucze miałem
  
 
W Gdyni w ASO koszt regulacji zaworow to 60 zl
  
 
Cytat:
2003-12-21 11:02:47, polonezcaro pisze:
Cytat:
2003-12-21 00:58:35, gruen pisze:
bardzo drooogo


wiem dlatego zainwestowałem w klucz do zaworków, szczelinomierz a klucze miałem



No dobra. na mercedesy jest promocja i ustawiaja taniej. Juz mi sie powoli niedobrze robi jak słysze na kazdym kroku wyzszosc merola nad poldasem. Po co wogóle jescze go eksploatujesz ? sprzedaj poldasa - bedziesz zdrowszy i bedziesz miał wiecej zaoszczędzonej kasy W końcu to taki rzęch...
  
 
Cytat:
2003-12-21 11:08:30, road_runner pisze:
W Gdyni w ASO koszt regulacji zaworow to 60 zl



U p.Stasia 1/3 z tego

A w ASO Leźno podejrzewam że jeszcze taniej
  
 
Cytat:
2003-12-21 11:10:19, Ramzes_II pisze:

No dobra. na mercedesy jest promocja i ustawiaja taniej. Juz mi sie powoli niedobrze robi jak słysze na kazdym kroku wyzszosc merola nad poldasem. Po co wogóle jescze go eksploatujesz ? sprzedaj poldasa - bedziesz zdrowszy i bedziesz miał wiecej zaoszczędzonej kasy W końcu to taki rzęch...


a chcesz kupić następnego poldka - ale nic z tego nei sprzedaje
a wyższość, ty masz jakieś problemy , pokaż mi choć jeden wers gdzie coś takiego napisałem - coś Ci się przewidziało. A jeśli twierdzisz że mam jakieś "wyższośći" MB - serwis Mercedesa radom ul warszawka (coś ok setnego numeru ) cena jak wyżej , A polonez : trudno mi powiedziś dokładny adres, ale jutro będe niedaleko przejeżdzał i specjelnie zobacze co to za warsztat ( tnz ulica) - i jest na Starym Mieście obok stacji krwiodastwa, plac stare misato , czy jakoś tak - , dlatego jutro będzie - "edytowano.... " ale spoko jutro spisze... Chesz mi zarzucić : że jakieś coś tam.... nie wiem o co CI wogóle chodzi


a rzęcha to ty poszukaj pod domem , bo mój jest po kapitalce ( wszytkiego ) , więc z tym nei trafiłeś i nie obrażaj go ....
A pytanie :
Cytat:
Po co wogóle jescze go eksploatujesz ?




o nie ładne pytanie, nie ładne..... , i kto o to pyta.....

a kase zoszczędziłem - kupiłm kluczyk do zaworów - znów nei trafiłeś

no może zakończmy już ten jakiś temat niewiedomo skąd , ale nich ci będzie, jeśli chcesz wiedzieć ile do innych modeli (marek) to moge sprawdzić - jak cie to interesuje....


[ wiadomość edytowana przez: polonezcaro dnia 2003-12-23 15:07:36 ]
  
 
Mercedes to, mecedes tamto-sam prowokujesz ludzi
Nic nie pisałeś o wyższości mecedesa nad polonezem?-w każdym poście praktycznie dokonujesz porównań.
  
 
Cytat:
2003-12-21 18:47:08, danield pisze:
Mercedes to, mecedes tamto-sam prowokujesz ludzi
Nic nie pisałeś o wyższości mecedesa nad polonezem?-w każdym poście praktycznie dokonujesz porównań.



e tam ....... jeśli chodzi o ceny to tak , i to wszystko, bez żadnych opisów , docinek itd.... poprostu czysta cena i już.... CO was tak nerwi...
A mozę jak napisze że przewody do FSO 25zł do MB od 110zł - już lepiej.....??

Jutro mam zamiar się zabraż za zaworki, jak będzie taka pogodza jak dziś.... A jak deszcz to chyab poczekam znowy na pogode , jak się zeżle to do ASO podjade.... ciekawe ile w ASO , zobaczymy....
  
 
W Łodzi ustawienie zaworów w Polonezie kosztuje 30zł.
  
 
A w Bydgoszczy ustawienie zaworów kosztuje w specjalnej promocji dla klubowiczów DOBRE PIWKO - u mnie