Samochody włoskie PDF

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dorwałem książkę "Poznajemy samochody osobowe świata. Pojazdy włoskie" autorstwa Zdzisława Podbielskiego. Ciekawa przekrojowa książka. Zeskanowałem 2 rozdziały: Abarth i Fiat i zrobiłem PDF'a. Umieszczone na stronie PDF Pojazdy włoskie
Silników DOHC było trochę więcej niż to o czym piszemy na forum (przynajmniej tak wynika z książki):
1. Fiat 125 z silnikiem 1.6l 66kW(90 KM)-strona 92 książki
2. Fiat 125 Special z silnikiem 1.6l 73,6kW(100KM)-strona 92 książki
3. Fiat 131 Supermirafiori z silnikiem 1.6l 71,3kW(97KM)-tabela strona 126 książki
4. Fiat 131 Supermirafiori z silnikiem 2.0l 83kW(113KM)-tabela strona 126 książki
5. Fiat 131 Supermirafiori z silnikiem 2.0l Compressore 103kW(140KM)-tabela strona 126 książki
6. Fiat 131 Supermirafiori z silnikiem 1.4l 55,2kW(75KM)-tabela strona 126 książki.
Nie jestem pewien co do pozycji 6 czy to jest DOHC ale jeśli dobrze zrozumiałem tekst książki to tak.
  
 
Cytat:
Przykro nam, strona chwilowo nie działa z powodu przekroczenia godzinnego limitu transferu.


Więc domyślam się że ktoś już to zassał, więc może wrzuci to na jakiś serwer bez limitów? Albo podeśle do mnie race_d@interia.pl to ja to zasadze gdzieś

ps. Ile to waży
  
 
Race_D ma to spakowane 8,21MB, albo PDF 10,6MB. Mogę podesłać gdzie kto chce żeby to umieścić dla ogółu.
  
 
Wyslij do Spajka, on to wrzuci do Strefy Klubowej.
  
 
KiLer daj namiar na jego ftp'a bo gdzieś zapodziałem , a jeśli nie na ftp'a to wysłać mu na mail'a całość? Nie zapcham mu poczty? Ja nie mam problemów z wielkością plików przychodzących na pocztę (konto niekomercyjne) ale nie wiem jak u niego.
  
 
Cytat:
2003-12-07 15:17:28, Qba6tak pisze:
Race_D ma to spakowane 8,21MB, albo PDF 10,6MB. (...)


OK, mam całość w trzech częściach (z WWW).
1. Całość jest czarno-biała - nie kilkadziesiąt odcieni szarości tylko 2 kolory, więc jak ktoś napalił się na zdjęcia to niestety się zawiedzie. Jednak dzięki temu text jest dobrze czytelny
2. Wygląda na to że da się to poprawić - spróbuje rozdzielić tekst i obrazki, może się zmniejszy troche
3. Można ssać z mojego serwera, ale lepiej niech ktoś jeszcze to wrzuci do siebie - nie wiem ile to u mnie wytrzyma (mało miejsca mam ;( )



[ wiadomość edytowana przez: Race_D dnia 2003-12-07 16:52:55 ]