Gruszka zaobrączkowany :D - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jezdem Ale i tak zaraz ide dalej kimać
  
 
Cytat:
2003-11-30 12:22:57, Piter20 pisze:
Jezdem Ale i tak zaraz ide dalej kimać



No fakt. Miałeś wstać dopiero o 13:00 rano
  
 
co ja chcialem tu napisac .. hmmmmm a grzechu chyba ja spalem a nie antenka w domQ cos ci sie pokielbasilo od tego wszystkiego .. grzechu chyba zaduzo o antency mysli hehe ale ktorej antence ?? ..

a co do slubu to w kosciele bylo bardzo sympatycznie nawet jestesmyna kilku kasetach video ... i jakos ta nasza ostatnia lawka byla tak wesola ze ja plakalem ze smiechu wilku zasypial grzechu chial odciac kawalek tesgo no wiecie drewna no i bylo fajnie
  
 
heheh o antence napisalem bo jakos sie to wczesniej w watku nasunelo - nie kojarze dokladnie - wtedy bylem w innej swiadomosci hehehe


a deska hmmmm gdybym tylko mial spalinowke............
  
 
Macie pozdrowienia i podziękowania od Daniela Prosił Wam przekazać. Zobaczymy się z młodożeńcem na spocie środowym

A SteiN nie żyje. Rozmiar prezentu jest w sam raz na... Jadzię
  
 
Dzieki dzieki Gruszka za pozdrowienia, rowniez pozdrawiamy - weselna bardzo dobra, mniam mniam bueatyfull bueatyfull wonderfull vodka

a co do prezentu to i mi sie od wydawal za maly jak go ogladalem u Bauera
  
 
Ze też mnie tam nie było. Ehhh Miedziaki niech was Szlag!!
  
 
nie wiem imel z kad u ciebie taka postawa ???????????? z jakimish szlagami .. coiesz sie ze chlopaki byli )

mnie nie bylo i zaluje ..

  
 
yyyyyyyyy ale przynajmniej jest prezet ale na amen to i wejdzie w niego
  
 
Cytat:
2003-11-30 23:11:52, imEL pisze:
Ze też mnie tam nie było. Ehhh Miedziaki niech was Szlag!!



A o co Ci chodzi??????
  
 
dzisaj tylko w bardziej cywilizowanej godzinie tako kolo 12 rano wszyscy go zobacza
  
 
Cytat:
2003-11-30 23:11:52, imEL pisze:
Ze też mnie tam nie było. Ehhh Miedziaki niech was Szlag!!



A to niby dowcip miesiąca?
  
 
A mi się cholera nie udało dojechać, mimo że miałem na sobie nawet garnitur i byłem całkiem niedaleko top jednak praca zawodowa (by ją szlag) zajął mi nie tylko całe ostatnie dwa tygodnie to jeszcze sobotę ostatnią całą.

Mam nadzieję, że teraz się rozluźni
  
 
Cytat:
Ze też mnie tam nie było. Ehhh Miedziaki niech was Szlag!!



nie wiem o co ci chodzi jak na forum bylo mowione prze jakis czas kto jedzie