DOLNOŚLĄSKIE ------------ SPOTKANIA OKP - Strona 84

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2008-07-14 23:29:47, rafalmatysiak pisze:
Ale wiecie co mnie dziwi dlaczego wy zawsze razem w tych samych dniach na forum jestescie abonament wspolny czy co????



Dowcipniś się znalazł.
Tak jakoś samo wychodzi.
A końcem to chyba niestety prawda, Dolnośląskie umiera.
  
 
tak jak mówisz Sławku
niestety ale nie widze zadnej poprawy od kilku miesiecy, ale nie wiem czy to tylko nasza wina czy również tego co sie na forum dzieje. Jakoś wcześniej chyba więcej ludziów tu bylo a teraz nie wiem chyba nie ma nowych wcale. Tylko stara gwardia została.Miały być wielkie zmiany a tu nic tylko szumu narobili.
Ale to nie znaczy, że sie mamy poddać musimy przetrwać te ciężkie chwile i spotykać się dalej
  
 
Jak pisałem kilka kilometrów temu do śmierci będę odwiedzal to forum i zawsze chętny na spota jestem.
A to że nowych nie przybywa to inna inszość.
Ale to chyba skutek braku reklamy, obecnie po Wrocku jeździ tylko jedno autko z logo OKP /zgadnij czyje /
  
 
no i dobrze ze jezdzi a nie stoi
no niestety ale tak juz jest ze cos sie kiedys musi skaczyc
  
 
Cytat:
2008-07-20 20:10:20, Slawekp pisze:
Jak pisałem kilka kilometrów temu do śmierci będę odwiedzal to forum i zawsze chętny na spota jestem. A to że nowych nie przybywa to inna inszość. Ale to chyba skutek braku reklamy, obecnie po Wrocku jeździ tylko jedno autko z logo OKP /zgadnij czyje /



O wypraszam sobie ... 2 szt

Ale macie racje, formum się za słabo reklamuje. Poza tym większość zmian spowodowała że ludziska odeszli z forum do innych. Z resztą ostatnio nastawienie do każdego nowego forumowicza było jak do wroga, do kogoś kto przyszedł tylko po jedna informację i już go nie będzie. A ja twierdze że gdyby pomoagac nowym to wracaliby i tak forum by się kręciło i rozrastało. To samo co z tym forum stało się z bestialesami, zrobiło się to bardzo zamknięte forum. Prędzej czy później tak się dzieje z każdym forum o wąskiej tematyce. A tutaj odwiedzam tylko was jak mam chwilkę czasu.

  
 
cisza
  
 
Cytat:
2008-08-02 02:34:54, rafalmatysiak pisze:
cisza



Nie błyskaj tak oczkami bo Ci się żarówki przepalą.
  
 
Cytat:
2008-07-30 08:12:56, macgregory pisze:
O wypraszam sobie ... 2 szt



Ale Twoja jest na dechach jakichś takichś śmiesznych nie Wrocławskich to jak "aliena" Cie widzą
  
 
A ja mam za to smycz!!!
Tylko was z niej odpiołem i teraz mam problem
I teraz przez nastepne 4 dni znów cisza
  
 
Na smyczy to Asterka może Corse wyprowadzać co najwyżej.
Na Grześka i mnie to nawet łańcuch od kotwicy nie pomoże
  
 
prosze prosze jaki towarzysz dowciapny
  
 
Cytat:
2008-08-08 23:03:07, rafalmatysiak pisze:
prosze prosze jaki towarzysz dowciapny



Do.....wcipne to mogą być czopki albo cóś

Ja tylko upierdliwy czasami bywam


[ wiadomość edytowana przez: Slawekp dnia 2008-08-09 20:42:22 ]
  
 
No cisza, bo tylko nas 3 tutaj jest
  
 
ide dzis po pracy do Tesco na 5 minut po toner do drukarki 21.20
Szybka podjazdka zsparkowanie na ulicy (tesco w centrum bie ma parkingu, znaczy jest ale z innej strony trzeba podjechac i o tej godzinie chyba nieczynny) No to wpadam szybkie zakupy i wychodze idze w strone auta wychodze zza winkla i........ gówno nie ma auta
Telefon do Gardy ale wiem o co chodzi. Przekierowanie rozmowy i pytam pani czy sciagneli corse. po chwili odpowiedz ze jedzie na lawecie na parking. Okazuje sie ze polka to nawijam dalej...
Auto moge odebrac dzis do 23.30
Taksa i jade 8.30 Euro za taxe i 160!!!!!!!!!! za zakaz parkowania!!!!!!!!!!!!
Kurwa Panowe jakbym zatarasowal w godzinach szczytu najbardziej ruchliwe skrzyzowanie w tym jebanym miescie to tez by bylo 160. a ja myslalem ze u nas jest paranoja jak czarnuch chodza z blokadami.
Tak wiec mam nieciekawy dzionek i wiem ze trzeba patrzec na znaki
  
 
100 lat do Was nie zaglądałem
słabo działacie skoro taka cisza

rafalmatysiak NO COMENT
  
 
Rafał

A to peszek.
Chociaż czasami żałuję że u nas tak nie robią.
  
 
WITAM WSZYSTKICH

Normalnie to lato to wróg tego forum

Gdyby była zima bylo brzydko to wszyscy by co dzien siedzieli

A tak kicha

No ale trze to jakos rozruszac ...

Mam małe pytanko od 25 do 28 byde w Polsce

no i ma sie rozumieć we Wrocku

drobne sprawki do zalatwienia czy jakies spotkanko przy kawce i ciasteczku wchodzi w gre

  
 
ja jestem od 21 do 28
ale 23 i 24 odpada ( wesele znajomych i chrzciny mojej Maji)
Reszta jak sie zgodzi to moze wygospodaruje troszeczke czasu choć będzie ciężko bo wracam z żoną i córką
  
 
Ja jak wiadomo jestem na miejscu to ewentualnie jakbym się na forum nie pokazał to sms-em dajcie znać co i kiedy.
  
 
no nie myślałem o jakis szalenstwach czasowych

Od jakie półtorej godzinki zobaczyć choć pyszki z którymi pisze